Vf.' Meer vacatures? Ga naar JobTrack.nl Banen Alpha invalleerkrachten Loodgieter CV-monteur l'escaut Kleintjesmarkt l maakt je groot! JobTrack.nl P R 0/\ C T I V E Alpha Scholengroep een inspirerende basis voor ieder kind.... en iedere leerkracht! Kijk ook op Zaterdag 10 januari 2009 I 1 5 DELTA II# i the multi-utility company TRAFFICMANAGER met inhoudelijke kennis van en interesse in het communicatievak Middelburg. DELTA: De Zeeuwse full service dienstverlener op het gebied van energie-, infrastructuur- en milieudiensten, internet en telecom. Als traffic- manager wordt je verantwoordelijk voor de coördinatie van het ZEELAND Magazine (wordt 4x per jaar verspreid aan klanten). Je coördineert diverse campagnes (DM, flyers, advertenties, audiovisueel), verzorgt samen met het reclamebureau de planning en ziet toe op het halen van de deadlines. Intern stem je belangrijke accorderingsmomenten en correctierondes af. Je woont redactievergaderingen bij en verzorgt alle administratieve werkzaamheden voor het magazine. Verder monitor je klantreacties en handelt deze op adequate wijze af. Je hebt hbo-niveau, een vakgerichte opleiding en 5 jaar relevante werkervaring in projectmanagement of traffic. Je hebt kennis van het communicatievak binnen een B-to-C omgeving en bent in staat vakinhoudelijk actief mee te denken. Je bent een goede sparringpartner voor collega's en externe partijen en bent gewend onder grote tijdsdruk de voortgang en planning tè bewaken. Je hebt ervaring met het coördineren van DM campagnes en het begeleiden van een corporate magazine. Je bent een stevige persoonlijkheid en beschikt over een goed gevoel voor politiek-bestuurlijke verhoudingen. Je denkt in oplossingen en bent in staat meerdere projecten tegelijk aan te pakken* Je neemt werk uit handen van je collega's, creëert rust en je voelt je heerlijk in de rol van een spin in het web. Je vindt het geen probleem om in voor komende gevallen buiten kantoortijden te werken. Salarisindicatie: 8 42.000 per jaar op basis van 38 uur per week. Daarnaast is er een zeer gunstig pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een resultatendeling. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Laura Hessels of Monique Poesse. Sollicitaties ontvangen wij graag via onze website: www.projactive.nl/vacatures We kenneti de markt. We kennen de mensen. detachering, interim management, werving en selectie, executive search en mr-services voor professionals in commercieel management, marketing, communicatie en Kijk op www.projactive.nl/vacatures voor meer informatie of bei 035 - 647 51 71. Het verleden kar slachtoffers no-g lang achtervolgen. Laat ze niet alleen staan. FondsSlachtoffé Giro 6700 Dank voor al Uw goede wensen Wederkerig wens ik U alle goeds voor 2009 B.J.M. Schruer, huisarts Q>) JobTrack.nl 't Betere werk! SCHOLENGROEP Christelijk Basisonderwijs ZUID-BEVELAND Alpha Scholengroep omvat de volgende scholen: De Wiekslag, Rilland Het Kompas, Yerseke De Welle, Kruiningen De Zevensprong, Krabbendijke De Hoeksteen, Wemeldinge 't Honk, Kapelle De Linge, Biezelinge 't Noorderlicht, Goes Prinses Beatrixschool, Goes Prinses Ireneschool, Goes Ichthusschool, Wolphaartsdijk De Poeljeugd, VHeer Hendrikskinderen De Rank, 's-Gravenpolder De Regenboog, Hoedekenskerke De Regenboog, Nfeuwdorp De Wegwijzer, Heinkenszand Alphascholen hebben een open karakter waarbij binnen onze christelijke waarden en normen respect is voor verschillende levensovertuigingen. Het onderwijs kenmerkt zich door een hoog verwachtingspatroon van de mogelijkheden van kinderen en is modern, actueel en vernieuwend. Kernwaarden zijn: kwaliteit, respect, dynamiek, veiligheid, resultaa tgerich t en transparantie. Alphascholen: een inspirerende basis voor ieder kind. Alpha Scholengroep zoekt Alpha Scholengroep heeft een eigen invalpool voor vervanging van leerkrachten. Door je in te schrijven in deze invalpool, kom je in aanmerking