ekman: totaalinrichter voor uw kantoor! Groeiend verzet tegen ontpolderen Actiecomité bewerkt publieke opinie en Haagse politici. Nadia neemt stokje over van Raymond Haworth systeem 89 yJkNTOO^ HOEKMAN. Dat zit wel Goes! PZC Zaterdag 3 januari 2009 27 door Rinus Antonisse KRUININGEN - Het actiecomité Red Onze Polders zet het nieuwe jaar in met een offensief tegen ontpol deren. Gisteren werden op bedrij- j venterrein Nishoek bij Kruiningen vrachtauto's van transportbedrijf Van Houte-Openeer voorzien van anti-ontpolderstickers. Minister-president Balkenende en de vice-premiers Bos en Rouvoet P kunnen extra post verwachten dankzij een kaartenactie en in het Nederlandse deel van de bedreig- de Hedwigepolder planten Eerste en Tweede Kamerleden bomen, ter compensatie van de 1200 popu lieren die in het Vlaamse deel van de polder bij voorbaat gekapt zijn. Ook is het de bedoeling een grote 'volksvergadering' tegen ontpolde ren te houden. Magda de Feijter, die zich sinds de oprichting van het comité drie jaar geleden ontpopte als boegbeeld van de anti-ontpolderaars, is vol goede moed. Ze signaleert een groeiend (Zeeuws) verzet tegen het onder water zetten van polder- grond. „Vooral na het uitkomen van het rapport Nijpels over de Hedwigepolder worden we overal aangesproken door mensen die te gen ontpolderen zijn." Het comité begon maart 2006 met een handvol mensen en is daarna alleen maar gegroeid. Magda de Feijter, ogenschijnlijk een lieve oma maar ook een volhardend ac tievoerder, vertelt dat zich steeds nieuwe mensen bij het comité aan melden. „Dat is een stimulans om door te gaan." Ze legt uit dat de kaartenactie richting kabinet, be doeld is duidelijk te maken dat er onder de Zeeuwen geen draagvlak (meer) is voor ontpolderen. Kees de Broekert, kwartiermaker van het actiecomité, presenteert met enige trots zijn nieuwste span doek: 81 procent zegt nee tegen Nijpels idee. „Dat heb ik tussen kerst en nieuwjaar gemaakt. Ik heb er nu een stuk of 20 hangen, 'Vooral na het rapport Nijpels worden we overal aangesproken' we kunnen er alle kanten mee uit. Maar het blijft ontpolderen - nee." Hij voorspelt dat de anti-ontpol deraars grimmiger worden. „Ze zijn toch maar een beetje met ons bezig, zo komt het over. We probe ren het wel zolang mogelijk netjes te houden." Ewald Baecke, rustend boer in de Hedwigepolder, hoopt dat de poli tici uiteindelijk rekening houden met de opvatting van de Zeeuwen. Hij wijst erop dat de voorstanders van ontpoldering de mensen niet hebben kunnen overtuigen van hun gelijk, getuige het toegeno men verzet tegen ontpolderen. Hoekman: Kantoorefficiency van hoek tot hoek! HOEKMAN'^' postadres showroom T0113-57 29O7 info@piethoekman.nl urnfrl/r Postbus 36 Marconistraat 13 F0113 -57 38 73 www.piethoekman.nl GOES - YERSEKE 4400 AA Yerseke 4461 HH Goes M 06 -53 15 47 11 De smaak van Edith Ray mond behoort tot het verleden. Raymond de Frel stopt met het recenseren van Zeeuwse etablis sementen. Sinds de geboorte van zijn dochter wérd het voor de regioverslaggever steeds moei lijker om 's avonds tijd vrij te maken voor het restaurantbe zoek. Hij draagt het stokje over aan Nadia Berkelder. Zij vormt nu het nieuwe duo met Edith Ramakers. Nadia is algemeen verslaggeefster. Koken is haar hobby en uit eten gaan doet ze graag, al is dat - eerlijk gezegd - wat minder geworden sinds het rookverbod in de horeca. Uw kantoor of bureau is een plaats waar u en uw medewerkers veel tijd doorbrengen. Dat vraagt aandacht voor de juiste inrichting en passende materialen. Complete werkplekken met comfortabel en productieverhogend zit- en vergadermeubilair. Hoekman Kantoor- en projectinrichting adviseert en levert al 15 jaar het (kantoormeubilair dat bij u past. In de showroom vindt u diverse stijlen kantoorinrichting. Van directiekamer tot vergader locatie. Zowel modern als klassiek. Een bezoek aan de showroom of een afspraak op locatie krijgen in het jubileumjaar letterlijk Waarde. Hoeveel en hoe? Ontdek het in een persoonlijk gesprek met Piet Hoekman. n irenscM, u eav vtwrM 2003/li Vrachtauto's van transportbedrijf Van Houte-Openeer zijn voorzien van anti-ontpolderstickers. foto Willem Mieras i)e tmcM Ü6H St l^Atimond Informeer naar de speciale actie met de bijzondere bureaustoel Een stoel met een groot aantal 1 zoals: Een flexibele ribbel-structuur aangepast aan de rugvorm Door de hendel te draaien kan de tegendruk individueel ingesteld worden voor rechts- of linkshandige gebruikers Bekkenondersteuning Optimaal gevormd zitoppervlak, verkrijgbaar met zitdiepte verstelling op aanvraag 4D armleggers die in diverse standen versteld kunnen worden Proefplaatsing altijd mogelijk!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 29