REMIJN Chef Operations Sociotherapeuten Bauer 0 JobTrack.nl Divisie Energy, afdeling DELTA Utility Services Viersprong Zie jij de uitdaging in onze contrasten? Juridisch medewerker 40 I Zaterdag 3 januari 2008 Kijk ook op Vier divisies maken deel uit van DELTA N.V.: Energy, Milieu, Infra en Comfort. Naast energie productie verzorgt de divisie Energy de in- en verkoop van gas en elektriciteit voor zakelijke klanten. Onder de naam DELTA Utility Services biedt de divisie utility-diensten aan de industrie. De kernactiviteiten bestaan uit de productie en levering van energie en de bediening, het beheer en het onderhoud van de installaties. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Mede bepalen van het strategisch en operationeel beleid. - Verantwoordelijkheid voor de optimale inzet, efficiency en beschikbaarheid van de installaties op het terrein. - Verantwoordelijk voor acquisitie en new business development op het gebied van operations. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen, verwachten wij: - Hbo werk- en denkniveau, bij voorkeur hbo "energietechniek of werktuigbouw aangevuld met Bedrijfskunde, Financieel Management en Personeelsmanagement. - Enkele jaren leidinggevende en relevante werkervaring. - Uitstekende contactuele vaardigheden en een commerciële instelling. Wat bieden wij? Het maximumsalaris voor deze functie is 3.862,= bruto per maand. Daarnaast bieden we je een compleet pakket arbeidsvoorwaarden. Meer informatie? Je leest meer over deze functie op www.DELTA.nl/banen of neem contact op met Jan de Keizer, Bedrijfsleider DELTA Utility Services, telefoonnummer (0113) 7419 01. Belangstelling? Heb je interesse in deze vacature, stuur dan je sollicitatie, samen met je CV, voor 18 januari 2009 per e-mail naar vacatures@DELTA.nl. Indien je solliciteert naar aanleiding van onze vacature in de PZC, graag je sollicitatie voorzien van vaca turecode 030109-PZ-12040905. Als je solliciteert naar aanleiding van onze advertentie in BN de Stem vermeld je vacature code 030109-BN-12040905. DliLTA N. levert energie, infra-en milieudiensten én digitale services, zoals internet, telefonie, radio en tv-signalen. Door deze diensten in één uniek pakket aan te bieden, kunnen we met recht zeggen dat we een nuttig bedrijf zijn. In Zeeland, onze thuisbasis, is een groot deel van de Zeeuwen onze klant. Op de zakelijke markt zijn we actiefin binnen- en buitenland in afvalmanagement, milieu, energieopwekking en-verkoop. Bij DELTA werken in Zeeland en daarbuiten zo'n 3.000 professionals. DELTA N.V. Postbus 5048 4330 KA Middelburg T (0118) 88 20 00 E vacatures@DELTA.nl www.DELTA.nt DELTA I I I the multi-utility company WgÊKKÊM DE VIERSPRONG, ambitieus, vernieuwend en inspirerend Psychotherapeutisch Centrum De Viersprong is een arrintieuzè derddijm GGZ-instelling. We bieden specialistisch diagnostisch onderzoek en behandelprogramma*s voor jongeren en voluassenen met complexe psychische problen&i en persoonlijkfjeidsproblermtiek. We doen uetenschappdijk onderzoek om ha effect van de behandelingen te neten en vergroten en dragen onze kermis over aan andere behandelaren in de geestelijke gezondheidszorg. De hoofdlocatie bevindt zich in Halsteren West-Brabantmet nevenlocaties in Zeeland, Brabant en de regio Rotterdam Het circuit jeugd in Halsteren zoekt per direct enthousiaste voor het programma Mentalization-Based Treatment voor Adolescenten (MBT-A) 32-36 uren per week, voor onbepaalde tijd Het behandelprogramma: Het behandelprogramma is een uitermate innovatief programma, dat wereldwijd pioniert op het vlak van de behandeling van jongeren met ernstige persoonlijkheidsstoornissen. Het programma richt zich op jongeren tussen 14 en 19 jaar met ernstige persoonlijkheidsstoornissen. De behandeling is opge bouwd in verschillende fasen en is gebaseerd op het Mentalization-Based Treatment model (Bateman en Fonagy). Dit is een nieuw model, waarvan de effectiviteit wordt ondersteund door wetenschappelijk onderzoek. Binnen het Circuit Jeugd is een variant van dit model ontwikkeld voor adolescenten. Functie-inhoud: Als sociotherapeut/verpleegkundige ben je verbonden aan een multidisciplinair team, dat bestaat uit psychotherapeuten, vaktherapeuten, sociotherapeuten, een gezinstherapeut, een psychiater en een maat schappelijk werker. Deze teams worden geformeerd rond een groep van 7-8 jongeren. Je taak als socio therapeut/verpleegkundige omvat de volgende uitdagingen: Je bent persoonlijk begeleider van enkele jongeren van een groep. Vanuit die functie volg