Carolien Cato Kurvers-Albrink Carla Kurvers-Albrink Jan Willem Kennis de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 Alphonsus Johannes Josephus Santbergen Fons Santbergen Robert McEachran i 1 Gabriëlla Lieve Marlies Marlies Marlies Broeckaert-Everaert Marlies Broeckaert-Everaert 28 I Vrijdag 9 januari 2009 kok ook op fngnsenlinq.nl Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht van ons is heengegaan - onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Carla weduwe van Jan Kurvers A Schin op Geul 25 januari 1927 t Middelburg 7 januari 2009 Zeist: Marcel Kurvers Petra van de Voort Gerben Tilburg: Ronald Kurvers Gina Kurvers-Oostelbos Pim Anouk Correspondentieadres: P.C. Hooftlaan 11 3705 AE Zeist De gezongen eucharistieviering zal op maandag 12 januari om 11.30 uur gehouden worden in de Parochiekerk van de H.H. Petrus en Paulus, Lom bardstraat 1 te Middelburg. Voorafgaand is er gelegenheid om afscheid te nemen in de Mariakapel in de kerk vanaf 11.00 uur. De crematie zal plaatsvinden om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te Gondoleren. Na een vriendschap van ruim 34 jaar is overleden onze lieve vriendin We zullen haar missen. Will en Ineke Sweere Dag tante Carla van Arnold, Yvette en Joyce Mariëlle en Peter, Wesley en Jeffrey Wij wensen Marcel, Petra en Gerben Ronald, Gina, Pim en Anouk heel veel sterkte met het verlies van hun moeder, schoonmoeder en oma. Tot ons verdriet is onverwacht overleden weduwnaar van Elisabeth T anneke Platteeuw 7-11-1926 7-1-2009 Kinderen en kleinkinderen Churchilllaan 388 4532 MC Terneuzen De crematieplechtigheid vindt plaats op dinsdag 13 januari om 10.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c, Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. REQUIEM uitvaartverzorging Vraag vrijblijvend ons informatiepakket aan. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Samen plezier, samen op reis Samen een eenheid maar soms ook eigenwijs Samen kwaad, samen weer goed Samen verdriet, samen weer moed Nu verder zonder jou dat doet pijn Te weten nooit meer samen te zijn. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heen gegaan mQn lieve zorgzame man, onze onvergetelijke papa en schoonvader Fons Breda, 17 augustus 1944 t Oost-Souburg, 7 januari 2009 Oost-Souburg: Julia Santbergen-Neijman Vlissingen: Richard en Ellis Rockanje: Nancy en Michel Gouwestraat 1514388 RB Oost-Souburg Er is gelegenheid om van Fons afscheid te nemen op dinsdag 13 januari van 12.00 tot 12.30 uur in uit vaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal de uitvaartdienst worden gehouden om 13.00 uur in de Onze Lieve Vrouwe Kerk, Singel 106 te Vlissingen. Na de dienst zal om 15.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Voor ons toch nog onverwachts overleden Na alle fijne jaren die wij samen mochten beleven, hebben wij helaas afscheid moeten nemen van onze buurman en goede vriend Wij wensen Juul, Richard, Ellis, Nancy en Michel veel sterkte. Cor en Diny van Slingerland Kinderen en kleinkinderen We're gonna miss you mate Verslagen blijven wij achter na het plotseling overlijden in Australië van in de leeftijd van 51 jaar. Levenslustige partner van onze lieve dochter, (schoon-) zus, en tante, Rineke de Regt, en liefdevolle vader "van Lachlann en Hamish. De herinnering aan de geweldige tijd die we hadden tijdens jullie bezoek afgelopen zomer zal ons altijd bij blijven. Rineke, Lachlann en Hamish, we zijn in gedachten bij jullie. Zaamslag: Maan en Suus de Regt Axel: Koen Alice Thijs, Nicky Zaamslag: Herman en Hannie Robert, Julia Berlijn: Pim en Roger ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS LM VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M G VAN DE KREEKE ARENSMAN uitvaartverzorging' voorheen de Jonge en Uijl voor uitvaartverzorging op geheel schouwen-duiveland TELEFOON 0111-412877 Wij wensen Bram, Joke en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Domburg: Familie J. de Visser-Maljaars Oostkapelle: Familie A. de Visser- de Visser we zullen je missen. Veel sterkte voor Adrie en Wouter. Tante Oda, Ria en George, Magda en Jo, Monique en Toine, Iluub en Ineke, Nicole en Rob, Jeanique en Ron Zonder jou tikt de klok even snel Maar de tijden veranderen wel Dus neem ik afscheid, jij moet nu gaan Weet datje in mijn hart blijft voortbestaan. Alie, Jos, Lia, Conny, Jan en de kinderen Wij zijn geschokt door het overlijden van Echtgenote van onze medewerker Adrie Broeckaert. Wij wensen Adrie, Wouter en familie veel sterkte toe. Directie en medewerkers Cargill, Sas van Gent Diep bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van echtgenote van onze collega Adrie. We willen Adrie, Wouter en overige familie heel veel sterkte toewensen om dit verlies te dragen. Namens de collega's Wheat/Refinery Cargill, Sas van Gent Van der Hooft Uitvaartzorg - ff. -s Prunusstraat 25, 4431 DC's-Gravenpolder www.vanderhooftuitvaartzorg.nl info@vanderhooftuitvaartzorg.nl telefoon: 0113 311517 Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman Geloeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Voor een volledige en waardige verzorging van uitvaarten in geheel Midden-Zeeland wwwu i tv a 3 rt z orgce ntrum.nl Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartverzorging "SCHOUWEN-DUIVELAND" rlen de BrUIJNE )0han hoekman Werckendetstraat 4, Postbus 189, 4300 AD Zierikzee (0111) 45 07 17 of (0111) 46 26 00 Vraag vrijblijvend ons gratis informatiepakket aan www.uitvaartzorgcentrum.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 72