vv 3ezoraer Banen Q JobTrack.nl sociaal cultureel werker 3 (m/v) aandachtsgebied senioren Coördinator opvangvormen Lid voor de Raad van Commissarissen (m/v) CDmarsald 48 I Zaterdag 10 januari 2009 Kijk ook op Wij persen elke prothese met high-impact kunststof. te passen zijn de prothesen veel moeilijker breekbaar en is de algehele kwaliteit beter. Luxe prothese- werk met transparant palatum en meer-kleuren- randisons toevertrouwd. Het betreft kleine pakketjes die met een personenauto bij een vaste klantenkring in de regio gebracht en gehaald worden. Representativiteit en flexibiliteit zijn vereisten. U gaat voorlopig werken op oproepbasis. Kijk voor een volledige functieomschrijving op onze website: www.excent.eu/vacatures Interesse? Stuur dan een sollicitatiebrief met cv naar: Dental Goes T.a.v. de heer C. Nuijten Van de Spiegelstraat 56, 4461 LN Goes (S.v.p. alleen schriftelijk solliciteren. Acquisitie n.a.vdeze advertentie wordt niet op prijs gesteld.) c.nuijten@excent.eu www.exdent.eu Helpende handen voor mooie tanden. Het Welzijnshuis Schouwen-Duiveland is een brede welzijnsorganisatie bestaande uit de sectoren kinderopvang en welzijn. Binnen de sector welzijn valt het ouderenwerk, het jeugd- en jongerenwerk, het vrijwilligerswerk, de mantelzorg, de vrijwillige thuiszorg en het sociaal cultureel werk. Hel werkgebied van het Welzijnshuis omvat het grondgebied van de gemeente Schouwen-Duiveland. Binnen de sector welzijn bestaat een vacature voor een 28 uur per week Functie-inhoud: De functie richt zich op het bieden van ondersteuning en vorming met als doel de zelfstandigheid en zelfwerkzaamheid van de senioren te behouden en/of te vergroten. Binnen de functie bent u verantwoordelijk voor: het verstrekken van informatie en advies, het ondersteunen en het begeleiden van huidige en nieuwe initiatieven; het coördineren, ondersteunen en coachen van de vrijwillige ouderenadviseurs; het ondersteunen van de Seniorenraad en de Klankbordgroep Ouderen; het signaleren, analyseren en adviseren over maatschappelijke ontwikkelingen en knel punten; het onderhouden en uitbouwen van een netwerk, deelnemen aan multidisciplinair overleg; huidige activiteitenaanbod voor de doelgroepen senioren en vrijwilligers evalueren, voortzetten en/of verder ontwikkelen; het verzorgen van de publiciteit over de betreffende activiteiten; het leveren van een bijdrage aan overig beleid binnen de sector; het verzorgen van de vereiste rapportages, administratieve werkzaamheden en budgetbeheer. Functievereisten. Een relevante opleiding op HBO niveau; Enthousiasme en doorzettingsvermogen; Goede sociale, communicatieve en organisatorische vaardigheden; Affiniteit en ervaring met de doelgroepen binnen de sector, met een accent op de senioren; In staat zijn vraaggericht te werken; Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken: Flexibele opstelling. Wij bieden u: Arbeidsvoorwaarden conform de CAO-welzijn; Bruto maandsalaris conform de CAO welzijn schaal 8, afhankelijk van leeftijd en ervaring tussen 2256,- en 3161,- bruto per maand bij 36 uur. Informatie en sollicitatie. Reacties ontvangen wij graag door CV en motivatiebrief voor 23 januari 2009 te sturen naar: Het Welzijnshuis, t.a.v. personeelszaken, Postbus 260, 4300 AG Zierikzee. Of per e-mail als Word document aan: m.hendrikse@hetwelzijnshuis.nl Voor meer informatie kunt u terecht bij C. van der Vliet-Hart, sectorhoofd welzijn. Telefoon: 0111-453455. Acquisitie n.a.v. deze vacature wordt niet op prijs gesteld. A C stichting kinder/fitrvang zeeuwsch-viaanderen 0115 612368 info@kinderopvangzvl.nl