11i0ns0niinq.ni Zeger Philip Arend juhifëum Juliana Eugenie van Voren Peter Joseph Lea De Cock Peter de Cock Maria Huysse Colofon Familieberichten Adri Wil Geschiere-Cijvat Alfred Stephanus de Causemaeker Carla en Jacky De Cock - van Putte Sandra van den Heerik kóm Pieter Johannes de Dreu op ze gate rist Maria J. Kamerling J. Huissoon mevrouw Huissoon 24 I Zaterdag 3 januari 2009 kijk ook op Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en .uw telefoonnummer voor eventuele,vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-masS pzcfamiliebericht8n@wegenerniet1wsm9clia.nl lei 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Blij en trots zijn wij met de geboorte van onze tweede zoon en broertje 19 december 2008 Philip ter Stege en Margriet Kramer Axel Loefzijde 4,1316 VE Almere Vrijdag 9 januari D.V. zijn onze ouders, opa en oma 50 JAAR GETROUWD Zaterdag 10 januari bent u van harte welkom op de receptie van 16.30 tot 18.30 in Zaal Middendorp te Zoutelande. Koudekerkseweg 27,4373 RB Biggekerke Je was alzo lang ver van ons droeg duizend vragen in je ogen met soms een enkel woord nog uit jouw bijna stille mond. Je was de tijd kwijt en alle dingen, en dan ineens die glimlach-, dat gebaar, herinnering aan vroeger, het hoorde bij jou, en jijjij hoorde bij ons. Bedroefd delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging op afd. "de Staak" in "De Redoute", zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma weduwe van 09-01-1910 Philippine t 01-01-2009 Sas van Gent Westdorpe: Lizy en Lucien t Audenaerd-de Causemaeker Kinderen en kleinkinderen Rotterdam: Milda en Armand Notschaele-de Causemaeker Kinderen en kleinkinderen Westdorpe: Walter en Rosa de Causemaeker-Belaert Kinderen en kleinkinderen Westdorpe: Eddy en Annie de Causemaeker- van de Veire Kinderen en kleinkinderen Familie van Voren Familie de Causemaeker Westdorpe, 1 januari 2009. Corr.adres: Lindenlaan 17,4554 BJ Westdorpe. De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u uitnodigen, zal plaatshebben op woensdag 7 januari om 10.00 uur in de kerk van Onze Lieve Vrouw Visitatie te Westdorpe, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst aan de kerk. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatshebben in hot crematorium van Terneuzen, aan de Bellamy- straat 28 c. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Toen ik op deze aarde kwam heeft iemand mij gebracht ik heb de weg niet zelf gevonden door die donkere nacht. En als ik straks weer weg zal gaan naar de eeuwige groene dalen dan zal mij vast en zeker wel weer iemand komen halen. Na alle^jijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve zoon, mijn lieve vriend, onze kleinzoon en neef zoon van vriend van Hij mocht slechts 26 jaar worden.. Carla en Jacky De Cock - van Putte Sandra van den Heerik Mémé en pépé De Cock Oma t en opa t van Putte Tante Viviane Tante Elly 25 december 2008 Koningin Julianastraat 10,4567 CB Clinge Wij hebben in besloten familiekring afscheid genomen van Peter. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling en veel te vroeg overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker en collega Gedurende 7 jaar dat wij hebben mogen samenwerken, hebben wij hem leren kennen als een enthousiaste en betrokken collega. Zijn optimisme, ondanks zijn handicap, laten een diepe indruk bij ons na. Wij gaan hem ontzettend missen. We wensen zijn ouders, grootouders en zijn vriendin Sandra veel sterkte toe. Directie en medewerkers Dethon industrie Unit Hulst Na een lang leven, is aan het begin van het nieuwe jaar onverwacht overleden onze lieve wilskrachtige moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Goes 16 oktober 1919 Goes f1 januari 2009 Wageningen: Corrie Salie Eefje en Florian Maria Jonas Sal en Roos Bergen op Zoom: Marieke Badhoevedorp: Pieter en Marijke Liza izak Correspondentieadres: Welschapstraat 7 1171 JJ Badhoevedorp We nemen afscheid van haar op dinsdag 6 januari om 13.00 uur in de aula op de algemene begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes, Aansluitend vindt de begrafenis plaats. Daarna is er gelegenheid tot condoleance in boven genoemde aula.. (I1ensenlinq.nL r Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deei van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. Tot onze grote droefheid overleed onze geliefde zuster, schoonzuster en tante echtgenote van K. Kamerling J.M. Kamerling-de Bat Meliskerke K.M. Kamerling E. Kamerling-Baai Krabbendijke Neven en Nichten Kapelle, 1 januari 2009 met verdriet nemen we afscheid van onze lieve ze was voor ons als een moeder en oma Leny en kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 58