ff) Hlensenlinq.nl t Joop de Vliegere Joop de Vliegere Joop de Vliegere Joop de Vliegere Pieter Johannes Franse Adriana Stoffelina van Doezelaar-Nuijens Annie van Doezelaar-Nuijens Joop Janssen RA Cornelis Dingenus Beulens Kees Beulens Elisabeth van de Linde-Bezemer V\^K NATl/ty ™,ekens' 20 I Maandag 5 januari 2009 kijk ook op Met verbijstering vernamen wij het overlijden van onze voetbalvriend en sponsor Wij als zijn Hulster voetbalvrienden zullen nooit vergeten wat Joop voor HW '24 betekend heeft, en wensen Anne -Marie, de kinderen en overige familie leden bijzonder veel sterkte in deze moeilijke dagen. Bestuur en Leden HW '24 Sponsorstichting IIW '24 Evenementencommissie HW '24 Geschokt en verslagen zijn wij door het overlijden van Wij verliezen in Joop een aimabele persoonlijkheid en zullen zijn inzet voor onze partij Groot Hontenisse missen. Wij wensen zijn familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Namens Leden, Bestuur, Fractie en Wethouder van Groot Hontenisse Geschokt en verslagen zijn wij door het plotselinge overlijden van Wij wensen Annie-Marie, Jurriaan en Hanne, Sebastiaan en verdere familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Spelers en begeleiding Eerste en Tweede selectie v.v. S.T.E.E.N. Sprakeloos, geschrokken, hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Sommige dingen zouden eigenlijk nooit mogen gebeuren. Veel sterkte. Philippe De Baets, Monicpie Debondt, Sacha Dellaert, Ivan Verschueren Danny Devrieze, Hein van den Heuvel Koffie Rombouts Nederland BV Verdrietig, maar ook dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een moeilijke periode, tijdens zijn operatie is overleden mijn geliefde man, onze lieve vader, schoonvader en opa -Piet- A Rotterdam, 8 september 1957 t Rotterdam, 2 januari 2009 Borssele: I. Franse-Visser Samantha en Theo Damian, Jayson Chantal Diepeneestraat 7 4454 BJ Borssele Woensdag 7 januari is er van 13.30 tot 14.00 uur gelegenheid om afscheid van Piet te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's- Gravenpolder. Aansluitend zal om 15.00 uur voorafgaande aan de crematie de afscheidsbijeenkomst worden gehouden in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er op het huisadres te Borssele gelegenheid tot condoleren. Met elkaar leefden we naar het einde toe. Toch was het afscheid moeilijk. Op vrijdag 2 januari overleed mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma in de leeftijd van 76 jaar. Zierikzee: J. van Doezelaar Hoogerheide: Trudy en Léon Patricia en Pieter Zierikzee: LinaenJan Mark en Khadija Jan Bart Wouw: Mariska en Luuk Kayleigh, Feline Scheldestraat 128 4301 VH Zierikzee Dinsdag 6 januari is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren in de Groene zaal van Zorgcentrum "Borrendamme" aan de Scheldestraat 2 te Zierikzee. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden woensdag 7 januari om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 12.45 uur in de ontvangstruimte van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium alsnog gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante Zonnemaire: A. van Doezelaar t M. van Doezelaar- den Boer J. de Munnik- van Doezelaar C. J. de Munnik neven en nichten 2 januari 2009 Met diepe verslagenheid namen wij kennis van het overlijden op 2 januari 2009 van oud-voorzitter en erelid van de Brabants-Zeeuwse Werkgeversvereniging BZW De heer Janssen vervulde vanaf 1989 diverse bestuurlijke functies binnen de BZW. Zo was hij voorzitter van het bestuur van de kring Noordoost- Brabant en lid van het algemeen en dagelijks bestuur van de BZW. Vervolgens was hij van 2001 tot 2005 voorzitter van de BZW. Hij gaf, geïnspireerd door zijn geloof, met visie, tactisch inzicht en veel humor leiding aan de vereniging en heeft een belangrijke bijdrage geleverd aan de belangenbehartiging van het Brabantse en Zeeuwse bedrijfsleven. Wij gedenken hem met grote dankbaarheid en wensen zijn vrouw Agnes, die hem steeds tot grote steun was, zijn kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. Tilburg, 3 januari 2009 Het bestuur van de Brabants-Zeeuwse Werkgeversvereniging BZW Peter Swinkels, voorzitter Henk Oderkerk, directeur Groot is de leegte die hij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaardis gebleven, geven wij u kennis van het nog onverwachte overlijden van onze broer, zwager en oom - Kees - in de leeftijd van 62 jaar. Joen Jan Corrie en Kees Ko en Hetty Betsie (in herinnering) Piet en Geraldine Dies en Leny Adrie Johan Neven en nichten Goes, 3 januari 2009 Vreelandseweg 2,4434 PP Kwadendamme. De uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 8 januari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme, waarna aansluitend de crematieplechtigheid in besloten kring zal plaats vinden. Na de uitvaartdienst is er alleen schriftelijk gelegen heid tot condoleren achter in de kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Diep getroffen zijn wij door het onverwacht overlijden van na een kort ziektebed. Kees is gedurende een 15 tal jaren een zeer plichtsgetrouwe en loyale medewerker geweest. Kees was een persoon bij wie het nooit teveel was om zich in te zetten voor de onderneming en al zijn collega's. "Een hart van goud is de uitdrukking die voor Kees het beste typeert" Wij zullen hem missen. Directie en medewerkers van Sagro Holding Zeeland bv Op dinsdag 30 december 2008 is overleden onze lieve, bijzondere moeder A 23 september 1922 t 30 december 2008 Wij hebben mam met liefde en zorg omringd en haar zaterdag 3 januari 2009 in een liefdevolle besloten kring naar haar laatste rustplaats begeleid op de Algemene Begraafplaats te 's-Heer Hendrikskinderen. Joke en Marja van de Linde Correspondentieadres: Te Werfstraat 4 4472 AN 's-Heer Hendrikskinderen Grafmonumenten, Ontwerp en realisatie naar uw wens. Opschriften Nijverheidsstraat 53/55 graveren, stralen 4538 AX Terneuzen en laseren. Tel.: 0115-612617 A. Fax:0115-617727 Ruime keuze Mobiel 06 51536854 marmer, www.hamelinknatuursteen.nl graniet, hardsteen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 52