Maatje Elizabeth van der Weele-de Vrieze Matty van der Weele-de Vrieze Matty van der Weele-de Vrieze Matty van der Weele-de Vrieze Mattheus Jacobus Theo Peereboom Theo Peereboom kijk ook op |i| [ï]enS9n[inq.nl Johan C. van de Putte cc///? l/uycr - f/lb/ma/i Willem Keiler 18 I Maandag 5 januari 2009 Er zijn geen woorden voor een zieke Van wiejë weet, zij redt het niet Je streelt haar wang, je ziet haar ogen Je bent bevangen door verdriet Toch ben je dankbaar voor haar einde Dat na zoveel moedig strijden kwam Omdat het niet alleen haar leven Maar ook haar lijden overnam. Op 2 januari is toch nog onverwacht ingeslapen mijn lieve echtgenote, onze geliefde moeder, schoonmoeder en oma Matty die zoveel kleur aan ons leven heeft gegeven. Wissenkerke, 22 april 1935 Goes, 2 januari 2009 Wissenkerke: Tonny van der Weele Oud-Beijerland: Marleen Hoeboer-van der Weele Adri Hoeboer Silvia Hansweert: Elly van der Weele Hanneke en Martijn Mar tij n en Gerine Sander en Nicole Vlissingen: Henny van der Weele Maarten Eikerzee: Wilma van der Weele Pa Landing Sonko (Gambia) Correspondentieadres: Orisantstraat 3 4491 HB Wissenkerke Onze dank gaat uit naar de verzorgers en vrijwilligers van unit 2 van verpleeghuis Ter Weel in Goes, waar Matty de laatste I9 maanden van haar leven, ondanks al haar beperkingen, een tweede thuis had gevonden. Gelegenheid tot condoleren en om afscheid van Matty te nemen op dinsdag 6 januari tussen 19.00 uur en 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Gelde- loozepad 20,4463 AJ Goes. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donder dag 8 januari om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop ontmoeten we elkaar in de ontvangkamer van het crematorium. Matty hield van bloemen met felle kleuren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen kunnen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met verslagenheid hebben wij -kennisgenomen van het overlijden van mevrouw De wijze waar op ze haar handicap heeft gedragen was bewonderens waardig. Wij wensen Tonny en de (klein) kinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Jan Coby Hoogerland Piet Suus de Moor Onverwacht is overleden onze dappere buurvrouw Wij wensen Tonny, de (klein)kinderen en verdere familie veel sterkte toe bij dit verlies. Wissenkerke: Fam. Karstanje Fam. Goedhart Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons zeer gewaardeerd erelid echtgenote van onze oud-voorzitter Tonny van der Weele Wij zullen Matty herinneren als een meelevende vrouw die veel voor onze kring heeft betekend. Wij wensen Tonny en familie alle sterkte toe. Bond van Oud-Stoottroepers en Stoottroepers Prins Bernhard, Kring Zeeland De oude Peereboom, Zo veel meegemaakt, Zo veel wijsheid, Zo veel humor, tot op het laatste moment. De laatste jaren waren zwaar, een lichaam dat steeds verder verzwakte, maar met behoud van een heldere geest, is omarmd door liefde rustig van ons heen gegaan mijn allerliefste man en beste maatje, onze dad(dy) en opa weduwnaar van Greetje Feller 1970 A Stompwijk, 3 april 1925 t Nisse, 3 januari 2009 Nisse: Joke Peereboom-Coppoolse Campbelltown (Aus.): Theo Krys Peereboom 's-Heer Arendskerke: Marco Marijke Peereboom Tuckombil (Aus.): Marga Ewoud de Leeuw Goes: Ronald Els Peereboom Campbelltown (Aus.): René Nina Peereboom Vlissingen: Angelique Michel Roelse Vlissingen: Boudewijn Anne-Marie Vis Kleinkinderen en achterkleinkind Dorpsplein 7 4443 AD Nisse Theo is opgebaard in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op donderdag 8 januari van 12.30 tot 13.00 uur. De bijeenkomst, voorafgaande aan zijn crematie, zal om 14.00 uur worden gehouden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Wilt u indien u geen persoonlijke uitnodiging heeft ontvangen deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzoon, zwager en oom S. Coppoolse (in herinnering) J. Coppoolse-Filius Tineke en Cok van Eijkeren Cobie en Jaap de Vlieger Piet en Cobi Coppoolse Simone en Wout Keus Adrie en Everien Coppoolse Rob en Michelle Coppoolse Neven en nichten Lieve Theo, we zullen je missen. In mijn leven kende ik zware tijden, nu ben ik verlost uit mijn lijden. Dank aan allen die ik achterliet, die mij hebben gesteund in mijn laatste verdriet. Omringd door allen die hem lief waren is, na een kort stondige en met moed gedragen ziekte, toch nog on verwachts van ons heengegaan echtgenoot van Sjaan van de Putte-Donze A Terneuzen, f Terneuzen, 1 juli 1932 29 december 2008 Terneuzen: A. van de Putte-Donze Terneuzen: Lilian en Peter Debby en Mike Stefanie en Danijel Dennis Terneuzen: Ronald in herinnering Nijmegen: Wendy en Luc Terneuzen: Erwin en Diana Michael Jimmy van Diemenstraat 1,4535 AP Terneuzen Volgens de wens van Johan heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Zacht en kalm is in haar slaap overleden onze zorgzame moeder, groot-en overgrootmoeder weduwe van Willem Speijer A 5 april 1919 12 januari 2009 Bonaire: Herman Speijer Koen Jenny Veere: Maaike Hoogedeure Westkapelle: Ineke Wouters Leen Wouters (in herinnering) Michael Thiele Nelleke Johan Huibrecht <S Nelleke, Lars en Olaf Kloosterzande: Reinie Speijer Correspondentieadres: Mw. C.P. Wouters - Speijer ._Prelaatweg 4 4361 SC Westkapelle De crematieplechtigheid vindt plaats op woensdag 7 januari om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude havendijk 3 in Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in het Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 in Middelburg. Als u afscheid wilt nemen, kunt u contact opnemen met Ineke Wouters, telefoon 0118-571851. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Herinner mij zoals ik was. Verdrietig hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze onvergetelijke papa, schoonvader en mijn lieve opa 13 augustus 1923 31 december 2008 te Middelburg te Vlissingen Meliskerke: J.C. Keller-Pusch Heerhugowaard: Anja Keileren Piet Bras Laura en Daan Singapore: Marisa Keller en Eric Kraan Correspondentieadres: Mariekerke 5 4365 NK Meliskerke De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 50