mrm kijk ook op 0 fngnsenLlnq.nl Colofon Familieberichten Overleden Jo Buys Jo Buys Adriaan Pieter Huibregtse Adriaan Pieter Huibregtse Theo Henderikse Magdalena Maria Rijk-Priem Magda Rijk-Priem Jacoba Lucia Elizabeth Cornelia Philipse-Buijs Maria Cornelia Hendriks-Krakeel 20 I Woensdag 7 januari 2009 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mai! pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 08Ö0-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.j5zc.nl Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze oud-collega Wij wensen zijn familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Personeelsvereniging Scheerders/Bosman Met verbijstering vernamen wij het overlijden van Echtgenoot van ons jurylid Miep Buys-Verbruggen. Wij wensen Miep, Ankie, Roy en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Namens bestuur leden Zwemclub Koewacht Met droefheid geven wij u kennis, dat na een kort stondig ziekbed op 63-jarige leeftijd is overleden, onze vader en opa Oosterhout nb: Hugo Huibregtse Breukelen: Suzanna Huibregtse Mark Heemskerk Abe Utrecht: Iris Huibregtse Bart Dehue Middelburg: Eva Huibregtse Vlissingen, 2 januari 2009 Correspondentieadres: Hugo Huibregtse Hr. Arnoudstraat 43 4902 BR Oosterhout nb De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onontkoombaar is het droeve moment aangebroken, dat wij voor altijd afscheid hebben moeten nemen van onze broer, zwager en oom Biggekerke: Piet Huibregtse Anneke Huibregtse-Wijkhuis Westkapelle: Nel Weststrate-Huibregtse Bram Weststrate Westkapelle: Klara Huibregtse Peter Flipse Neven en nichten Vlissingen, 2 januari 2009 Leven is als sneeuw Je kunt het niet bewaren Troost is dat jij er was Uren, maanden, jaren. We missen nu al mijn lieve fijne man, onvergetelijke vader en opa. Op 83-jarige leeftijd overleed Erika Dick en Truus Geertje en Ko Sietske en Remko Teun Ingeborg en Charles Marije Saskia 5 januari 2009 Kloosterstraat 41 4524 BK Sluis Tel. 0117 462111 U kunt afscheid nemen van Theo op zaterdag 10 januari 2009 van 12.30 tot 12.50 uur in de aula van het crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c, 4532 CP Terneuzen De uitvaartplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 10 januari 2009 om 13.00 uur in voornoemd crematorium. Theo hield van toespraken. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. De vogels fluiten gewoon door. En ik, ik snap het allemaal wel. Mijn verstand "zegt: "Het is goedzo". Maar wat ik voel is anders, om wat er was en nooit meer terug komt. Lieve paps, ik hou van je. Ingeborg Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat plotseling is overleden mijn zorgzame vrouw, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante 26 januari 1932 te Ovezande Begonialaan 9 4401 HN Yerseke 6 januari 2009 te Yerseke J.J. Rijk Familie Priem Familie Rijk De plechtige uitvaartdienst wordt vrijdag 9 januari om 10.30 uur gehouden in de parochiekerk O.L.V. Onbevlekt Ontvangen, Kerklaan 9 te Hansweert. Aansluitend zal de begrafenis om 12.00 uurplaatsvinden op de R.K. afdeling van de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw Molen laan la te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rou wbrief ontvangen hebbendan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geheel onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante echtgenote van Jan Rijk Kapelle: Jo en Fre Rijk-Priem Ovezande: Piet en Leu Priem-Boonman Dronten: Albert en Corrie Priem-de Winter en kinderen In het huis Mijns Vaders zijn vele woningen; anderszins zo zou Ik het u gezegd hebbenIk ga heen om u plaats te bereiden. En zo wanneer Ik heen zal gegaan zijn, en u plaats zal bereid hebben, zo kom Ik weder en zal u tot Mij nemenopdat gij ook zijn moogt waar Ik ben. Johannes 14:2 en 3 Heden overleed in de volle zekerheid des geloofs, dat het bloed van Jezus Christus, Gods Zoon, ook haar van zonden heeft gereinigd sinds 20 juli 1982 weduwe van Pieter Anthonie Philipse Overleden te Krabbendijke 5 januari 2009 Geboren te Rotterdam 19 maart 1912 Spoorlaan 28 4413 AT Krabbendijke Correspondentieadres: Dhr. J.J.W. Hollebrandse Postbus 1123 3300 BC Dordrecht U wordt uitgenodigd tot het bijwonen van de rouw dienst, die geleid zal worden door Ds. A.A.W. Boon. De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. zaterdag 10 januari in de kerk van de Hervormde Gemeente te Krabbendijke. Kerkpad 1Aanvang 11.00 uur. De begrafenis zal plaats hebben om 12.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen, alwaar zij naast haar echtgenoot zal worden bijgezet. Gelegenheid tot afscheid nemen op afspraak met de heer Hollebrandse. tel. 06-53157367 en zaterdag vanaf 10.30 tot 10.50 uur in de kerk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het verenigingsgebouw Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Geen bloemen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de R.S. T. en Priva-Zorg voorde liefdevolle verzorging. Degenen, die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als uitnodiging te beschouwen. Onze lieve, zorgzame moeder en oma is, op 97-jarige leeftijd, rustig ingeslapen. sinds 1974 weduwe van Leonardus Alexander Hendriks A Zierikzee 2 november 1911 Oosterhout: Den Haag: Rotterdam: Veere: Haarlem: Nijmegen: Oegstgeest: t Veere 6 januari 2009 Ria Engels-Hendriks t Frans Engels Valentijn en Modesty Marie-Claire en Arjen Leo Cockie Jongenelen-Hendriks Tjalling Jongenelen Sander Pi en en Nivard Rosemarie Hans Hendriks Maggie Hendriks-Conway Katie Tom Wij zijn onder de indruk van de liefdevolle verzorging die zij mocht ontvangen van het personeel van afdeling "Rozenhof" van zorgcentrum Nieuw-Sandenburgh te Veere 6 januari 2009 Zorgcentrum Nieuw-Sandenburgh, Veere Correspondentieadres: Van Böurgondiëlaan 15 435 INT Veere De uitvaart zal in familiekring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 22