kiikookop (II (llensenilnq.nl Gabriëlla van der Hage Gabriëlla Gabriëlla van der Hage Joppa Cornelia Hanse Antoon Adrianus Wildschut Gerhard Stephanus Holthaus Geert Holthaus Theo Henderikse 26 I Donderdag 8 januari 2009 't Laatste beetje is nu op, veel was te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor 'wie t aangaat is 't niet erg, die heeft genoeg geleden. Wel voor hen die zij achterlaat, "Vaarwel" en "Rust is vrede" Intens bedroefd om haar te vroege afscheid, stellen wij u ervan in kennis, dat onverwacht van ons is heengegaan, onze dochter, zus, schoonzus en tante Gabriëlla Emma Evert Cyrillis van der Hage Gaby Domburg: Bram en Joke van der Hage-de Visser Voorburg: Erik en Lisette van der Hage-Arrindell Laura Emma Bram 6 januari 2009 Brouwersbuurt 12,4357 HG Domburg Gaby is opgebaard in het uitvaartcentrum "Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen, waar u afscheid van haar kunt nemen zaterdag 10 januari van 16.30 uur tot 17.00 uur. De afscheidsbijeenkomst, waarbij ubent uitgenodigd, zal gehouden worden maandag 12 januari om 11.15 uur in "Schuttershof", Kanonweistraat 30 te Domburg. Aansluitend zullen we Gaby om 12.00 uur naar haar laatste rustplaats begeleiden op de begraafplaats te Domburg. Daarna is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in "Schuttershof". Voorafgaand aan de afscheidsbijeenkomst is er van 10.45 uur tot 11.00 uur ook gelegenheid om afscheid te nemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zij wij door het overlijden van onze allerliefste en tante Gaby Domburg: C. de Visser J. de Visser-Minderhoud Oostkapelle: Chris en Yvonne Tristan en Nancy Domburg, 6 januari 2009 Voor ons is, toch nog onverwachts, overleden ons dapper buurmeisje We zullen je missen. We wensen Bram, Joke en verdere familie veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. We denken aan jullie. Bewoners van de Brouwersbuurt Domburg Jan en Ellie Piet en Elly Mariska Mario en Monique Harm en Ilsa Jan-Willem en Coriime Eric en Anneke Huib en Cobi Jan en Anke Willem Robert enMarijel Bram en Nelleke Kees en Cor Simon en Juliëtte Marijke Maurice Marcel en Patricia Marco en Natasja Johan en Nicky Marcel en Cynthia Norbert en Liesbeth Coen en Lisette Dick en Els Met groot verdriet hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze vrijwilligster Vanaf 2004 heeft zij zich met liefde ingezet voor het welzijn van de cliënten van SIMNIA en in het bijzonder voor de cliënten van woning la. Daarnaast was zij actief betrokken bij de muzikale middagen. Gabriëlla was een fijne collega die we ons zullen herinneren als een warm en betrokken vrijwilligster. Ondanks haar beperkingen zette Gabriëlla zich altijd in voor onze cliënten. Zij was er altijd. Wij zullen haar missen. Namens iedereen die woont en werkt in SIMNIA Mark Felius, locatiemanager SVRZ SIMNIA Ik zal u niet begeven, en Ik zal u niet verlaten. Hebreeën 13:5b Heden heeft de Heere uit ons midden weggenomen onze zus en tante in de leeftijd van 76 jaar. Numansdorp: J.H. Hanse K. Hanse-de Jong Noordwelle: IJ. J. Hanse (in herinnering) J.J. Hanse-de Koeijer Neven en nichten Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgcentrum Eben-Haëzer voor de goede en liefdevolle verzorging. Middelburg, 6 januari 2009 Zorgcentrum Eben-Haëzer Correspondentieadres: J.J. Hanse-de Koeijer, Hakeweg 5,4326 SM Noordwelle. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op vrijdag 9 januari om 13.00 uur in Zorgcentrum Eben-Haëzer, Briandlaan 2 te Middelburg. Voorafgaand aan de dienst is er om 12.30 uur nog gelegenheid tot condoleren. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op begraafplaats Vredehof, Oude Lagezoom, te Burgh-Haamstede. en kinderen Stil ben je van ons heengegaan Je hebt altijd voor ons klaargestaan Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven Zo was je hele leven Je was een schat voor ons allen Je te moeten missen, zal ons zwaar vallen Bewonderenswaardig was zijn levenskracht. Nu is in rust van ons heengegaan onze lieve vader, schoonvader, opa, broer, oom en huisgenoot A Delft, 4 mei 1924 t Terneuzen, 6 januari 2009 Kleve-Reichswalde (D): Sylvia Robben - Wildschut Gerard Robben Rhenen: Rob Wildschut Cora van Oosten Oosterhout: Yvonne Wildschut Delft: A.M. Wildschut en echtgenote Groede: Lies Faas Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Woordweg 4 4503 GB Groede De afscheidsplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. Geen bezoek aan huis. Belangrijk is niet alleen de weg die je gaat, maar ook het spoor datje achterlaat. Intens bedroefd om zijn afscheid, maar oprecht dank baar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve pa, schoonvader en opa Geert echtgenoot van Aleida Christina Maria Wilhelmina Rosendahl Arnhem, f Terneuzen, 3 oktober 1941 6 januari 2009 Hoek: Aatje Holthaus-Rosendahl Terneuzen: Ariadne en Leo Luca, Jill Wagenberg: Allard en Bregje Nikki, Willem Irisstraat 73,4542 ED Hoek U kunt afscheid nemen van Geert in Rouwcentrum Terneuzen, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen, op donderdag 8 januari van 19.00 tot 19.30 uur en zaterdag 10 januari van 14.30 tot 15.00 uur, vooraf gaand aan de uitvaart. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 10 januari om 15.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28-c. A Samenkomst in de ontvangkamer van het crema torium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve opa, Ons verdriet is echt enorm en onze harten doen zo'n zeer. Maar wat jij ooit voor ons gedaan hebt, vergeten wij nooit meer Liefs, Nikki, Luca, Jill, Willem Een kleurrijk mens is ons ontvallen. De wereld is nu een stukje grijzer geworden! We zullen je missen Geert. André Petra Wil 8ï Marianne Jullie verdriet, wij kunnen het begrijpen Jullie verslagenheid, wij voelen het wel aan Wal wij met woorden daarom proberen uit te leggen is dat wij als vrienden rondom jullie staan de buren Jan t en Mien Dijksterhuis John en Josien Roos de Cock Bram en Carla de Feijter Hans en Tineke Ehlers Hoek, 6 januari 2009 Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van Theo was jaren lang bestuurslid, later erelid'en hulp vaardig vrijwilliger van onze vereniging. Sluis, 7 januari 2009 Vereniging van Verzamelaars "de Collectie", Sluis

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 28