Familieberichten fllensenlinq.nl Anna Rozalia Collet Eduardus Wilhelmus van Driessche Johanna Hamelink-Dieleman Jo Adriana Maria Geschiere Lieve Jaap Hendrina Wilhelmina van Nieuwenhuize-Fondse Willem van Nieuwenhuize Elizabeth (Lies) van Nieuwenhuijzen-van Klaveren Joop van Nieuwenhuijzen 1918-19601 Mijn lieve mam is niet meer Dag lieve Oma Auto Lia Prince 26 I Zaterdag 3 januari 2009 kijk ook op Zonder pa was ma "ma" niet meer De sprankeling in je ogen ontbrak steeds meer Je nu te moeten missen doet ons veel pijn, maar het geeft ons kracht te weten dat jullie nu weer samen zijn. Intens verdrietig, maar dankbaar voor de vele goede herinneringen delen wij u mede dat we afscheid, moeten nemen van onze lieve, zorgzame ma en oma Weduwe van In de leeftijd van 93 jaar. Koudekerke: Marijke en Stanny Vonk-van Driessche Gerben en Sonja Robin en Coen, Noortje Hulst: Wint en Ria van Driessche-Kouijzer Viola en Richard Marnix Hulst: Lien van Driessche Nathalie en Robin Kristel Kuitaart: Jo en, Marjo in herinnering, van Driessche-de Meijer, Hedwig Buijs Wendy Jordy en Anja Ankie en Elroy Lamswaarde: Annelies van Driessche, in herinnering Hulst, 1 januari 2009 Corr. adres: Boomgaard 39,4371 CM Koudekerke De uitvaartdienst zal plaatshebben op dinsdag 6 januari 2009 om 14.00 uur in de kapel van "De Blaauwe Hoeve" te Hulst, waarna wij haar te rusten leggen naast onze pa op het R.K. kerkhof te Lamswaarde. Gelegenheid tot condoleren voorafgaand aan de dienst vanaf 13.40 uur. Afscheid nemen van ma is mogelijk op zondag 4 januari 2009 van 18.30 tot 19.00 uur in de familiekamer 2 van "De Blaauwe Hoeve", Truffinoweg 2 te Hulst. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Uitvaartverz.Waem/Boonman, Nieuw-Namen tel.nr. 0114-345695 ALGEMENE KENNISGEVING In het huis mijns Vaders zijn vele woningen Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, geven wij u kennis dat van ons is. heengegaan mijn lieve zorgzame vrouw, zus, schoonzus en tante echtgenote van Daniel Hamelink- in de leeftijd van 81 jaar. D. Hamelink Broers en zussen Schoonbroers en schoonzussen Neven en nichten Terneuzen, 2 januari 2009 Otheensedreef 4 4533 PH Terneuzen De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op woensdag 7 januari om 13.30 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c. te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde aula. Veilig in Jezusarmen Veilig aan Jezushart Vertrouwend op Gods genade is zacht en kalm van ons heengegaan onze zorgzame zuster, schoonzuster, tante en oud-tante Vlissingen, 21 februari 1921 t Koudekerke, 2 januari 2009 Grijpskerke: J.IL Geschiere (in herinnering) Grijpskerke: P. Geschiere in herinnering Grijpskerke: J. Remijnse-Geschiere A. Remijnse in herinnering Jantieke en Bram Wisse Joanneke en FransJamila Jacquelineen Ricardo Andrea Ko Remijnse Zeewolde: J. de Visser-Geschiere S. de Visser Gillis en Anja de Visser Ruben David Esther Ko de Visser en Peter Miechowskich Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van verpleeghuis "De Vliedberg" voor de goede zorgen. Verpleeghuis "De Vliedberg" appartement 18 Correspondentieadres Mariekerkseweg 24 4364 AS Grijpskerke De dienst van Woord en Gebed voor familie en belangstellenden zal worden gehouden 7 januari om 13.30 uur in de Opstandingskerk te Grijpskerke. Voorafgaande aan de dienst is er van 13.00 tot 1320 uur gelegenheid tot afscheid nemen De begrafenis zal om 14.30 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Grijpskerke.' Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Bedankt voor alle mooie momenten, Bedankt voor al je mooie verhalen, Bedankt voor alles! We zullen je missen! Wij wensen Joke, Esther, Martijn en Wesley veel sterkte toe. Martin en Monique Deurloo Zenya en Linzey Linda en Erwin Verbraak Noa en Levi "De Heere is mijn Herder Psalm 23 Na een werkzaam en voltooid leven, is overleden onze lieve tante sinds 26 oktober 1991 weduwe van Zonnemaire 10 november 1912 Zierikzee 1 januari 2009 Neven en nichten Zierikzee, Scheldestraat 42 Correspondentieadres: Vierbannenstraat 13 4306 BH Nieuwerkerk De afscheidsdienst voor familie en belangstellenden zal dinsdag 6 januari om 13.30 uur gehouden worden in de Groene zaal van zorgcentrum "Borrendamme", Scheldestraat 2 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zonnemaire, omstreeks 14.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Borrendamme". Onontkoombaar is het droeve moment aangebroken, dat wij voor altijd afscheid hebben moeten nemen van onze zorgzame en dierbare moeder en grootmoeder In leven oud directrice van Metaalindustrie J. van Nieuwenhuijzen B.V. Weduwe van A Den Helder 4 december 1925 t Den Haag 31 december 2008 Dies, Hans, Lizette Theo, Susanna, Erna Correspondentieadres: Fam. van Nieuwenhuijzen Harstenhoekweg 202 2587 RS Den Haag Tel.0654665651/0648870129 Moeder ligt in het uitvaartcentrum van CUVO uitvaartzorg, Ockenburghstraat 29 te Den Haag, alwaar geen bezoek. De bijzetting in het familiegraf zal op woensdag 7 januari in besloten kring plaatsvinden. Na afloop van de begrafenis gaan we een glas heffen op onze unieke moeder, mijn lieve oma in restaurant "Raar", adres Dr. Lelykade (2e binnenhaven) te Scheveningen, alwaar u vanaf 15.00 uur in de gelegenheid bent tot condoleren. Ontzettend bedankt voor alles Dies Zorgzaam Royaal Sociaal Dierenvriend IJzersterk en nooit klagen Hans Lizette Vechten hoeft nu niet meer, Rust zacht, lieve Lia Verdrietig zijn wij door het, toch nog onverwachte, overlijden van onze zus, schoonzus en tante Wij wensen Adrie, Dennis. Vincent en Stefan veel sterkte met hun verlies. Trudy en Jim Snijders Saskia, Christian en Colin

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 28