S/ opzegaienst Familieberichten El fTlensenlfnq.nl Adriaan Schilperoort Myriam Graumans Pieter Marinus Steijn Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. De Uitvaart Informatie Hulplijn 24 I Woensdag 7 januari 2009 Tot onze droefheid is na een moeilijke periode, vredig en kalm ingeslapen, mijn zorgzame broer, onze oom en oud oom in de gezegende leeftijd van 90jaar De dank is aan (Hem) die mijn broer zoveel jaren gegund en bewaard heeft. (We zullen je missen Arjaan) P. van Vessem-Schilperoort Kora René Bruinisse, 2 januari 2009 Correspondentieadres: Mevr. P. van Vessem-Schilperoort Korte Ring 23 4311 AP Bruinisse Geen bloemen Liever geen bezoek aan huis De rouwdienst zal worden gehouden D.V. donderdag 8 januari om 13.15 uur in het Ned. Herv. verenigings gebouw te Bruinisse, Deestraat 5, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats Molenhof" van Bruinisse. Indien u deze rouwdienst wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er gelegenheid om de naaste familie persoonlijk te condoleren in bovengenoemd verenigingsgebouw. Met weinig woorden zijn we bij onze theaterwork shops met elkaar verweven. Nu moeten we de draad oppakken zonder A13julil962 f 31 december 2008 What if you slept? And what if in your sleep, you dreamed? And what if in your dream, you went to heaven and plucked a strange and beautiful flower? And what if, when you awoke, you had the flower in your hand? Ah, what then? (Coleridge) Space Station Getroffen door de vele blijken van medeleven en belangstelling tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve en zorgzame man betuig ik u mijn welgemeende dank. Het heeft mij goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zo velen geliefd was. Els Steijn-Meijaard Yerseke, januari 2009 kük ook op ||]ensen[jnq n[ iiieiiaen .m j Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Telefoon: 0800 - 44 44 000 Email: info@scü.nu Website: www.scu.nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 26