A Familieberichten O ID9nsenlinq.nl kijk ook op Jacobus van Cadsand Pleuntje Wiemes Frangoise Pieternella Oppeneer Simon den Deurwaarder Jaap Goud Jaap Goud Jaap Goud Jaap Goud Lieve Jaap Jaap Goud Jaap Goud Willem van der Graaf Johanna Geertruida Brummel Johanna Rombout 30 I Vrijdag 2 januari 2009 In het huis mijns Vaders, zijn vele woningen Johannes 14:2 Bedroefd om zijn heengaan, maar met een dankbare herinnering aan zijn liefde die hij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat in het volle vertrouwen op zijn Heer en Heiland van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en over-opa echtgenoot van in de leeftijd van bijna 86 jaar. Axel: P. van Cadsand-Wiemes Axel: Jan Piet en Lien van Cadsand-Riemens John en Sofïe Caroli en en Jurgen - Arjen Hengstdijk: PleunienMart Verbrugge-van Cadsand Lonny en Stefan - Emma, Jim, Tijn Duco en Patricia - Brett Darlien en Davy - Roy, Nick 1 januari 2009 Olivierstraat 36 4571 AZ Axel Maandag 5 januari is er van 13.15 - 13.45 uur gele genheid tot condoleren in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel, waarna om 14.00 uur de samenkomst van Woord en Gebed aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Indien u onverhoopt geen rouwbrief mocht hebben ontvangen, gelieve dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. Gij ziet het immers: want Gij aanschouwt de moeite en het verdriet, opdat men het in Uw hand geve. Psalm 10:4a Met grote droefheid in ~t hart, maar tevens met dankbaarheid voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis dat na een kort ziekbed door de Heere van ons is weggenomen onze lieve zorgzame moeder, -schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder sinds 8 februari 1996 weduwe van in de leeftijd van 78 jaar. Werkendam: Magdaen Jaap Verhelst-den Deurwaarder Terneuzen: Jan en Bep den Deurwaarder-Geensen Sluiskil: Annie en Jaap van Drongelen-den Deurwaarder Zaamslag: Frans en Irma den Deurwaarder-de Krijger Zaamslag: Simon en Karin den Deurwaarder-Harms Hengstdijk: Suzan en Jo Blommaert-den Deurwaarder Sommelsdijk: WilmaenKees Villirius-den Deurwaarder Klein- en achterkleinkinderen Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van "Dé Molenhof', en Dokter de Keyser voor de liefdevolle zorgen. Terneuzen, 31 december 2008 Correspondentieadres: Diaconiestraat 19, 4543 CP Zaamslag Maandag 5 januari wordt er om 14.00 uur een rouw dienst gehouden in de Chr. Geref. Kerk. Axelsestraat 9 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Zaamslag. Na de begrafenis is er in "De Wingerd", naast voor noemde kerk, gelegenheid tot condoleren. Indien u nog afscheid van moeder wilt nemen, wordt u verzocht om 13.30 uur in de kerk aanwezig te zijn. Geen bloemen Nee, ik heb nergens spijt van, noch van het goede wat me is overkomen, noch van het slechte. Met al m 'n herinneringen heb ik het vuur aangestoken. Met grote bewondering voor zijn kracht, moed en levenslust hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame man en onze lieve papa Hij werd 69 jaar. "We zullen je missen!" Joke Goud Esther en Martijn Wessel 30 December 2008 Stekelstraat 4 4306 CB Nieuwerkerk De crematie zal plaatsvinden maandag 5 januari om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst, bij te wonen verzoeken wij u om 12.45 uur in de ontvangkamer van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er tot 15.30 uur gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Wanneer u geen kaart hebt ontvangen verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een goed leven en een korte strijd hebben wij afscheid genomen van onze lieve zwager en oom Truus en Herman Huib t en Joke Nella en Ybert Pieten Lies Tanny en Edwin Bram en Maartje neven en nichten Nieuwerkerk, 30 december 2008 Wij wensen Joke, Esther en Martijn, Wesley, naaste familie en allen die dicht bij hem hebben gestaan veel sterkte toe. Jan en Ineke Tierie Mariët, Joris en Dane Gert-Jan, Tirza en Kaylynn Het zal anders zijn zonder onze vriend en levens genieter Onze gedachten zijn bij Joke, Esther, Martijn en Wesley. Zo gestreden, maar niet gewonnen. De mooie momenten blijven in onze gedachten. Wij zullen je enorm missen, maar onze vriend blijf je voor altijd. Wij wensen Joke, Esther en Martijn en Wesley veel sterkte toe. Piet, Ria en Marjon Met veel verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde collega We verliepen in hem een enthousiaste medewerker en collega. Wij wensen Joke, Wesley en Esther sterkte toe met dit grote verlies. Directie en collega's Colour Support Zeeland en Schults Schilders Verslagen staan wij stil bij het overlijden van Jaap heeft onze vereniging op verschillende wijze altijd een warm hart toegedragen. Wij wensen Joke en de kinderen veel sterkte. Bestuur en leden S:V. Ouwerkerk Ouwerkerk, december 2008 Bedroefd hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze vriend en "ome" De tijd stond voor hem nooit stil. Hij wilde nog zo graag een boot bouwen. Maar het lichaam liet dit niet meer toe. Ontroerd geven wij u kennis dat onze dierbare bijzon dere vader, opa en over-opa op 99-jarige leeftijd is overleden weduwnaar van eerder gehuwd geweest met Oldenzaal: Anneke en Johan Wirds-van der Graaf Jan-Willem en Mariella Margot, Laura, Marloes Hans en Ellis Maureen, Maarten Annelie Vlissingen: Ria en Piet de Klerk-van der Graaf Annemarie en Richard Tristen, Danieke, Sam Petra en Erik-Wim Marijke, Christine, Anna Dordrecht: Wim en Gerry van der Graaf-Verheul Joska en Frans-Peter Karlijn en Eric Nivard en Laura 30 december 2008 Zorgcentrum "Weyevliet", Vlissingen Corresponmdentie-adres: Familie de Klerk-van der Graaf Tuinstraat 114386 BB Vlissingen Onze vader en opa is opgebaard in het uitvaart centrum "Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20, 4382 NA te Vlissingen waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen maandag 5 januari van 10.45 uur tot 11.15 uur. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3,4330 LA Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium, waarna u uitgenodigd bent met ons een koffietafel te gebruiken in restaurant "Solskin" Boulevard Bankert 58,4382 AC Vlissingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 62