Familieberichten kijkookop IJl Hl9nseniinq.nl t Willemina de Visser-Dekker Willemina Dekker Mina de Visser-Dekker Gerarda Maria Leonie Vereecken Willemina de Visser-Dekker Dien Hoogerwerf Gabriëlla van der Hage Lo Roelans Lieve Marja Jan Pieter Balkenende Maria Francisca Dankaart-Bleyenberg Cecilia Hermans-de Bruijckere 28 I Zaterdag 10 januari 2009 Heeft niet de mens een strijd op de aarde, en zijn zijn dagen niet als de dagen des dagloners? Job 7:1 Met droefheid delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde vrouw en onze innig geliefde moeder en oma in de leeftijd van 73 jaar. Met bewondering denken wij terug aan haar opgewektheid, zorgzaamheid en de moed waarmee zij haar ziekte heeft gedragen. Grijpskerke P. de Visser Meliskerke Ko en Carolien de Visser-Dekker Serooskerke Chris en Sanna de Visser-Renes Sander, Jessica, Rebecca ArnemuidenMarian en Ab Jeras- de Visser Arnold, Willemieke, Gerdien GapingeElbert en Diana de Visser-Verberkmoes Daniëlle, Mike, Amy OostkapelleWillem de Visser ArnemuidenNella de Visser 8 januari 2009 Schuitvlotstraat 6 4364 AD Grijpskerke Gelegenheid tot condoleren aan huis op zaterdag 10 januari van 16.00 tot 17.00 uur. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op maandag 12 januari om 13.15 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Grijpskerke om 14.30 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de Ter Hoogekerk. Liever geen bloem en Tot onze diepe droefheid overleed na een langdurig geduldig gedragen lijden onze geliefde zuster, schoonzuster en tante echtgenote van Pieter de Visser Sterke de Heere haar man, kinderen en kleinkinderen in dit grote verlies. Middelburg: M. Dekker J. Dekker Kapelle: E. Boogaard-Dekker R. Boogaard Barendrecht: W.P. Rentier Middelburg: L. Dekker-Zwemer Middelharnis: J. Paul-Dekker D. Paul Neven en nichten Middelburg, 8 januari 2009 Met droefheid hebben we het bericht ontvangen van het overlijden van de echtgenote van onze medewerker Piet de Visser De gastvrijheid van Mina zal altijd in onze herinnering blijven. We wensen Piet (klein)kinderen en verder familie veel sterkte toe met dit verlies. Medewerkers van de zendingsschuur (ger. gem.) te Grijpskerke Bedroefd, maar met een dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Augustus Perdaen Hontenisse A 10-2-1919 Hulst 8-1-2009 WouwMarlies en Frank d'Hondt-Perdaen Inge en Joris Hester en Freek Stekene (B)Piet t en Tosca Perdaen-d'Hondt Joep en Michelle Dominique en Kim HulstAnnie en Guido Totté-Perdaen Carlijn en Joost Elianne en Sander HeezeAline enTwan Spapens-Perdaen Anne Guust SoestRose-Marie en Paul van der Boor-Perdaen Paul Bastiaan Thomas Correspondentieadres: Akkerwinde 10 4561 ZJ Hulst De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 13 januari om 14.00 uur in de H. Martinuskerk, Parochie ter Duinen te Kloosterzande, waarna de begrafenis volgt op het kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'Hotel van Leuven', Hof "te Zandeplein 19 te Kloosterzande. De gloed van de avond het zonlicht verdwijnt. Wij lopen nu allen in jouw licht dat schijnt. "Dag lieve Dien Jannie, Koos, Jaap, Wim, Marco, Ineke, Kees, Greet, Hannie en Sandra Ouderengroep locatie Brugzicht te Zierikzee Toch nog onverwachts is overleden onze buurvrouw Wij wensen buurman, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Buren van de Schuitvlotstraat Grijpskerke familie Davidse mevrouw Geertse familie Mous familie Bierens familie Janse familie Brasser familie Van Bergeijk mevrouw Van Noort familie Janse familie Francke familie Van Beers Op 8 januari 2009 kregen wij het bericht dat is overleden. Wij herinneren Dien als een vrolijke cliënt in ons midden. We zullen haar missen. Wij wensen de familie van Dien sterkte bij dit verlies. Cliënten, verwanten en medewerkers Wonen en Dagbesteding Schouwen-Duiveland van Het GORS Wij zijn heel bedroefd nav het overlijden van ons nichtje Familie Audenaerd Remi. Gaby en Rob, Lizy, Cecile, Gemma, Edwina. Evert en Marlies, Ronald en Ina, Egbert en Dorien, Alex, Cecile en Theo, Petra, Winanda en Christien, Joris en Mariska, en hun kinderen. Vol ongeloof hebben wij het plotseling overlijden vernomen van ons bestuurslid en wijkhoofd Wij wensen zijn familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Bestuur en Leden van de Anbo, Groot Hulst, Clinge IN MEMORIAM 10-1-2002 10-1-2009 - Altijd in onze gedachten. Dankbaar mochten wij uw medeleven, herin neringen en woorden van troost ervaren in tal van brieven en kaarten, persoonlijke contacten en de aanwezigheid van zeer velen bij de herdenkings dienst van mijn man, onze lieve papa en opa Uw reacties gaven zijn betekenis voor de ander en de samenleving weer en vertolkten veel waardering en genegenheid. De bloemen spraken hun eigen taal. Deze hartverwarmende betrokkenheid heeft ons bij alle pijn en verdriet heel erg goed gedaan. Th.J. Balkenende-Sandee Kinderen en kleinkinderen Kapelle, januari 2009 DANKBETUIGING Na het overlijden van mijn onze lieve moeder, schoonmoeder en oma werd haar zorgzaamheid en de warmte die zij als mens uitstraalde, nog eens over duidelijk tijdens de uitvaartdienst en de crematie plechtigheid. Overweldigend waren alle persoonlijke en schriftelijke blijken van medeleven. Dank aan allen die op enigerlei wijze bij ons betrokken zijn geweest. Voor ons betekende dit een grote steun. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen DANKBETUIGING Voor de vele blijken van medeleven die wij hebben ontvangen na het overlijden van willen wij u langs deze weg hartelijk bedanken Familie P. Hermans-Bos Familie W. Hermans-van den Akker Sluis, januari 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 30