LES MISÉRABLES - DE MUSICAL Iemand feliciteren? kleintjesmarkt K NL voor de lezers van deze krant! 2-/3-daags musical-arrangement Koninklijk Theater Carré Naar'De Musical der Musicals'en daarna luxe overnachten in een 4-sterren hotel? Dat kan! Want Les Misérables is na 18 jaar weer te zien en wel in Koninklijk Theater Carré in Amsterdam! Na deze indrukwekkende voorstelling verblijft u in het moderne 4-sterren Mercure Hotel Amsterdam Aan de Amstel, waar de volgende ochtend een heerlijk ontbijt voor u klaar staat! Een 2-daags musical-arrangement boekt u al vanaf slechts 79 inclusief overnachting, ontbijt én toe gangskaart voor Les Misérables. Bovendien ontvangt u, als lezer van deze krant, ook nog eens een korting van 10 p.p. met de actiecode WEG40002! Lees dus snel verder en boek dit heerlijke musical-arrangement! Veel plezier! aats dan nu een advertentie in de rubriek Van Harte. Zien en gezien worden in de krant. Dat kan met een advertentie.bij Van Harte. Leuk om te geven, nog euker om te.krijgen! 0 1 6 I Zaterdag 3 januari 2009 Fotografie Joris-Jan Bos LES MISÉRABLES Na het overweldigende succes in Rotterdam keert Les Misérables terug naar de plek waar het ooit allemaal begon. Van 17 januari t/m 22 feb ruari zal 'De Musical der Musicals' na 18 jaar weer te zien zijn in Konink lijk Theater Carré in Amsterdam! De musicalsterren van nu, als René van Kooten, Carlo Boszhard, Nurlaila Karim en Céline Purcell, gaan hier de sterren van de hemel spelen. Les Misérables vertelt het verhaal van Jean Valjean (René van Kooten) die negentien jaar lang als dwangarbei der heeft moeten boeten voor het stelen van een brood. Hij wordt voor waardelijk vrijgelaten, maar omdat hij het stigma 'eens een dief, altijd een dief' niet van zich af kan schud den, slaat hij op de vlucht voor poli tiecommissaris Javert en neemt een andere identiteit aan. Als Monsieur Madelein werkt Valjean zich op tot fabriekseigenaar en burgemeester. Maar Javert komt hem op het spoor en blijft Valjean achtervolgen... MERCURE HOTEL AMSTERDAM AAN DE AMSTEL**** Dit 4-sterren hotel ligt in het zuiden van Amsterdam, aan het water en op slechts 10 autominuten van het cen trum en Koninklijk Theater Carré. Het luxe hotel beschikt o.a. over een lift, res taurants, bistro, sauna en stoombad. Aankomstdata: vrijwel dagelijks van 17/1 t/m 21/2 2 dgn Normaal v.a. 79 nu v.a. 69 3 dgn Normaal v.a. 139 nu v.a. €129 Korting alléén geldig met actiecode WEG40002 Prijzen zijn per persoon, op basis van 2 personen. Zie www.kras.nl/LR50467 Inclusief: verblijf in het 4-sterren Mercure Hotel Amsterdam Aan de Amstel met ontbijt en 4e rangs toe gangskaart voor de musical. Exclusief: upgrade naar 2e rangs kaart 35 p.p. of Ie rangs kaart 40 p.p., vervoer, reis- en annule ringsverzekering, reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht) en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking. Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken zie www.kras.nl/LR50467 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 50.467, actiecode WEG40002 Alleen met deze actiecode komt u in aanmerking voor deze speciale lezerskorting. waarom zou je verder zoeken Vul de bon in en stuur deze in een gefrankeerde envelop naar: Wegener NieuwsMedia, afdeling Rubrieksadvertenties, Postbus 36, 6500 DA Nijmegen. U kunt ook bellen 0900 - 674 38 36, De originele foto graag meesturen; foto niet faxen. Ook kunt u e-mailen: rubrieks@weQenernieuwsmedia.nl Uw foto dient dan als JPG-bestand gemaild te worden. Uw advertentietekst wordt bovendien GRATIS geplaatst op onze internetsite: www.kleintjesmarkt.nl. Uw advertentie dient uiterlijk twee werkdagen vóór plaatsing bij ons binnen te zijn voor 14.00 u. Als er een bedrijfsnaam voorkomt in uw Van Harte Een mooi gebaar, een kleine moeite. Want een advertentie in Van Harte hebt u zo gelden er andere tarieven. De algemene verkoopvoor- besteld. Wat moet u doen: maak eerst een keuze uit 1 van de 4 mogelijkheden waarden van Wegener NieuwsMedia zijn van toepassing. (AyB,C of D) en schrijf vervolgens uw persoonlijke boodschap in blokietters in het kader. Naam:.. Adres:... Postcode: Telefor Plaatsingsdatum: Ik wil adverteren in: de Stentor DeTCTubantia De Gelderlander Brabants Dagblad Eindhovens Dagblad BN/DeStem PZC Ik kies voor: Model A alleen tekst 9,50 (incl. BTW, per titel) Model B tekst en foto 20,- (incl. BTW, per titel) Model C alleen tekst 20,- (incl. BTW, per titel) Model D tekst en foto 37,50 (incl. BTW, per titel) Machtiging: Ondergetekende machtigt Wegener NieuwsMedia éénmalig (vul bedrag in) van zijn/haar bank-/girorekening af te schrijven Bank- of gironummer: Handtekening:.. Let op: Gebruik het witte invulveld voor advertentie A en B Gebruik de eerste 4 regels van het gehele invulveld (wit en grijs) voor C en D Prachtig: opa wordt tachtig! Fijne verjaardag Job, Joris Marieke Papa Cees en Mama Marloes Proficiat met jullie 25-jarig huwelijk! en nog heel veel gelukkige jaren samen llona, Thomas en de kids Hoera! Jos heeft zijn zwemdiploma We zijn trots op je! Papa en Mama Pas op voor dit gevaar Marion wordt vandaag 18 jaar! Hartelijk gefeliciteerd met je verjaardag en veel plezier met je eerste rijles!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 94