om in te vallen op alle christelijke basisscholen van heel Zuid-Beveland. De kans om je talenten daadwerkelijk te tonen! Alpha Scholengroep, 16 basisscholen die elkaar gevonden hebben in: het geven van kwalitatief hoogstaand onderwijs; onderwijs gericht op het 'unieke' van ieder kind; eenheid in verscheidenheid (iedere school een eigen kleur); personeelsbeleid vanuit de gedachte: 'de leerkracht centraal'; scholingsbeleid: een eigen kweekvijver voor directeuren en een gefaciliteerde gymopleiding. Alpha Scholengroep zoekt collega's die bewust kiezen voor christelijk onderwijs; aantoonbare affiniteit hebben met de doelgroep; werken met verschillende instructievormen vanzelf sprekend vinden; het leerproces benaderen vanuit het kind; zich spontaan en open opstellen naar collega's, ouders en kinderen. Alpha Scholengroep staat aan het begin van interessante ontwikkelingen die alles te maken hebben met pasSbnd en boeiend onderwijs in een lerende organisatie. Interesse om bij Alpha Scholengroep te komen werken? Mail dan je CV naar info@alphascholengroep.nl of bel naar ons bestuurskantoor voor meer informatie: 0113-561777. www.alphascholengroep.nl Deestraat 3 4458 AJ 's-Heer Arendskerke Tel: 0113-561777 -•Hnfo@alphascholengroep.nl www.alphascholengroep.nl l'escaut woonservice werkt aan wonen. Wij stellen daarbij de huurders centraal. Hun behoefte aan goede en betaalbare woningen in een prettige omgeving is voor ons de leidraad in het ontwikkelen en innoveren van onzè dienstverlening. Onze 100 medewerkers zijn vakmensen, betrokken bij de kwaliteit van de woon dienstverlening en ondernemend. Ze staan open voor nieuwe ontwikkelingen. Ze werken vanuit twee vestigingen in Vlissingen. l'escaut woonservice beheert een woningbestand van ruim 6500 woningen en appartementen in Vlissingen en Oost-Souburg. Bij de onderhoudsdienst van l'escaut woonservice werken 35 betrokken medewerkers dagelijks aan een goede dienstverlening voor onze klanten. De allround onderhoudsmedewerkers zijn zowel in het klein reparatie- onderhoud als in planmatig onderhoud werkzaam. In verband met interne doorstroming zoeken wij nieuwe collega's in de functie van Het werk De medewerker in deze functie is verantwoordelijk voor de uitvoering van onderhouds werkzaamheden op installatietechnisch gebied (gawalo/cv). Daarnaast verwachten wij vakkundigheid op andere vakgebieden, nodig om het werk volledig en zelfstandig af te ronden. De competenties Voor deze functies zoeken wij enthousiaste collega's met een VMBO-opleiding, een aan vullende opleiding in de beroepsbegeleidende leerweg en een aantal jaren relevante werkervaring in het betreffende vakgebied. Ook beschik je over een klant- en servicegerichte instelling, goede contactuele en com municatieve vaardigheden en ben je integer en besluitvaardig. Bezit van een rijbewijs is noodzakelijk voor het uitoefenen van deze functie. Onze arbeidsvoorwaarden Wij bieden een fulltime baan van 36 uur per week en een salaris gebaseerd op de CAO Woondiensten. De overige arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing overeenkomstig de CAO Woondiensten en de personeelswijzer van l'escaut. De arbeidsovereenkomst wordt in eerste instantie voor de duur van één jaar afgesloten. Bij wederzijdse overeenstem ming volgt een vaste aanstelling. Meer informatie Indien je geïnteresseerd bent in de functie en meer informatie wenst, dan kun je contact opnemen met dhr. L.J. Schipper, telefoonnummer 0118 42 23 75. Je sollicitatiebrief en curriculum vitae kun je tot 21 januari 2009 aan ons opsturen. Richt je brief aan: l'escaut woonservice t.a.v. de heer J. van Beekhuizen Postbus 227, 4380 AE Vlissingen E-mailen kan natuurlijk ook: werken@lescaut.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Meer dan 6500 huurwoningen, voor iedereen info@lescaut.nl woonservice Samen werken aan wonen www.lescaut.nl I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 143