fïlensenllnq.nl Jacobus Houtekamer Ko Houtekamer Ko Houtekamer Frans Kest Johanna Cornelia Adriana Leenhouts Jan Riemens Gerrit de Vente Gerrit de Vente Pieter Jan Wolfert 28 I Donderdag 8 januari 2009 kijk ook op Een leven in eenvoud en leven zoals het hoort... Bedroefd, maar dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn en dat hij de eerste vijf levensmaanden van de kleine Liam heeft kunnen meemaken, delen wij u mede dat onverwacht op 80-jarige leeftijd vredig is ingeslapen onze lieve vader, stiefvader en opa sinds 8 februari 1981 weduwnaar van Catharina Pieternella Wolse 24 mei 1928 6 januari 2009 Oud-Sabbinge: Ina Houtekamer-Wolse, in herinnering Marco en Nathalie Liam Oostburg: Kees en Margo Debora en Rob Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Thuiszorg Allévo, ondermeer door deze hulp is het mogelijk geweest dat onze vader en opa thuis in Oud-Sabbinge is kunnen blijven wonen. Iets wat voor hem van enorme betekenis is geweest. Correspondentieadres: Kasteelstraat 7 4471 PV Oud-Sabbinge Onze vader en opa is overgebracht naar rouwcentrum "De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op vrijdag 9 januari van 19.00 tot 19.30 uur. De rouwdienst, waarbij u' wordt uitgenodigd, vindt plaats op zaterdag 10 januari om 10.30 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Daarna zullen we onze vader en opa begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Oud-Sabbinge, waar omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er in voornoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. 6 januari 2009 mijn Pa is niet meer een baken van vertrouwen is mij ontvallen maar wat een wilskracht heb je ons getoond en wat een doorzettingsvermogen bijje hobby...het voetbal bijje levensbehoefte...het werk maar vooral bij je lot...het leven ik ben trots op je Pa! je zal voor altijd in mijn herinnering blijven rust zacht je zoon, Marco Werkzaam, Zorgzaam, Geduldig dragend zijn beperkingen. Zijn mooiste toegift was zijn kleinzoon. Heden overleed onze broer, zwager en oom mevr. P. Houtekamer C.Wirtz-Houtekamer f C.L. Wirtz Daaf en Anneke Lindenbergh Merien en Ilse van Loo Verdrietig zijn wij door het toch nog onverwachte overlijden van onze geliefde zwager en oom Kamperland: Piet Wolse Krabbendijke: Bas Wolse Klazien Wolse-de Nooijer Kees en Liesbeth Katinka en Teun, Myrthe Heden overleed plotseling onze lieve broer, zwager en oom in de leeftijd van 69 jaar. Aruba: Anne en Jan Adriaanssen-Kest Oost-Souburg: Rob Kest neven en nichten 7 januari 2009 Ritthemsestraat 18 4388 JR Oost-Souburg Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeet je. 't Is je dikwijls zelf ontgaan je zegtik ben wat moe en op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Ontroerd geven wij U kennis, dat onze lieve en zorg zame moeder en oma van ons is heengegaan Weduwe van Jan Johannes de Meij Zij is geboren te Oost en West Souburg op 24 oktober 1930 en overleden te Oostburg op 6 januari 2009. Westdorpe Tonny en Tilly de Meij-de Bock Lindsey Jeffrey en Renske Shirley Breskens Elma en Ronald Witterick-de Meij LettyenArno Iemke MaldegemLia en Willy Longueville-de Meij Maaike OostendeSjaak de Meij Yolanda Jan BoxtelMatty en Martin van Driel-de Meij Anthony Chelsey Vicky BreskensGerrit-Jan de Meij en Lesley Pieters Féline Oostburg, 6 januari 2009 Corr.adres 4511 HL, J.F. de Millianostraat 101, Breskens Een speciaal woord van dank aan het person eel van de Stelle en afdeling Klaverblad. De crematieplechtigheid waartoe u beleefd wordt uit genodigd zal plaatsvinden op maandag 12 januari 2009 om 9 uur in crematorium Terneuzen, Bellamy- straat 28c te Terneuzen. Samenkomst in het crematorium om 8.45 uur. Er is gelegenheid om de familie te condoleren na de crematieplechtigheid. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 11 januari 2009 tussen 13.00 en 13.30 uur in het mortuarium te Oostburg. Zij, die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer In de periode van 1970 tot 1976 was hij voorzitter van onze vereniging en was hij onder andere de drijvende kracht achter de realisatie van ons eerste verenigings gebouw dat volledig door eigen leden werd gebouwd. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en verdere familie sterkte met het verwerken van dit verlies. Bestuur v.v. Terneuzense Boys Wij weten dat wanneer onze aardse tent, het lichaam waarin wij wonen, wordt afgebroken, we van God een woning krijgen: een eeuwige, niet door mensenhanden gemaakte woning in de hemel. 2 korintiërs 5 vers 1 Met liefde en intense dankbaarheid voor alle mooie herinneringen, delen wij U mede dat onze geliefde, zorgzame vader, onze liefdevolle opa en overgrootvader op 90-jarige leeftijd op 6 januari 2009 is overleden. Hij is vele jaren gelukkig getrouwd geweest met Adriana Lavooy, die reeds in 1991 is overleden. Herxen: Hans en Frea de Vente Dongen: Anny en Gerard van Heiningen Capelle a/d I Jssel: Otto de Vente en Ellen Winter Klein- en achterkleinkinderen Wij nodigen u uit voor het bijwonen van de gedachte- nisdienst die gehouden wordt op maandag 12 januari in het Grand Hotel ARION aan de Boulevard Blankert 266 in Vlissingen. (parkeren achterzijde hotel) Wij willen u graag ontvangen voor de condoleance vanaf 12.00 tot 13.15 uur. U kunt daar ook eventueel afscheid nemen van 12.00 tot 12.30 uur. De dienst zal om 13.30 uur beginnen. Aansluitend vindt de begrafenis plaats om 15.00 uur op de Noorderbegraafplaats, Pres. Rooseveltlaan 766 te Vlissingen. Onze zwager is overleden Paulien en Jan t Lucas t Cees t en Suus t Adriaan t en Mientje Engel en Liesje t Lina en Adrie neven en nichten Correspondentieadres: Elstarstraat 76,4421 DT Kapelle In het huis mijns Vaders, zijn vele woningen Johannes 14:2 Gekomen tot de leeftijd der sterken is zacht en kalm overleden onze oom sinds 21 januari 2006 weduwnaar van Willemina Elena Moens Terneuzen, 5 januari 2009 in de leeftijd van ruim 95 jaar. Uit aller naam: C.J. Michielsen (Ex.Test) Terneuzen, 6 januari 2009 Kerkepad 22 Correspondentieadres: Churchilllaan 646,4532 MN Terneuzen. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op maandag 12 januari om 13.00 uur in de Aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te ontmoeten in voornoemde aula. Onze dank gaat uit naar het personeel van "Bachten Dieke" voor de liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 30