ik voel me nie meer thuis in mijn eigen Hui: PZC www.bezorgers.nl Geef uw mening over de PZC Giro 6700 lees vind leef of bel 0800 - 022 27 10 WGGGNGR NieuwsMedia Ga naar lezerspanel.pzc.nl Ja, ik maak iemand 5 weken blij met de PZC en ik ontvang gratis een 1/5 Staatslot mét daarbij kans op de Jackpot! 24 I Maandag 5 januari 2009 OÊJUUO loterij, tl* mm im ff®-' li Als er in jouw huis is ingebroken, kan dat heel ingrijpend zijn. Zowel door financiële als emotionele schade die je mogelijk hebt opgelopen. Fonds Slachtofferhulp steunt de hulpverlening aan slachtoffers, nabestaanden en ge tuigen van misdrijven, verkeersongevallen en rampen. Kijk voor meer informatie op fondsslachtofferhulp.nl Het verleden kan slachtoffers nog lang achtervolgen, Laat ze niet alleen staan. U als trouwe abonnee weet hoe prettig het is om de krant elke dag in de bus te krijgen. Misschien kent u wel iemand die dat ook zou willen? Geef diegene dan nu op voor een proefabonnement van 5 weken voor 15,-. U ontvangt dan gratis een 1/5 Staatslot mét daarbij kans op de Jackpot. Hoe werkt het? Voor een snellere afhandeling van uw aanvraag gaat u naarwww.pzc.nl/cadeau U kunt ook onderstaande bon volledig ingevuld insturen. Voorwaarden De nieuwe proefabonnee kan het proefabonnement niet voortijdig beëindigen; De nieuwe proefabonnee beeft de laatste 3 maanden geen proefabonnement gehad; De actie loopt tot en met 30 juni 2009 f Adres: E-mailadres: Bank-/girorekening: Handtekening: Handtekening: - -1 Ik geef een proefabonnement cadeau (5 weken voor 15,-) en ik ontvang gratis l/5e Staatslot met Jackpot. (P5) Adres: Postcode: Plaats: Postcode: Plaats: Telefoon: (o.a. voor bezorgcontrole) Telefoon: (o.a. voor bezorgcontrole) E-mailadres: Bank-/girorekening: Mijn eigen gegevens Naam: Gegevens nieuwe abonnee Naam: Om O v Alleen originele, volledig ingevulde bonnen worden in behandeling genomen. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle Informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant treft u nadere informatie aan. Om Óv Stuur deze bon naar: PZC, Afdeling Lezersservice, Antwoordnummer 246, 4330 VB Middelburg of kijk op www.pzc.nl/cadeau

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 56