Familieberichten Hito°kop m {J1ensenlinq.nl UmikhmuMfvé. Joseph Theodorus Maria de Vliegere Joop Anne-Marie de Vliegere-Bruneau Joop de Vliegere Joop de Vliegere Joop de Vliegere Joop de Vliegere Joop de Vliegere Joop de Vliegere Joop de Vliegere Joop de Vliegere Joop de Vliegere Robbert Aartsen Mies Bareman-de Meijer Daniel Hugo Antonio Bliek Nel Hoogesteger-Hoogstraate 30 I Zaterdag 3 januari 2009 Na een kortstondige ziekte is, tot onze grote droefheid, van ons heengegaan mijn lieve man, onze pa, zoon, broer, zwager en oom echtgenoot van Hij overleed op 1 januari 2009 in de leeftijd van 58 jaar. Anne-Marie de Vliegere-Bruneau Jurriaan de Vliegere en Hanne Beckers Sebastiaan de Vliegere Desiré de Vliegere en Gerda de Vliegere-Pluym Patricia Rodrigo-de Vliegere en Tonny Rodrigo Ineke de Vliegere Frank de Vliegere en Diana de Vliegere-van der Linden Werner de Vliegere.en Marion de Vliegere-Lampo Helmut de Vliegere en Yousef Esghag, Jan Peeters Cindy de Vliegere Steven de Vliegere en Bianca de Vliegere-Akkermans Katelijne Aelbrecht-Bruneau en Peter Aelbrecht Neven en nichten Roskamstraat 24,4564 EK St. Jansteen De uitvaartdienst zal plaatsvinden op dinsdag 6 januari om 11.00 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, waarna de begrafenis volgt op de begraafplaats te St. Jansteen. Graag enkel schriftelijke condoleance. In de dagen voor de uitvaart ontvangen wij liever geen bezoek aan huis. In plaats van bloemen stellen wij het op prijs wanneer u een bedrag doneert ten gunste van het Kankerbestrijdings- - fonds K.W.F. De daarvoor bestemde bussen zullen na afloop van de uitvaartdienst gereed staan in de Basiliek. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Vader van onze vriend Jurriaan Een verlies dat tot ver buiten Steen voelbaar zal zijn. Wij wensen Annemarie, Jurriaan en Hanne, Sebastiaan en verdere familie heel veel sterkte en kracht toe in deze moeilijke tijd. Peter Yvonne, Björn Lindsey Frank Susan, Robbie Judith, Perry Eline, Laurens Liesbeth, Jeroen Samira en Kasper We zijn diep geschokt door het plotselinge overlijden van onze mede-directeur Wij wensen Annemarie Jurriaan - Hanne Sebastiaan en familie veel sterkte met dit enorme verlies. Personeel Drankenhandel Pluym Geschokt en ontdaan hebben we kennis genomen van het overlijden van ons erelid, de heer Joop is twintig jaar lang bestuurslid van onze vereni ging geweest. Daarnaast was hij nog steeds lid van onze kascommissie en sponsorcommissie. In Joop verliezen we iemand met een echt STEEN-hart. We wensen Annemarie, Juriaan en Sebastiaan heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur, leden en supporters v.v. S.T.E.E.N. Met leedwezen namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze vriend Wij herdenken Joop als een trouw en gewaardeerd lid. Wij zullen zijn aanwezigheid op de clubbijeen komsten missen. Onze gedachten gaan ook uit naar Annemarie en de kinderen. Wij wensen hen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden Scheldecom Met grote verslagenheid ontvingen wij het bericht van het onverwachte overlijden van mijn compagnon (mede-vennoot van drankenhandel Pluym) Wij wensen Anne-Marie, Jurriaan Hanne en Sebastiaan heel veel sterkte en steun toe. Loek en Anita de Kerf en kinderen Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze zeer gewaar deerde bestuurder en vriend Joop was sinds 2006 lid van het bestuur van Rabo bank Hulst. Daarvoor was hij vanaf 1996 lid van de raad van commissarissen respectievelijk lid van het bestuur van de voormalige Rabobank Sint Jansteen. Wij verliezen in hem een bekwaam en zeer gewaar deerde bestuurder, die zijn werk met veel plezier en toewijding uitvoerde. Zijn innemende persoonlijkheid en zakelijk inzicht zullen wij ten zeerste missen. De herinnering aan de prettige samenwerking zal in onze gedachten blijven. Wij wensen Anne-Marie, Jurriaan Hanne, Sebastiaan en naaste familie veel sterkte met het verwerken van dit grote verhes. Bestuur, raad van commissarissen en medewerkers Rabobank Hulst Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Joop was sedert 1 mei 1996 lid van de Lionsclüb Oost Zeeuwsch-Vlaanderen Wij herinneren ons Joop als een sympathiek en sociaal mens en als een actief lid van onze lionsclüb. Wij zullen Joop erg missen zowel tijdens als buiten onze clubbijeenkomsten. Wij wensen Anne Marie en de kinderen alle sterkte toe. Namens de leden van de Lionsclüb Oost Zeeuwsch-Vlaanderen, Richard F.E. Oldenziel, president Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van Vader van onze keeper Jurriaan. Wij wensen Jurriaan en familie veel sterkte bij dit enorme verhes. Spelers en begeiding van 'T Derde van Steen In verband met het overlijden van onze directeur is Drankenhandel Pluym B.V. dinsdag 6 januari de gehele dag gesloten. Dringende boodschappen kunt u achterlaten op ons antwoordapparaat, faxen naar: 0114-314903 of mailen naar: info@drankenhandelpluym.nl Een handdruk zo warm, even een arm om je heen. Zoveel liefde en steun, kaarten, brieven en bloemen, zijn voor ons een enorme troost in deze moeilijke tijd. Wij als familie kunnen terug kijken op een moot en waar dig afscheid in de kerk en begrafenis. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat Robbert bij zo velen geliefd was. Wij bedanken iedereen hartelijk voor de overweldigende belangstelling na het overlijden van onze Robbert. Berlus en Liesbeth Aartsen Myra en Ward Mirjam In stilte en liefde noemen we je naam, Robbert Kloosterzande, januari 2009 Voor de wijze waarop u met ons hebt meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van onze zus, schoonzus en tante betuigen wij u onze oprechte dank. Familie De Meijer Familie Bareman Terneuzen, januari 2009 Hiermee betuigen wij onze hartelijke dank voor de deelnemingen en medeleven ontvangen na het over lijden van ons zoontje 1 Petrus 3-8 John en Sara Bliek Zoveel bloemen, zoveel kaarten, zoveel warme woorden zoveel belangstelling en zoveel troost. Hartelijk dank voor uw bhjk van medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve •zorgzame vrouw, onze moeder, oma en overoma Namens Jan Hoogesteger, kinderen, klein en achterkleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 50