Boom klaar voor NK veldrijden Depothouder) PZC Profs zetten de toon in Nieuwiand Reimerswaal 3 6 I Vrijdag 9 januari 2009 PZC door Luciën Roelandt NIEUWLAND - Met sport van hoog niveau ging de tweede editie van Jumping Indoor Nieuwiand giste ren uitstekend van start. Met Koen Leemans (Z), Arnold Boerekamps (M), Aniek Diks (M) en Siebe Kra mer (ZZ) waren het de profs die op de eerste dag met de winst gin gen strijken. In groep twee van de klasse M klas siek leek Aniek van der Linde met de merrie Quintina Z onder het za del te gaan stunten. Als tweede starter van de tien combinaties die zich voor de barrage wisten te plaatsen, stuurde zij de Quinar Z-dochter als een raket in 35.12 se conden over het parcours. De ama zone uit 's-Heer Arendskerke mocht hiermee lang hopen op de overwinning. Maar de voorlaatste starter Arnold Boerekamps stond met Uli Zeeuws succes in de weg. De ex-international uit Eersel toon de zich met de Peter Pan-zoon vijf honderdste seconde sneller. Met de vierde plaats hield de pas veer tienjarige Imke Kort uit Lewedorp zich met de ruin Loday uitstekend staande tussen de profs. Snel, sneller, snelst, was Koen Lee mans met de merrie Dopharma's Trampoline van de zestien combi naties die zich in de klasse Z voor de barrage wisten te plaatsen. Man- dy Grootegoed met Master (30.50 seconden) en Wil Schellekens met Ureina (30.38) waren snel. Maar het kon nog sneller. Koen Lee mans zorgde voor een zege met een Zeeuws tintje. In een bloed stollende rit stuurde de ruiter uit Middelbeers de door Dirk Maris (Poppendamme) gefokte en de ei genaren Henk van Dijk (Heinkens- zand) en Rien Jakobsen (Sint Lau rens) de Andiamo-dochter in 29.50 naar het oranje erelint. Lars Boom tijdens de presentatie voor het WK veldrijden: „Ik voel me goed, op die elleboog na." foto Ed Oudenaarden/ANP door Ad Pertijs HOOGERHEIDE - Eén rondje reed Lars Boom gisteren over het aan staande WK-parkoers van Hooger- heide. „Het is wit nu, maar ik kan het inmiddels dromen." Toen rep te hij zich richting Huijbergen om daar nog een keertje over de NK-omloop te fietsen. „Ook het NK is belangrijk", probeert de we reldkampioen deze dagen een beet je lijn te houden in alles wat over hem heen komt. Eenmaal terug in Hoogerheide, waar de presentatie van het WK en de aansluitende voorstelling van de continentale wielerploeg van Rabobank plaatsvond, werd Lars Boom voornamelijk geleefd. Steeds moest hij hetzelfde verhaal vertellen. Over zijn gekwetste elleboog en over zijn kansen op het WK, dat met rasse schreden nadert. Die twee houden nauw verband met elkaar. „Ik zie geen probleem voor het WK", zegt Boom in zijn zoveel ste interviewtje. „Ik voel me goed, op die elleboog na", roept hij in een andere microfoon. „Die is stram en doet pijn." 