- rnensenLlna.nl i Colofon Familieberichten Johannes Petrus Maria Buys Lieve papa Jo Buys Jo Buys Sara Adriana van der Slikke Sara Adriana Jacobse-van der Slikke Pieternella Wilhelmina Beije-Ketelaar Julia Joanna van Waes-De Witte Lieve Mitta Maandag 5 januari 2009 kijk ook op Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamiiieberichie fei0800-8060 fax 0800-6743837 wegenernieuwsmedia.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00. uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Overl eden Opeens was er nog zo veel te zeggen. Opeens was er nog zo veel te vragen. Opeens is het te laat. Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader en zoon Jo echtgenoot van Mia Margaretha Christina Lucia Buys -V erbr uggen Hij overleed in de leeftijd van 62 jaar. Miep Buys-Verbruggen Ankie en Roy G.A. Buys en M.P.J. Buys-Vandamme 3 januari 2009 Hazelarenstraat 50,4576 CJ Koewacht U kunt afscheid nemen van Jo op dinsdag 6 januari van 18.00 tot 18.30 uur in het uitvaartcentrum van DELA, v.d. Maelstedeweg 102b te Hulst. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 7 januari om 09.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crema torium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Een mooie tijd, altijd aanwezig. Plots ben je uit ons leven, Ik ga je vreselijk missen Ankie Wij zijn diep geschokt dat veel te Jong uit ons midden is weggenomen mijn zoon, broer, schoonbroer en oom Miep, Ankie en Roy, we wensen jullie veel sterkte toe. Fam Buys Wij zijn diep geschokt door het plotseling overlijden van onze schoonbroer en oom Miep, Ankie en Boy, heel veel sterkte in de komende tijd. Broers en zussen nichten en neven Verbruggen "De Heer zal het voor mij voleindigen Verdrietig maar vol dankbaarheid voor alles wat zij voor ons heeft betekend delen wij u mede dat, is overleden onze lieve moeder, grootmoeder en over grootmoeder weduwe van Izaak Johannes Jacobse in de leeftijd van 91 jaar. Hoofdplaat: les en Heieen Jacobse-Dees Jacky en Isabelle, Martinique, Justine, Alec, Liselotte, Marjolein Johnny en Jolande, Sharona, Jason, Christoph, Roy an Ferry Schoondijke: Kees en Bep Jacobse-v. d. Sluis Milly en Charles, Bo, Lobke Hans en Veronique, Rody, Renske Sandy en Menno, Tessa, Meeke Soleuvre: Rie en Kees v. d. Sluis-Jacobse (Luxemburg) Jacky en Josiane, Alex Karin en Steve, Nick, Jo Conny en Martine, Gert-Jan Schoondijke: Anneke en Koos v.d. Slikke-Jacobse Saskia en Hans, Niek, Annelien, Michiel Ingrid en Paul, Sanne, Bas Eveline en Elm ar, Elise, Jesse Breskens: Addy en Jan Manneke-Jacobse Sandra en Peter, Eline, Lars Conno en Caroline, Fleur, Lukas Sluis: Henny en Ab v.d. Linde-Jacobse Alexander en Katrien, Wesley, Thomas, Anneroos Hengstdijk: Hans en Sera Jacobse-Dieleman Nelke en Henno Izak, Jaspert-, Sanna, Boudewijn Oostburg: Sonja en Kees v. Terheijden-Jacobse Aschwin en Sandra Dennis Hoofdplaat: Joke en Herbert Versluijs-Jacobse Wilbert en Thalita Groede: Wim en Annemarie Jacobse-Cijsouw Pim, Bart, Luuk IJzendijke, Huize Emmaüs, 4 januari 2009 Correspondentie adres: Mr. W. Schorerstraat 3 4513 AG Hoofdplaat De rouwdienst waarvoor u wordt uitgenodigd zal worden gehouden op donderdag 8 januari om 13.30 uur in de Hervormde Kerk te IJzendijke, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Hervormde begraafplaats te Hoofdplaat. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in "De Vriendschap". Bedroefd melden wij U dat op 91-jarige leeftijd is overleden onze zeer geliefde zus, schoonzus en tante Dankbaar zijn wij voor alle liefde en vriendschap die wij van haar hebben ontvangen. Wij zullen haar erg missen. Joigny Fr.: Bou en Jans v.d. Slikke Reijneveld Briare Fr.: Magda v.d. Slikke de Hullu. Oostburg: Adrie en Adri Lako v d Slikke Neven en nichten IJzendijke, 4 januari 2009 "ï- 4 M ÉT Gezichten hadden geen namen meer, en dagen zeiden je niets, er was alleen nog stil verdriet, "ïk zveet het niet Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, moeten wij u tot onze droefheid mededelen dat onverwacht, maar rustig van ons is heengegaan, onze lieve moeder, oma en omaatje sinds 12 oktober 2003 weduwe van L. J. Beije Wissenkerke, t Goes," 25 maart 1916 3 januari 2009 Biezelinge: Ella en Jan de Puit-Beije fos Petra en Richard Robert Kapelle: Cees en Leni Beije-de Schipper Lex en Jolanda Max, Boris, Lena Marc Mariëlle en Patrick Jelle, Renke (in herinnering), Silke Goes: Jan-Kees en Hellen Beije-Vermeulen Ramon en Sharon Ralfen Elles Ter Weel, Goes. Correspondentieadres: Lingestraat 8,4421 KS Biezelinge De afscheidsdienst, zal^ worden gehouden op donderdag 8 januari om 13.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle.- Voorafgaand is van 12.30 - 12.50 uur gelegenheid tot a fscheidnemen Aansluitend zal om pim. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Goes. Na de plechtigheid is er in voornoemd rouwcentrum Bedroefd, maar dankbaar dat zij uit haar lijden is verlost, geven wij u kennis van het overlijden van onze ma, groot-en overgrootmoeder Mitta weduwe van Victor Hönoré van Waes A De Klinge, 29 mei 1925 f Hulst, 2 januari 2009 Hulst: LizetenJack Angelo en Adriana, Anna Daniëlla, Alejandro Bianca en Demetrio, Delano, Alessio, Mauro Hulst: Lipsbeth Een speciaal woord van clank willen wij richten aan Dr. De Bakker en het Meander team van "De Blaauwe Hoevete Hulst. IJzerenhandstraat 8,4561 WB Hulst U kunt afscheid nemen van Julia in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 7 januari van 18.00 tot 18.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 8 januari om 10.30 uur in de kapel van "De Blaauwe Hoeve", Truffinoweg 2 te Hulst, waarna om 12.30 uur de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Gelieve enkel schriftelijke 'condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij houden mooie herinneringen aan jou. Delano, Alessio, Mauro Anna Daniëlla, Alejandro

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 32