Familieberichten Johanna Carolina Lubbegien Huijbrecht-Sierevogel Annie Huijbrecht Kees Jansen Marinus Wilhelmus Jacobus"Meerveld Dingena Johanna Hoogerwerf Catharina Susanna Rooze-Stenhuis C. Rooze-Stenhuis Hubrecht de Jonge Huib de Jonge 26 j Vrijdag 9 januari 2009 kük ook op m [f|ensen[jnq n[ Het ruisen van de zee draagt voor immer met zich mee al wat wij in jou ontvingen: dierbare herinneringen. Thuis, omringd door alle liefde en zorg die zij zo verdiende, heeft waardig afscheid genomen van het leven mijn geliefde maatje, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Annie in de leeftijd van 82 jaar. Jan Huijbrecht Peter en Anda Huijbrecht Kim Paul 6 Januari 2009 De Kanterlaan 14 4301 MB Zierikzee We nemen afscheid van Annie op zaterdag 10 januari om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand kunt u om 10.45 uur nog even bij haar zijn. Gelegenheid tot condoleren uitsluitend na afloop in de koffiekamer van bovengenoemd crematorium. Annie hield van bloemen Met veel verdriet moeten wij afscheid nemen van onze lieve vriendin Wat zullen wij haaf vreselijk missen in onze "club van vijf". Connie Hennie M aartje Rina en echtgenoten Zierikzee, 6 Januari 2009 "niet door kracht, noch door geweld, maar door Mijn Geest, zo zegt de Heere Zacharia 46 Grapjes tot op het laatste moment, maar het lichaam wilde niet meer. Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend tijdens zijn leven. Thuis hebben we afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader en opa echtgenoot van •Riet Jansen-Versluijs •A-19 december 1930 18 januari 2009 Tholen: Riet Jansen-Versluijs Bergen op Zoom: Jos en Marloes Britt, Yvet, Rick, Luuk Tholen: Arno en Martine Anna, Sojie Prins Clauslaan 17 4691 ZB Tholen De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden maandag 12 januari om 13.30 uur in de Ichtuskerk, Doelweg 7, Tholen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Prins Bernhard- straat te Tholen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Monuta uitvaartcentrum bij de begraafplaats. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. En toch telkens weer zullen wij je tegenkomen. Zeg nooit: "het is voorbij Slechts je lichaam werd ons ontnomen, niet wie je was en ook niet wat je zei. Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gaf, delen wij u mede dat, toch nog onverwacht uit ons midden werd weggenomen onze lieve zorg zame man, vader, schoonvader en opa "Rinus" echtgenoot van Fran Libosan 02-07-1933 108-01-2009 Haarlem Sas van Gent Sas van Gent: Fran Meerveld-Libosan Sas van Gent: Marisca en John van Waterschoot- Meerveld Rick en Kevin Bob en Cindy Sas van Gent: Belinda en Rudy Kersbulck-Meervéld Kim en Michael, TaraJacey Mick (t) Tom Lisa Terneuzen: Dennis en Eline Meerveld-Roos Nick Evie Timo Familie Meerveld Familie Libosan 4551 BS Sas van Gent, 8 januari 2009 Stationsplein 8 De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op dinsdag 13 januari om 15.30 uur in het crematorium van Terneuzen, aan de Bellamy- straat 28c, waar u na afloop de familie kunt condo leren. Samenkomst in het crematorium. Maandag 12 januari om 19.00 uur is er gelegenheid om afscheid te nemen van Rinus, in familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met verdriet geven wij u kennis dat, na een bijzonder leven, waaraan we veel dierbare herinneringen bewaren, vredig in haar slaap van ons is heengegaan onze lieve zuster, schoonzuster en tante Dien in de leeftijd van 61 jaar. Geldrop, Rina Bergmans-Hoogerwerf Hazerswoude, Adrie Hoogerwerf Zierikzee, Coba van Brouwershaven-Hoogerwerf Bruinisse, Cees Hoogerwerf Maatje Hoogerwerf-Bolier Zierikzee, Paulien Schot-Hoogerwerf Ben Schot neven en nichten Zierikzee, 8 januari 2009 Zorgcentrum "De Wieken" Correspondentieadres: Zaagmolen 8 4301 NK Zierikzee Maandag 12 januari is er om 13.30 uur een samen komst in de zaal van het M.F.C., De Iluijbertstraat 35 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in hetM.F.C. Heden is van ons heengegaan mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder A Middelburg t Goes 15 november 1927 7 januari 2009 Goes: Jacob Rooze Diemen: Magda Rooze Anne Lelystad: Ankie Rooze Marsinah Alrik en Anouska Sanne Arnhem: Carla Rooze Dorien Jansen Arnhem: Hanneke Rooze Harrie Korn Romen Jesse - Luca, Henri f Aaron De Horst 239,4461 WZ Goes De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze schoon zus en tante Wij wensen Jaap en de kinderen alle steun en sterkte toe. W. Rooze C. Rooze-van de Woestijne en kinderen Nooit klagend, een luisterend oor voor iedereen, ging je heel zachtjes van ons heen. Zo weinig kracht en zo moe, was je aan je laatste beetje toe. Verdrietig, maar dankbaar voor alle zorg en aan dacht die hij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader en opa - Huib - Heinkenszand, f Goes, 24 juli 1924 7januari 2009 Goes: C.M. de Jonge-Capello Goes: Corry en Rinus Witkam Pepijn en Jet Marijn en Daphne 's-Heerenhoek: Tonny en Marlies de Jonge Cindy en Lennaert Leon en Anouk Ravelijn de Groene Jager 8 4461 DJ Goes De uitvaartdienst zal worden gehouden maandag 12 januari om 10.30 uur in de parochiekerk van de II. Blasius te Heinkenszand, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. Begraafplaats achter de kerk. Na de begrafenis is er in Ontmoetingscentrum 'De Stenge' te Heinkenszand gelegenheid tot condoleren. Zeer bedroefd delen wij u mede dat onze lieve broer, zwager en oom is overleden. Wij wensen Corrie en de kinderen veel sterkte. r Familie de Jonge J.J. Capello Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 56