ié f\I A Alllt LVVREISRRDRR Praag - Wenen - Parijs - Tirol - Salzburg - Toscane - Mallorca - Griekenland - Rome - Kroatië - Berlijn - Normandië - Bloemenrivièra 1 Ëfc 110 www.reisradar.vil 26 I Zaterdag 3 januari 2009 efii VvU-v Gratis folder met meer dan 150 reisaanbiedingen. Pendelreizen; Met de nieuwste bussen naar Spanje, Kroatië en Hongarije Tot 100% kinderkorting Vroegboekkorting Eigen vervoer; Met eigen vervoer naar onze bestemmingen Zeer scherpe prijzen Overtuig uzelf op: www.solmarhotel.nl Kroatië Kroatië staat bekend om de mcoie natuur en is een bezoek zeker waard! Maak nu zeer voordelig kennis met dit schitterende land met zijn idyllische strandjes, helder zeewater en mooie baaien. Wij hebben ons aanbod uitgebreid met de bestem mingen Crikvenica en Rab, één van de zonnigste eilanden van Europa, gelegen in de Kvarner baai. Natuurlijk vindt u ook nog het prachtige Istrië met plaatsjes als Porec, Umag, Novigrad en Rovinj in onze brochure. Hongarije Het Balatonmeer in Hongarije is een waar paradijs voor watersport! U vindt er ook heerlijk rustige dorpjes, waar u kunt genieten van de stilte en kunt wandelen in de bossen of over de wijnbergen. Geniet hier van een relaxte vakantie met het hele gezint Spanje Met Solmar reist u zeer voordelig naar de mooiste stranden van Spanje met lange boulevards, honderden barretjes, restaurants en winkeltjes. U vindt er rust en ontspanning, lekker eten en volop leven. Van het schilderachtige Tossa, het levendige Lloret en Malgrat, de uitgestrekte stranden van Salou en het exclusieve Peniscola tot het bruisende Benidorm. Zeer uitgebreid aanbod van hotels en appartementen. Hotel lndaloPark***HP, Malgrat de Mar Afgelopen jaar ons best geboekte hotel, gelegen op ca. 75 m. van het strand van Santa Susanna, het nieuwe gedeelte van het populaire Malgrat. Uitstekende prijs-/ kwaliteitsverhouding. 10 dagen, vanaf€169,-. Verblijf van een kind t/m 10 jaar gratis in het hotel bij 2 votbetatenden (m.u.v. periode 05/06 -14/09). Gran Hotel Peniscola HP, Peniscola Wilt u dit schitterende viersterrenhotel ervaren? Gelegen aan de boulevard van het bijzondere plaatsje Peniscola. Het hotel heeft veel faciliteiten waaronder een binnenzwembad en Spa Weiness centrum. 10dagen,vanaf€216,-. Verblijf van een kind t/m 11 jaar gratis in het hotel bij 2 votbetatenden (m.u.v. periode 03/07-21/08). Al onze prijzen zijn p.p., gebaseerd op een 2-pers. kamer. Verblijf van een kind gratis geldt bij 2 volbetalenden, voor het kind betaalt u dan alleen de busreis. Verplichte toeslag Royal Class 25,-p.p.. Administratiekosten 5,-. Bekijk alle aanbiedingen op www.solmar.nl Bij Solmar vindt u al 25 jaar de beste kwaliteit voor de beste prijs! Dit jaar extra jubileumvoordeel! 25 jaar Solmar betekent voor u kans op waardebonnen, gratis reizen en zelfs een auto. Boek dus snel en win! Excursie- en stedenreizen Wilt u graag in groepsverband op reis en veel van een land zien! Dan zijn onze specials iets voor u! Wij hebben weer een aantal prachtige reizen samengesteld en vragen uw speciale aandacht voor: 5 dagen lang weekend naar Parijs, het bruisend hart van Frankrijk of prachtig Praag, historisch Berlijn, het elegante Wenen of romantisch Normandië 8-10 dagen naar o.a. het Salzburgerland. Toscane vol kunst, cultuur en historie, betoverend Tirol of een combinatiereis langs de drie prachtige steden Budapest-Wenen-Praag. Of ontdek de combinatie van cultuur en prachtige natuur tijdens één van onze excursiereizen naar Kroatië of Spanje. Ook hebben wij 13-daagse reizen naar Mallorca, het eiland met 1000 gezichten, goddelijk Grieken land, het indrukwekkende Rome of de Markarska rivièra in Kroatië. En ten slotte iets totaal nieuws: fietsreizen! Heerlijk fietsen rond de Bodensee. mm V Opstapplaatsen door het hele land - N; T» BBSS!! apagfèfs f n ||ii m 0? iï! w Met tevreden klanten uit heel Nederland Lees dit alles en veel meer in onze gratis folder. Bel 0495 588 740 of surf naar www.solmar.nl of stuur ons een e-mail en meldt u aan wanneer u op de hoogte wilt blijven van de laatste aanbiedingen! ZEKERRR OP VAKANTIE

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 118