bedrijfsleider waarnemend Slabbekoorn mmsmm WÊÊÊBm Banen Q JobTrack.nl Zorgondernemers gevraagd Kom verder bij Xenos Gevraagd: All-round hovenier TAXI - CHAUFFEURS TOURINGCARCHAUFFEURS. TELEFONIST(E) CENTRALIST(E) die een eigen Thomashuis willen starten Kleintjesmarkt 42 I Zaterdag 10 januari 2009 Kijk ook op Xenos is een succesvolle Nederlandse onderneming met ruim 130 filia len in Nederland en 40 filialen in Duitsland. Onze presentatiewijze en ons assortiment zijn beslist verrassend te noemen. Wij verkopen o.a. decoratieve woning- en cadeauartikelen, maar ook glaswerk, kera miek, tuinartikelen, kleinmeubelen en food. Het succes van onze formule is te-danken aan het enthousiaste team medewer kers in onze winkels. Voor een van onze filialen in de Zeeland West-Brabant zoeken wij een collega voor de fulltime functie (36 uur per week) van Als waarnemend bedrijfsleider draag je medeverantwoordelijkheid voor de bedrijfsvoering van een Xenos- filiaai. Dat wil zeggen: motiveren/begeleiden van winkelpersoneel, zorgdragen voor personeelsplanning, bestellen van artikelen, ontvangst en controle van artikelen, presenteren van artikelen, bewaken van het winkelbeeld, administratie, etc. Samen met het verkoopteam weet je van aanpakken en breng je de landelij ke Xenos-formule tot uitdrukking. In deze functie word je begeleid door een ervaren bedrijfsleider en een rayonleider. Wij bieden bij gebleken geschiktheid doorgroeimogelijkheden binnen onze organisatie. (in opleiding) S- Hoveniersbedrijf www.slabbekoornhoveniers.nl Functie-inhoud Zelfstandig uitvoeren van alle voorkomende hovenierswerkzaamheden op het gebied van aanleg- en onderhoud van tuinen. Functie-eisen - Ervaring in het hovenierswerk - Flexibel, gemotiveerd en verantwoordelijkheidsgevoel - Minimaal opleiding BB - Rijbewijs BE - Relevante werkervaring Wij bieden Een uitdagende baan in een prettige werkomgeving. Beloning in overeenstemming met ervaring en opleiding Sollicitatieprocedure Heb je interesse in deze uitdagende baan, schrijf dan binnen één week een sollicitatiebrief met curriculum vitae naar: Slabbekoorn Hoveniersbedrijf Axelsestraat 133 4543 CG Zaamslag voor meer informatie: 0115 - 43 13 71 of slabbekoornhoveniers@Dlanet.nl v &>~6e; acifc jc ui taxicentrale Vlissingen b.v. HK 17. 4JS2 jra VUaalogaO 7*7 0144 416000/ 417000 Fax: Olie - 010S64 TAXI CENTRALE VLISSINGEN BEHEER B.V. Vraagt met spoed, wegens uitbreiding diensten: Voor Taxi'Centrale Vlissingen en Taxi vd Gruiter Full-time. Part-time. Weekend chauffeurs. Schoolroute chauffeurs: Standplaatsen: Oost Schouwen-Duiveland, Philipsland of Tholen omg. Yerseke, Oost Zeeuws Vlaanderen, West Zeeuws Vlaanderen en Terneuzen. Voor Bizon Tours. Fulltime. Part-time op afroepbasis. Voor de telefooncentrale in Vlissingen. Enkele Nachten in de week Ma.-Di.-Wo.- Do. 24.00 u - 08.00 u Sollicitaties schriftelijk tav P. Bleuel Industrieweg 17 4382 NA Vlissingen. of tcv@zeelandnet.nl Ruimte, rust, regelmaat en een goede relatie: dat biedt u in uw eigen Thomashuis Als ervaren medewerker in de zorg weet u dat deze ingrediënten vaak bepalend zijn om mensen met een verstandelijke beperking op een goede manier te begeleiden en te verzorgen. Bij Thomashuizen Nederland weten we dat dit werkt en gaan we er voor zorgen dat er op aantrekkelijke locaties door het gehele land, Thomashuizen komen die aan deze voorwaarden voldoen. De panden bieden sfeer, warmte en historie op een van de mooiste plekjes. De zorgondernemers bieden aandacht, zorg en persoonlijke betrokkenheid met elke bewoner en ouders. Samen, vormen zij de basis waar Thomashuizen voor staat. Van medewerker naar franchisenemer of filiaalhouder: dat bieden wij u -Wij bieden u o.a. bij de locaties Delft, Zwijndrecht en Kruiningen de mogelijkheid om zorgondernemer binnen de Thomashuizen te worden. U heeft de keuze uit een volledig zelfstandig ondernemerschap als franchisenemer of als filiaalhouder waarbij u een vast contract met interessante bonusvoorwaarden met ons aangaat. U heeft aantoonbare ervaring in de begeleiding en verzorging van mensen met een verstandelijke beperking. U vindt dat het tijd wordt dat de zorg beter en leuker wordt en daarnaast ook betaalbaar blijft. U bent toe aan veel meer zelfstandigheid en u heeft de ambitie om het zelf te gaan doen. Meer dan 55 collega's gingen u reeds voor Sinds de oprichting van de Thomashuizen in 2002 als eerste franchiseorganisatie binnen de zorg, hebben wij nu al 55 gecontracteerde echtparen/stellen die zich aan de Thomashuizen hebben verbonden. Daarnaast hebben wij zo'n 15 echtparen/stellen in een voorbereidingstraject om zorgondernemer te worden. Samen hebben wij met hen het pad voor u geëffend en staat er een kleine maar uiterst professionele organisatie klaar om u bij te staan naar het zelfstandig ondernemerschap. Informatiemiddag Op zaterdag 24 januari, van 15-17 uur is er een informatiemiddag bij ons Thomashuis in Middelburg. Daar wordt u ontvangen door de zorgondernemers en een medewerker van Thomashuizen Nederland. U heeft dan de mogelijkheid te ervaren hoe het is om in een Thomashuis te wonen en te werken. Meldt u aan vóór 18 januari Dit kunt u doen bij wanda.fielmich@dedrienotenboomen.nl Vermeld in uw aanmelding; uw naam, adres en woonplaats. U kunt ook rechtstreeks uw belangstelling kenbaar maken voor het zorgondernemerschap of filiaalhouderschap via www.thomashuizen.nl. Wij vragen: een MBO werk- en denkniveau leidinggevende ervaring flexibele instelling organisatorisch vermogen ervaring in food en/of fast- consumer goods is een pré goede communicatieve vaardigheden Wij bieden: een gevarieerde baan met een grote mate van verantwoordelijkheid goede primaire, en een uitgebreid pakket secundaire arbeidsvoor waarden Uitgebreide personeelskortingsregeling I Herken je jezelf in bovenstaand profiel, stuur dan binnen 10 dagen na plaatsing van deze adverten tie, een sollicitatiebrief met curriculum vitae naar: Xenos B.V., t.a.v. de heer A.L.M. van Engelen,. P&O-functionaris.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 120