Verzamel nu de eerste avonturen! PZC Australische wijnen O2'? •if 0 O O ©i O l Oil m ow BW W Verleidelijke uitbundige fruitige wijnen I Lezersprijs 14 I Zaterdag 3 januari 2009 De eerste Donald Duck's Alle gezinnen in Nederland maakten op 24 oktober 1952 kennis met een nieuw stripblad, dat al snel zou uitgroeien tot het best gelezen stripweekblad van Nederland: de Donald Duck werd een begrip en is dat nog steeds, de PZC presenteert: de allereerste avonturen van de beroemdste eend ter wereld opnieuw gebundeld in twaalf bijzondere uitgaven! Een jaar lang verschijnt iedere eerste zater dag van de maand een nieuw boekje met daarin twee originele Donald Ducks uit de jaren vijftig op klein formaat. In totaal dus de eerste 24 uitgaven uit 1952 en 1953. Verzamel ze alle twaalf! Abonnee? Iedere eerste zaterdag van de maand verschijnt er een nieuw deel. Lever onderstaande abonneebon in bij een verkoop punt van de PZC bij u in de buurt (krantenki osk, boekhandel of de supermarkt). In nage noeg iedere winkel waar de PZC te koop is, zijn de avonturen van Donald Duck verkrijgbaar voor 1,50 per deel. Let op: ieder avontuur is alleen gedurende de maand van uitgave ver krijgbaar in de winkel, daarna niet meer (wel na te bestellen via de webwinkel: www.pzc.nl/webwinkel. Deze abonneebon nen staan iedere 1e twee zaterdagen van de maand in uw krant. Geen abonnee? Bij aankoop van de PZC zijn de albums ver krijgbaar voor slechts 1,50 per deel. (De bon uit de krant is dan uiteraard niet nodig) (Na)bestellen via internet Eerder verschenen delen zijn, tegen meer prijs na te bestellen via onze webwinkel www.pzc.nl/webwinkel voor het bedrag van 4,50 per deel per stuk. Actievoorwaarden 1 Donaid Duck album per bon. De Donald Duck albums zijn niet los verkrijgbaar in de winkels, uitsluitend bij aankoop van de PZC of voor abonnees tegen inlevering van de bon uit de krant. De afzonderlijke delen van deze serie worden per maand gedrukt, aanvragen via de webwir\kel voor het verzenden van de gehele serie ineens via www.pzc.nl is dus niet mogelijk. Wederverkopers van de PZC worden voldoende bevoorraad. Toch kan het voorkomen dat zij uit verkocht zijn. De PZC is niet verantwoordelijk voor eventuele uitverkocht situaties bij onze verkoop punten. 90% van de verkooppunten doet mee aan deze actie. lees vind leef oktober november 1952 1952 januari januari 1953 1953 november november 1952 1952 januari februari 1953 1953 november november 1952 1952 februari februari 1953 1953 december december 1952 1952 februari maart 1953 1953 december december 1952 1952 maart maart 1953 1953 januari januari 1953 1953 maart april 1953 1953 Haal nu Donald Duck deel 9 in huis Tegen inlevering van deze volledig ingevulde originele krantenbon bij een van onze verkoop punten ontvang ik DEEL 9 uit de twaalf delige Donald Duck serie voor slechts 1,50 en ontvang deel 8 gratis! VOORLETTERS GEBOORTEDATUM liatïiSSS Australië staat wereldwijd bekend om zijn fantasti sche wijnen. Wij selecteerden voor u twee schitte rende wijnen van het beroemde huis Redforth. De wijnen zijn afkomstig uit het hart van South Burnett in Queensland. Dit wijngebied is het snelst groeiend van Australië. Het ligt in het oosten van Australië net even boven Brisbane. Het is niet zo verwonderlijk dat het zo hard groeit want uitgebreid onderzoek heeft aangetoond dat hier de ideale voorwaarden zijn voor het verbouwen van kwalitatief hoogwaardige druiven. Redforth Shiraz Cabernet 2006 Imponerende rode wijn met rijp bessen- fruit en een verleidelijke kruidigheid. Donkerrood van kleur. Uitbundige geur met veel bessenfruit, vanille, karamel en kruiden. Volle, zachte smaak, vlezig, vanille en veel fruit. Lange afdronk, prachtig har monisch en met indrukken van karamel. Adviesprijs 6,95 1 €4,95 Redforth Chardonnay 2007 Een juweeltje van een droge witte wijn met een heerlijke frisse kruidigheid. Licht geel van kleur. Sappige, frisse geur van mango en ananas, romig met karamel en citrus. Droge, ronde en zeer frisse smaak met vanille, citrusfruit en honing. Frisse, fruitige afdronk met vanille. Adviesprijs €6,95 Lezersprijs 4,95 Vanafvier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. U ontvangt de rekening per post nadat de wijn geleverd is. Betalen en bezorging Wij bieden u de meest veilige betalingsmogelijkheid. Nadat u de wijn heeft ontvangen, ontvangt u enkele dagen later de rekening per post. U betaalt dus pas als u uw bestelling heeft ontvangen. U heeft u deze binnen maximaal zes werkdagen in huis. Meer informatie en bestellen beste!' opwww.pzc.nl/webwinkel. Bij vragen belt u met de klantenservice: 0900-2021352 0,45 per gesprek). Het is helaas niet mogelijk om uw bestelling telefonisch of per email door te geven. BON AUSTRALISCHE REDFORTH WIJNEN Hierbij bestel ik (aantal) x dozen (6 flessen) Redforth rood a 4,95* per fles. (aantal) x dozen (6 flessen) Redforth wit a 4,95* per fles. •Vanafvier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. U ontvangt de rekening per post nadat de wijn geleverd is. j VOORLETTERSVOORNAAM NAAM OM OV GEBOORTEDATUM Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een envelop naar de PZC, Wijnwinkel, Antwoordnummer, 10822,7960 WB Ruinerwold. (een postzegel is niet nodig.) De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. PZC Voor algemene vragen over LezersExtra belt u met de afdeling Lezersservice van de PZC 088-013 99 10 of mailt u naar lezersextra@pzc.wegener.nl Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 36