kijkookop (11enseniinq.nl H.P. Meijdam Cornells Bal Anna Julianus-Christiaansen Johannes Pieter Jan van Sabben Willem Keiler Wiet Zoet Jacoba Versluis Elizabeth Jeras Jakobus Simonse Adriaan van der Heijden Mevrouw E. Jeras 22 I Woensdag 7 januari 2009 Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer Met waardering denken wij aan de wijze, waarop hij ruim 4 jaar zijn functie als matroos bij de Provinciale Stoombootdiensten in provinciale dienst heeft vervuld. Onze deelneming gaat uit naar de achterblijvenden. Gedeputeerde staten van Zeeland namens dezen drs K.M.H. Peijs voorzitter mr drs L.J.M. Verduit secretaris Middelburg, 5 januari 2009 Verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat hij in ons midden was geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vader, onze groot- en over grootvader sinds 15februari 1986 weduwnaar van Adriana Marina Jumelet in de hoge leeftijd van 99 jaar. Zierikzee: Jacqueline en Willem Den Helder: Isabella en Hans Danny, Kevin Zutphen: Marian Chrissy, Yfke Nico (in herinnering) Zierikzee, 2 februari 2009 Zorgcentrum "De Wieken", kamer 132 Correspondentie-adres: Familie den Hollander Minderbroederstraat 14 4301 EW Zierikzee De begrafenis heeft dinsdag 6 januari in familiekring plaats gehad op de algemene begraafplaats te Sirjansland. De koek is op. Maar het was wel zoete koek vond ze. Na een lang ziekbed in de zorgzame omgeving van het hospice de Vier Vogels in Rotterdam is op maandag 5 januari 2009 overleden onze tante Zij werd 85 jaar. Gillis (in herinnering) en Ina de Regt Jan en Jannie de Regt Johan en Ada de Regt Kees en Ria de Regt Hanneke en Wim Roose Frans en Nel de Regt Willem de Regt Achterneven- en nichten Het gaat niet zo, dat je ineens je geest zult geven bij elk verdriet verlies je kleine beetjes leven; er komt van lieverlee een leegte in de lijven, met net te weinig fut om langer hier te blijven; en alle pijn en alle tranen die je schreit, ze zijn een duit in 't zakje van de eeuwigheid. (Toon Hermans) Met veel verdriet in ons hart willen wij u mede namens de overige familieleden laten weten dat op 88-jarige leeftijd is overleden weduwnaar van Maria Cornelia Schouten 9 januari 1920 Goes 5 januari 2009 Haarlem: Ben en Joke Hoogendoorn-van Sabben Bastiaan en Irene Vincent Bernard Broek op Langedijk: Marjo van Sabben Marije en Dennis, Jciimy Rianne en Mark Aranka Correspondentieadres: Junoplantsoen 97 2024 RN Haarlem Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren vrijdag 9 januari, zijn geboortedag, van 11.30 tot 12.00 uur. in de aula van zorgcentrum 'Gasthuis', Kievitlaan 64 te Goes. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematie plechtigheid plaatsvinden in de aula van het crema torium, Westelijke Oude Havendijk 3, 4330 LA Middelburg. Hierna is er gelegenheid tot samenzijn in de koffie kamer van het crematorium. Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van buurman Wij wensen buurvrouw Anneke Keiler en de familie sterkte en kracht bij het verwerken van hun verlies. Alle buren van Mariekerke Meliskerke, 5 januari 2009 Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van ons achtenswaardig koorlid de Heer We zullen zijn stem en ook zijn humor node missen. Bestuur, koorleden en dirigent van mannenkoor "De Westhoekzangers" Burgh-Haamstede 'Mijn genade is u genoeg' Op 4 januari 2009 is rustig ingeslapen mijn zus en onze tante in de leeftijd van 92 jaar. A. Versluis Neven en nichten Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum 'Poelwijck' voor de goede zorgen. Correspondentieadres: Sint Catharinaplein 25, kamer 129 4611 TV Bergen op Zoom Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 9 januari van 10.00 tot 10.15 uur in kerkgebouw 'De Ark', Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend zal in bovengenoemde kerk om 10.30 uur de afscheidsdienst worden gehouden, waarna om plm. 11.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kamperland. Na de begrafenis is er in het Jhr. Mr. de Casembroot- huis, Nieuwstraat 46 te Kamperland gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Dankbaar voor haar lange leven, delen wij u met verdriet mede, dat uit onze familiekring is weg genomen onze geliefde oudste zus, tante en oud-tante Lize A 21 mei 1913 t 6 januari 2009 Ze heeft veel voor ons betekend. Espel: A. de Visser-Jeras Middelburg: M. Jeras Nw. en St. Joosland: J. Jeras Nw. en St. Joosland: T. Jeras Neven en nichten Sloehavenstraat 3 4339 BH Nw. en St. Joosland De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op zaterdag 10 januari a.s. om 11.00 uur in rouw- centrum 'MiddellDurg', Buitenhovelaan 1. Aansluitend aan de dienst zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraaf plaats aan de Oude Dijk te Nieuw en Sint Joosland. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oom de tweelingbroer van onze vader. Betsy en Richard Matty en Adri Laura en Joop t Koos en Adri Lauw en Miriam Met droefheid hebben wij kennisgenomen dat na jaren van vriendschap is overleden Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Vlissingen: A. Francke T. Francke-Vos L. Brasser-de Pagter Heden overleed onze zorgzame en meelevende bure Jo en Neel Kodde Leo en Jolanda Kodde Liesbeth en Peter Wijkhuijs en kinderen Nieuw en St. Joosland, 6 januari 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 106