p (Tlensenlinq.nl \v Jubileum Johannes Blankenburgh Agatha Blankenburgh- Minderhoud Dver leden Thea Beun Franciscus Johannes Alphonsus Vermunt Casper Braafhart Cas Braafhart Piet Schieman Marinus Jacobus Dirk Dieleman Maria de Feijter ft 24 I Vrijdag 9 januari 2009 kijk ook op Colofon Familieberichten e-mail pzcfamilieberichten@wegenemieuwsmedia.nl tel 0800-8060 1939 2009 Maandag 12 januari d.v. zijn onze ouders, groot- en overgrootouders en 70 jaar getrouwd Kinderen, Klein- en Achterkleinkinderen Gelegenheid tot feliciteren zaterdag 17 januari van 16.00 tot 18.00 uuHn het Grand Café van Zorg centrum "de Kraayert" Deltastraat 2 4456 BB Lewedorp. Het leven is zoo kort, men kan 't niet wel genoeg doorleven. Guido Gezelle Op 5 januari 2009 is thuis rustig ingeslapen onze tante in de leeftijd van 85 jaar Neven en nichten Sluis, 5 januari 2009 Correspondentieadres: H. Harts Tulpstraat 50 1214 CE Hilversum De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 12 januari 2009 om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Sluis. Na de begrafenis is er in "De Kogge", Lange Wolstraat 13 te Sluis gelegenheid tot condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Hierbij geven wij u kennis dat geheel onverwachts is overleden Frans 6 januari 1913 17 januari 2009 J.S. van Oorschot Executeur Testamentair Zierikzee Correspondentieadres: J.S. van Oorschot Volker akstraat 42 4301 XS Zierikzee De plechtige uitvaartdienst zal worden gehouden maandag 12 januari om 11.00 uur in de R.K. Willi- brordus kerk, Hoge Molenstraat 86 te Zierikzee, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats St. Barbara, aan de Grachtweg. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Parochiecentrum, Mosselstraat 4 te Zierikzee. Na een kortstondig ziekbed hebben* wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 76 jaar. Elly Braafhart-van der Graaf Wilco en Esther Amy Mitchell Ronald en Dominique Bradley Matthew -in herinnering- Nigel Elm a Ashley en Jozef Nils 7 januari 2009 Irisstraat 25 4542 EC Hoek Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 12 januari om 19.00 uur in uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 13 januari om 13.00 uur in het crematorium aan de Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Na afloop is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u deze advertentie dan als zodanig beschouwen. Geschokt en met droefheid hebben wij het bericht ontvangen van het overlijden van Cas Braafhart is voor de voetbalvereniging HSV Hoek van grote waarde geweest in vele functies, w.o. voorzitter, secretaris, vrijwilliger. Hij laat binnen de vereniging een grote leemte achter. Wij zullen zijn markante aanwezigheid missen. Wij wensen de familie Braafhart veel sterkte toe. Bestuur, commissies, leden en vrijwilligers van de voetbalvereniging HSV Hoek Bestuur Stichting Promotie HSV Hoek Vlieg, vlieg o vogel naar je geboorteplaats. Want je bent ontsnapt uit dit leven en je wieken zijn wijd uitgespreid. Verlaat die aardse stroom en keer je naar de bron van leven verlaat het voorportaal en ga terug naar de hoge zetel van je ziel. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn man, onze pa en opa echtgenoot van Hilda Destombes Axel, 12 december 1920 -Sluiskil, 7januari 2009 Sluiskil: Hilda Schieman-Destombes Middelburg: Francis en Gerard Wendy en Jos, Jesper Laurens Deinze: BrendaenDirk Arjan Nina St. Elisabethlaan 35 4541 GS Sluiskil Piet is thuis opgebaard, gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 10 januari van 15.00 tot 16.00 uur. De herdenkingsdienst vindt plaats op maandag 12 januari om 10.30 uur in de kerk van de H. Antonius van Padua te Sluiskil. Na de herdenkingsdienst is er gelegenheid tot condo leren in HCR Dallinga. De crematie zal in besloten familiekring plaats vinden. ALGEMENE KENNISGEVING Bedroefd geven wij kennis dat onverwacht van ons is heengegaan onze lieve zorgzame vader, opa, dierbare vriend, zoon, broer en oom Rinus A 14 juli 1953 17 januari 2009 "We zullen je nooit vergeten" Marris en Junior Tayru Ilse en partner kinderen Ria Cardon Ma Dieleman Pa Dieleman t Ko, Dirk en kinderen Correspondentieadres Beatrixstraat 32 4532 AW Terneuzen Wij nemen afscheid van Rinus op zaterdag 10 januari om 13.00 uur in het uitvaartcentrum, Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend zal de crematie plaatsvinden te Terneuzen. Na het afscheid is er gelegenheid de familie nog persoonlijk te ontmoeten in het uitvaartcentrum. Verdrietig, maar dankbaar dat zij zo lang bij ons was; is na een langzaam afnemende gezondheid overleden onze lieve tante en oudtante in de gezegende leeftijd van 91 jaar. Goes: Bram de Feijter Ria de Feijter-de Jager Kloetinge: Anneke Karelse-de Feijter in herinnering Kees Karelse Goes: Lien de Feijter in herinnering Goes: Joke Gorsse-de Feijter Ko Gorsse in herinnering Goes: Sjaak de Feijter Hannie de Feijter-Corstanje Goes: Marijke Hillebrand-de Feijter Laurus Hillebrand Groede: Anneke van de Ree-van Melle Bennie van de Ree Sluis: Jaap van Melle Lies van Melle-Lucieer Nieuw en Sint Joosland: Bram van Melle in herinnering Janny van Melle-Vinke Achterneven en achternichten Oostburg, 8 januari 2009 Verpleeghuis 'De Stelle' Correspondentieadres: Torenweg3 4503 GP Groede De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op dinsdag 13 januari om 10.00 uur in Verzorgingshuis Rozenoord, Hoogstraat 58 te Sluis. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Breskens. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in Rozenoord. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. i E Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van 'Rozenoord' en van verpleeghuis 'De Stelle'. Familie de Feijter Familie van de Ree

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 68