www.kinderopvangzvl.nl Stichting Kinderopvang Zeeuwsch-Vlaanderen (SKZV) is een actieve en klantgerichte organisatie die verschillende vormen van kinderopvang aanbiedt in de regio Zeeuws-Vlaanderen: kinderdagverblijven, buitenschoolse opvang, tussenschoolse opvang, peuterspeelzalen en gastouderopvang. Het bieden van kwalitatief goede opvang staat voorop. Dat kan alleen met enthousiaste en betrokken medewerkers die willen werken in een groeiende organisatie in een boeiende branche. Vanwege de groei zoeken wij kandidaten voor de volgende functie: 24 uur per week De coördinator opvangvormen geeft leiding aan verschillende groepen opvang. Gevraagd wordt een afgeronde opleiding op HBO niveau, bij voorkeur op pedagogisch gebied. Enige jaren ervaring in een leidinggevende functie is gewenst. Voor meer informatie bezoekt u onze website www.kinderopvangzvl.nl Ontwikkel je toekomst! ROM Marsaki bv is de regionale ontwikkelingsmaatschappij van en voor woningcorporaties die in Zeeland en West-Brabant huur- en koopwoningen ontwikkelt. De zes aandeelhouders van ROM Marsaki bv hebben een deskundige en onafhankelijke Raad van Commissarissen benoemd om o.a. toezicht op het bestuur van de werkorganisatie te houden. Deze Raad bestaat uit drie personen. Per 31 december 2009 is een van de commissarissen aftredend, voor hem zoeken wij een vervanger. Benoeming is in overleg in het tweede kwartaal van 2009 zodat er voldoende inwerktijd is. Taak De Raad van Commissarissen heeft tot taak toezicht te houden op de algemene gang van zaken binnen de organisatie en staat de directeur/bestuurder met raad en advies bij. De Raad van Commissarissen opereert als een collegiaal team. De Raad van Commissarissen vergadert acht tot tien keer per jaar. De commissarissen worden benoemd op basis van een vastgesteld profiel en ontvangen een passende honorering. Benoeming is voor een periode van 4 jaar, na deze periode is één keer een verlenging van vier jaar mogelijk. Profiel U heeft ruime ervaring in de commerciële projectontwikkeling (bv als zelfstandig ondernemer), en voldoende financiële expertise om bedrijfsresultaten te kunnen beoordelen. Affiniteit met de volkshuisvesting is een vereiste. U bent een teamspeler, besluitvaardig, resultaatgericht en doortastend, kritisch, onafhankelijk en nieuwsgierig, integer en communicatief. Bestuurlijke er.varing is noodzakelijk. Aanvullende informatie Bij de benoeming wordt uitdrukkelijk gelet op het risico van tegenstrijdige belangen. Er wordt van u verwacht dat u voldoende tijd vrij kunt en wilt maken om deze functie uit te oefenen. Op de website www.marsaki.nl staat het volledige reglement voor de Raad van Commissarissen. Op verzoek zenden wij u een .informatiepakket toe. Dit pakket kunt u aanvragen bij het secretariaat van Marsaki (secretariaat@marsaki.nl). Procedure Denkt u een geschikte kandidaat te zijn voor het lidmaatschap van de Raad van Commissarissen van ROM Marsaki bv, dan nodigen wij u uit om voor 31 januari 2009 uw sollicitatie te sturen aan ROM Marsaki bv, ter attentie van de heer J. de Pooter, Voorzitter Raad van Commissarissen, Postbus 139, 4460 AC Goes. Regionale ontwikkelingsmaatschappij Marsaki is een onderneming van: RWS partner in wonen te Goes, l'escaut woonservice te Vlissingen, Castria Wonen te Halsteren/Tholen, Woningstichting Walcheren te Koudekerke, Clavis te Terneuzen en Zeer/wland te Zierikzee. Postbus 139, 4460 AC GOES, info@marsaki.nl, www.marsaki.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld projectontwikkeling

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 126