opzegaienst Familieberichten mensenlinq.nl Marieke Schaap Marieke Marieke Schaap Lieve Marieke Elizabeth Verschuure-Verhage ni0nsenlinq.nl t Burt van der Waals Hendrik Mattheüs Weststrate kijk ook op Hubrecht Verschuure 34 I Vrijdag 2 januari 2009 Sleep is a reconciling, A rest that Peace begets Doth not the sunrise smiling When fair at e'en he sets? Rest you then, rest, sad eyes, Melt not in weeping While she lies sleeping, Softly, now softly lies Sleeping. geboren op 16 juli 1954 te Vlissingen overleden op 30 december 2008 te Middelburg Vol verdriet hebben wij afscheid genomen van onze dochter en zus. Marieke is thuis. Bezoek aan huis is niet gewenst. De crematie vindt plaats op zaterdag 3 januari 2009 om 12:15 uur, op het Crematorium Middelburg. Westelijke Oude Havendijk 3. Daarvoor is vanaf 12:00 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Marieke hield van bloemen en Marieke zou het op prijs hebben gesteld dat U niet in het zwart komt. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Ab en Jo Schaap Walter, Kathleen en Laurens Ab Jr. Michiel en Karin Vlissingen Laren (NH) Lusaka, Zambia Vlissingen Correspondentie adres: Talmalaan 14384 KE Vlissingen Familie Schaap, veel sterkte met het verlies van Anita, Johan Ilse, Gerard en kinderen Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze collega Wij hebben haar leren kennen als een hartelijke persoonlijkheid met een grote toewijding voor haar werk. Wij zullen haar missen en wensen haar familie veel sterkte toe in de komende periode. Directie en medewerkers van STN Zorg Het was een moeilijk jaar Je ging voor de kinderzorg Dat gaf jou moed en kracht Wij allen zullen je missen Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Je collega's van het Kinderwijkteam Zingt de Here een nieuw lied Psalm 96:1 Zacht en kalm is van ons heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder weduwe van A 15 juli 1918 Wolphaartsdijk t 31 december 2008 Domburg Wij zijn dankbaar voor alles wat zij ons liefdevol heeft gegeven. Oostkapelle: Mieke Schout-Verschuure Jaap Schout (in herinnering) Nier Winkels Danielle en Marcel, Thomas Ivar Goes: Sunja van Liere-Verschuure (in herinnering) Herco en Marcia, Lars. Timon Pieter en Karin, Niek en Stijn Marijn en Monique, Xander Amsterdam: Arma Verschuure Rilland: Jannie Verschuure (in herinnering) Sommelsdijk: Kees Verschuure Jasper en Jade Jochem en Orsi Matthijs en Xena Alphen a/d Rijn: Huib en Mieke Verschuure-Uijlenbroek Sebastiaan, Matthijs Correspondentieadres: Mieke Schout-Verschuure Eikenlaan 26,4356 HE Oostkapelle Onze dank en waardering gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum "Simniavoor de goede verzorging. Er is gelegenheid tot. afscheid nemen op maandag 5 januari van 16.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur in haar kamer (207) in Zorgcentrum Simnia aan het Simniapad 1 te Domburg. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op dinsdag 6 januari 2009 om 14.00 uur in kerk gebouw "De Levensbron" aan de Valckenisseweg 12 te Rilland. Er is daar, voorafgaand aan de dienst, nog gelegen heid tot afscheid nemen van 13.15 tot 13.45 uur. De begrafenis zal plaatshebben om 15.00 uur op de begraafplaats te Rilland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Levensbron". Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. Terwijl we bij hem waren, in liefde, is op 60-jarige leeftijd overleden Zoon, broer, zwager en oom van: H.E. Ekdom-van der Waals Hans en Gerie Betty Jos en Josephine Marleen (achter) -neven en -nichten Middelburg, 31 december 2008 We nodigen u uit om samen met ons afscheid van Burt te nemen op maandag 5 januari om 14.30 uur in do aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. - kom zoals je bent - Condoleances alleen schriftelijk. Correspondentieadres: Marleen van der Waals Pieter Postkwartier 12 3723 AK Bilthoven Niemand Kent Niemand Niemand Weet eigenlijk Wie iemand is Iemand Weet Wie niemand is Burt Na een jarenlange vriendschap moesten we je laten gaan. Ons hele verdere leven zul jij, Burt, in onze gedachten blijven voortbestaan. Johan en Nel Wijkhuijs Vienna en John Een vriend is een broer, door God gegeven. (Caraïbisch gezegde) Met droefheid geven v\lj u kermis dat na een geduldig gedragen ziekzijn en een liefdevolle verzorging door zijn oudste dochter en schoonzoon, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man', onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader in de leeftijd van 76 jaar. Barneveld: D. Weststrate - Hoogendam Krabbendijke: Ineke van Ginkel - Weststrate Ries van Ginkel Jan en Anne - Marie Jaco Jolanda Dineke en Sven Erik Nieuwdorp: Corrie van Gurp - Weststrate Hans van Gurp Gertrude en Marcel Cristian, Jessica, Emmaly Judith en Dennis Richard, Martijn, Meivin Simone en Henk Henri en Siska Hans Martin en .Anne - Joukje Robert Barneveld: Jackeline Weststrate Nieuw- en St. Joosland: Kees Weststrate 30 december 2008 Lobeliastraat 67, 3772 JS Barneveld Gelegenheid tok_condoleren en afscheid nemen vrij dag 2 januari van 19.30 tot 20.30 uur aan het woon huis van familie R. van Ginkel, Dorpsstraat 81 te Krabbendijke.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 32