'Die elleboog' hield Boom 30 de cember over aan een harde val in de Azencross van Loenhout. De diepe snee werd gehecht, maar de wond raakte later dusdanig ontsto ken dat hij opgenomen moest wor den in het ziekenhuis. Door een in- fuusbehandeling in het ziekenhuis en een antibioticakuur is de ontste king vlot bestreden. Of die antibio tica hem nog parten kan spelen? „Dat denk ik niet." Het liefst keert Boom nu terug in zijn oude ritme. „Ik wil graag weer Nederlands kampioen worden", zet hij zijn ambities op een rijtje. „Ik ga zeker niet met de handrem erop rijden, maar ik ga ook geen ri sico's nemen. Als ik zondag in Huijbergen weer op mijn elleboog val, kan ik het WK echt vergeten." Gemiddeld €450,- per maand bijverdienen! De PZC is op zoek naar een depothouder. Als depothouder u verantwoordelijk voor de gang van zaken op het depot. bent het dagelijkse aanspreekpunt voor bezorgers en ziet er op toe dat uw bezorgers de dagbladen op tijd en op de juiste manier bij abonnees afleveren. U bent bereid 's ochtends vroeg dagbladen in ontvangst te nemen, leiding te geven aan een bezorgers-team, wanneer nodig nieuwe bezorgers in te schakelen, zelfde nabezorgingte doen en in uitzonderingsgevallen zelfde dagbladen te bezorgen. VERDIENSTEN De prima verdiensten zijn afhankelijk van het aantal wijken en ligging van het depot. Daarnaast ontvangt u gratis de PZC en zijn er regelmatig interessante extra's. AANMELDEN OF INFORMATIE Neem tijdens kantooruren contact op met telefoonnummer 0800 - 022 2710. 5-36:'x£j VOORWAARDEN U dient in het bezit te zijn van een auto. Kandidaat-depothouders dienen zich bij aanmelding te legitimeren. Indien van toepass ing dient een tewerkstellingsvergunning te worden overlegd. DichtbijMedio. Wegener SLAGEN BILJARTEN Driebanden. Vierde divisie, poule 5. Steke- tee Schilders-L&cB Ledermode 4-4: Piet Schef- fers-Corné Bakkers 30-26, 57; Martin Steke- tee-Ad Braspenning 16-25, 43; André de Broe- kert-Rien Bakkers 22-25, 50; Willem van Leeu wen-Bert Ligtvoet 20-18, 47. PAARDENSPORT Jumping Indoor Nieuwiand. Springen klas siek paarden klasse ZZ: 1Siebe Kramer, Re noir (Oud Beijerland) 0/0/28.41; 2. Koen Lee mans, Dopharma's Uncie Sam (Middelbeers) 0/0/30.89; 3. Martine de Voogd, Rodenburgh's USA (Knegsel) 0/0/32.63; 4. Dave Maarse, Ur- sela (Wellerooi) 0/8/37.33; 5. Bas Knijff, Rbl (Barendrecht) 4/69.46. Z: 1. Koen Leemans, Dopharma's Trampoline, 0/0/29.50; 2. Wil Schellekens, Ureina (Esbk) 0/0/30.05; 3. Man- dy Grootegoed, Master (Klundert) 0/30.38; 4. Siebe Kramer, Viloma, 0/0/0/0/30.47; 5. Ar nold Boerekamps, Ulaan (Eersel) 0/0/31.34. M groep 1: 1. Aniek Diks, Wembley (Vorsten- bosch) 0/0/34.39; 2. Aniek Diks, Duo Penotti, 0/0/35.59; 3. Pieter Rutten, Van Quick BB (Ruphen) 0/0/36.11; 4. Mark Jespers, Atlantica (Prinsenbeek) 0/036.81; 5. Maxime van der Ei ken, Weriena (Roosedaal) 0/0/37.23. Groep 2: 1. Arnold Boerekamps, Uli, 0/0/35.07; 2. An- niek van der Linde, Quintina Z ('s-Heer Arends kerke) 0/0/35.12; 3. Rosanne van den Eijnden, Valencia (Steenbergen) 0/0/36.22; 4. Imke Kort, Loday (Lewedorp) 0/0/36.95; Arnold Boerekamps, Vradin, 0/0/38.70. SCHAATSEN Lelystad. NK marathon op natuurijs. Man nen, 100 km: 1. Huisman (Andijk) 2.34.52 (38,7 km/uur), 2. Stroetinga (Oldeberkoop), 3. Boeve (Kampen), 4. Berga (Hoogeveen), 5. René Ruitenberg (Wezep), 6. Timmerman (Gro ningen), 7. Borst (St. Nicolaasga), 8. Bart de Vries (Haule), 9. Aerts (Riel), 10. Mombarg (Vorden). Vrouwen, 60 km: 1. Zielhuis (Steen- wijkerwold) 1.49.18 (32,9 km/uur), 2. Bekke ring (Den Ham), 3. Sikkema (Rolde), voor meer uitslagen zie www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 60