T opzegdienst Familieberichten kijk ook op (Ilensenlifiq.nl Pieter Roelse Lieve opa Marie Saman-Ivens Walter Zwartelé Lieve opa Lieve oude opa Piet Roelse Piet Roelse IDensenlinq.nl Tannetje Dekker Franciscus Leonardus Saman Apolonia Vermue tet? Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden geconfronteerd met veel administratieve afhandeling Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.ril en meld u aan. 28 I Zaterdag 3 januari 2009 Je handen hebben voor ons gewerkt, je hart heeft voor ons geklopt, je ogen hebben ons tot het laatste moment gezocht. Na een leven wat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is van ons heen gegaan onze lieve vader, opa en oud-opa weduwnaar van in de leeftijd van 84 jaar. Noach en Plona Peter JannyenMax Saskia en Arjen, Thijs Rob en Marian Inge en Gerben André en Marianne Rosalin en Willem Benny Vlissingen 2 januari 2009 Correspondentieadres: Eva Besnyöstraat 22 4361 DA Westkapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 6 januari van 10.15 tot 10.30 uur in het Jeugdgebouw te Westkapelle. De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 6 januari om 11.15 uur op de algemene begraafplaats te West kapelle. Vertrek vanaf het Jeugdgebouw om 11.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Jeugdgebouw. Bedankt voor alle leuke momenten samen. Wij zullen jouw grapjes heel erg missen. Saskia en Arjen, Thijs Rob en Marian Inge en Gerben Iedere dag een beetje, steeds meer leverde je in. Je wereld werd steeds kleiner, wij pasten er bijna niet meer in. Zoveel vragen zonder antwoord wat ging er nog allemaal in je om. Steeds proberen alles te begrijpen en steeds weer afvragen, waarom? Na een kortstondige ziekte is, tot onze grote droefheid, van ons heengegaan onze lieve ma en oma weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 84 jaar. St. Jansteen: Peter en Jeanine Saman-de Cock Daisy en Tom Kim en Laurens 31 december 2008 Blaauwe Hofke 136, Hulst Correspondentieadres: Wilhelminastraat 49, 4564 AD St. Jansteen U kunt afscheid nemen van Ma in het uitvaartcentrum van DELA, locatie Blaauwe Hoeve, familiekamer 1, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op maandag 5 januari van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 6 januari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te Sint Jansteen, gevolgd door de begrafenis op de r.k. begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis kunt de familie persoonlijk condoleren in de kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Verdrietig om het gemis, geven wij u kennis dat geheel onverwacht is overleden mijn schoonzuster en onze tante in de leeftijd van 86 jaar. In het bijzonder gaat onze dank uit naar het personeel van Zorgcentrum 'Poelwijck' (Team 3) voor de liefdevolle verzorging. HeinkenszandJ. Vermue-Boonman Heinkenszand: Huib en Helma Vermue-van den Beemd 's-Heerenhoek: Ria en Sjaak Boonman-Vermue Neven en nichten 's-Heer Arendskerke, 1 januari 2009 Correspondentieadres: H.C. Vermue, Slaakweg 114451 RB Heinkenszand. Op zondag 4 januari is er van 14.00-15.00 uur gele genheid om afscheid te nemen op haar eigen kamer (222) in Zorgcentrum 'Poelwijck'. De uitvaartdienst zal worden gehouden maandag 5 januari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. kerkhof aldaar. Na afloop van de begrafenis is in het Dienstgebouw van de Dorpskerk te Heinkenszand gelegenheid tot condoleren. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Hij was vele jaren bestuurslid van onze Stichting en daarin heeft hij veel bijgedragen aan de samen voeging van de Culturele Centra van Sas van Gent en Westdorpe. Zijn kennis op het gebied van wet- en regelgeving was daarin een grote steun. Wij wensen zijn vrouw Heieen en de familie veel sterkte toe in de tijd die komen gaat. Namens Bestuur en Medewerkers van Stichting Beheer Culturele Centra Wij houden mooie herinneringen aan jou. Rosalin en Benny ik zal je heel erg missen dikke kus van Thijs Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze oom Coby en Jan Suzan en Casper Kris en Ineke Achterneven en -nichten Westkapelle, 2 januari 2009 Heden overleed onze goede vriend Lou en Jaan Roelse Krijn en Berra Faasse We wensen de familie veel sterkte toe. Ff##: ('VA'.:::::5

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 30