je de jongeren vanaf de aanmelding, gedurende de opname en de daarop volgende deeltijdbehandeling tot aan het ontslag. Je begeleidt de jongere in praktische aspecten (sociaal, financieel, wettelijk, soma tisch) tijdens de behandeling, zoigt ervoor dat de jongere voldoende in beeld is in het team, houdt bij waar de jongere zich in het therapieproces bevindt; je vormt in die zin een continue rode draad in de behandeling. Als persoonlijk begeleider stel je een signaleringsplan op met de jongere, om hem of haar te helpen emotionele crisissen te herkennen en erop te anticiperen met gepaste acties. Je bent co-therapeut in de psychotherapie en creatieve therapie. In die zin ben je de rode draad van de groep gedurende de dag. Samen met een collega heb je dagelijks een avondgroep om de overgang naar het avondprogramma voor te bereiden, en wekelijks een weekendbespreking. Je wordt ingeschakeld in dag-, avond- en slaapdiensten. Wij vragen: het diploma verpleegkundige (B of HBO-V) of HBO SPH iemand die ambitieus is, van uitdagingen houdt en creatief mee denkt in een gloednieuw programma voldoende veerkracht om met soms heftige problemen en crisissituaties om te kunnen gaan affiniteit met het werken met adolescenten affiniteit met het werken in teamverband een medewerker die bereid is om voortdurend stil te staan bij zichzelf, wat binnen het MBT-model een vereiste is Wij bieden: De opleiding MBT-A en professionalisering in een uniek werkveld. De arbeidsvoorwaarden zijn con form de CAO-GGZ. Salariëring vindt afhankelijk van ervaring plaats in FWG-functiegroep 45 of 50. Informatie en sollicitatie: Wil je meer weten over deze functie, neem dan contact op met Karin de Wit, teamcoördinator, of Harry Pomerantz, teammanager a.i., beiden telefonisch te bereiken via 0164-632200. Je brief en uitgebreid CV (o.v.v. vacaturenummer 08.044) graag voor 31 januari a.s. richten aan De Viersprong, t.a.v. afdeling P&O, Postbus 7, 4660 AA Halsteren, of e-mailen naar, sollicitatie@deviersprong.nl. DE Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie urmlt niet op prijs gesteld Gemeente Borsele: een gemeente von contrasten, in alle opzichten. Aan de ene kant hebben we het Nationaal Landschap, terwijl er aan de andere kant hoogwaardige industriële activiteiten plaatsvinden binnen Borsele. Zo is dat ook binnen het werk. Het ene moment rapporteer je over juridsche zaken. Op het andere moment luister je vooral naar signalen uit de samenleving. Luisteren -en zenden. Op die manier ontwikkelen we beleid voor de toekomst van Borsele! 36 uur per week, maximaal schaal 9 op basis van leeftijd en ervaring. Kijk voor salaris, functie-info en functie-eisen op www.borsele.nl/vacatures Of bel: 0113 - 23 84 40 of 06- 52 5609 46Reageer voor i4januari 2009. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. feedprocessing Remijn is gespecialiseerd in het verzamelen en verwerken van misproducten uit de levens middelenindustrie. Remijn verwerkt deze tot grondstoffen voor veevoeders, geschikt voor een breed afzetgebied. Dankzij Remijn slaan bakkerijen een dubbelslag. Restanten worden efficiënt en hygiënisch afgevoerd terwijl bovendien aanzienlijke besparingen op afvoerkosten worden gerealiseerd. In verband met uitbreiding van onze werkzaamheden zoeken wij een: Productie Medewerker m/v De functie De productiemedewerker heeft een zeer gevarieerd takenpakket. U bedient de machines, onderhoudt het contact met kantoormedewerkers en bent verantwoordelijk voor de produc tie Het besturen van een heftruck en laadschop behoort eveneens tot uw werkzaamheden. Uw profiel - U bent zelfstandig, flexibel en stressbestendig - U heeft geen 9 tot 5 mentaliteit - U houdt van aanpakken Ons aanbod - Een prettige ongedwongen werksfeer - Een zelfstandige afwisselende functie - Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring Interesse? Voor informatie kurtt u contact opnemen met de heer A. Remijn, telefoon 0113-351386. Uw sollicitatiebrief met CV kunt u binnen 14 dagen na verschijnen van "deze advertentie richten aan: Remijn B.V., t.a.v. de heer A. Remijn, IJslandweg 5, 4455 SR Nieuwdorp Ben je bereid te investeren in onze toekomst én die van jou? Een ondernemende professional met ambitie en doorzettings vermogen kan bij DELTA rekenen op een stevige loopbaan. Je gaat aan de slag in een veelzijdige onderneming waar je kunt profiteren van een volledig trainings- en opleidingspakket. DELTA biedt je volop kansen om te groeien in je werk en als persoon.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 114