k»k°okop (j (Ilensenlinq.nl Familieberichten Cornelia Huijsman Cor Cornelis Franciscus Haers Julia Maria IJoogerwerf Maria Jacomina Huissoon-Kamerling Pieternella Paulina Wilhelmina van den Berge -Nellie- Werner Joseph Hulsbergen Cornelia Helene Princ e - E ver sdij k Lia Lia Prince Lia Prince Martinus van Schooten Margret Caljé 32 I Vrijdag 2 januari 2009 Geslachten gaan, geslachten komen Psalm: 90 berijmd Na een werkzaam leven is overleden onze dierbare zuster en tante A Koudekerke t Vlissingen 17 mei 1914 30 december 2008 Vlissingen: J. Huijsman J. Iluijsman-Sanderse (in herinnering) Coevorden: P. Sanderse-IIuijsman (in herinnering) A. Sanderse (in herinnering) Koudekerke: A. Huijsman A.L. Huijsman-Dekker Vlissingen: K. Huijsman (in herinnering) L. Huijsman-Louws Neven en nichten Correspondentieadres: Badhuisstraat 66,4381 LV Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 3 januari van 19.30 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De uitvaartdienst zal worden gehouden op maandag 5 januari om 13.15 uur in de Sint Jacobskerk. Oude Markt 2 te Vlissingen. Voorafgaande aan de dienst is daar gelegenheid tot afscheid nemen van 12.30 tot 13.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben verzoeken wij deze advertentie als zodanig te beschouwen. Nooit zalje meer over je land lopen en zorgen voor de beesten Je dagen werden zwaar en de nachten heel lang Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van kracht Zo ben je moegestreden uit ons midden weggegleden Met droefheid en dankbaar voor alles wat hij voor ons is geweest, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in "De Redoute" van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader echtgenoot van in de leeftijd van 85 jaar. Sas van Gent: J.M. Haers-Hoogerwerf Roosendaal: Eddy en Hilda Elco en Jacqueline, Lucas Frederike Henriëtte Bert Anthony Philippine: Leona en Theo Daphne Lorenz Zaamslag: Ludo en Alexandra Sven en Cathy Boënna Esmeralda en Pim, Owen Ashley Zoë Maxime Sas van Gent, 29 december 2008 Correspondentieadres: Weststraat 27 4553 AH Philippine De uitvaartdienst vindt plaats op maandag 5 januari om 11.00 uur in de kerk van de H. Maria Hemelvaart te Philippine. Aansluitend zal de begrafenis zijn op het R.K. kerkhof aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in restaurant "De Oude Haven" te Philippine. Ga niet alleen door het leven Na enkele maanden van afnemende krachten hebben wij tot ons groot verdriet afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Waarde t Kapelle 19 juni 1924 in de leeftijd van 84 jaar 1 januari 2009 Kapelle: J. M. Huissoon Dordrecht: Annelies en André van Dalen-Huissoon Saskia en Raymond, Jordin Ruud en Agnetha Wolphaartsdijk: Bram en Sjaan Huissoon-Schrijver Tamara en Ard - ]an Jessica en John Zwijndrecht: Bettie en Peter (in herinnering) Bakker-Huissoon Adam en Vera Jan Marianne en Jan, Elize Margriet Jagtlust 1,4421 BK Kapelle Onze dank gaat naar dr. de Jong en de verzorgenden van Allévo voor de goede zorg. De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 6 januari om 13.00 uur in de Hervormde kerk, Kerkplein 1 te Kapelle. [Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Veel fijne herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Voor altijd in ons hart Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat onverwacht van ons is heen gegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Middelburg,14 september 1924 Neunkirchen-Seelscheid Duitsland, 25 december 2008 Wilfred en Frangoise Werner en Karen Lora en Sam Anna Josepha en Gizela Fliertje Lotte Correspondentieadres: Jopie en Gizela Hulsbergen Voetpad 21 8485 JL Munnekeburen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 2 januari van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de plechtigheid, voor-t afgaande aan de crematie, plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Daarna bent u uitgenodigd om samen met ons her inneringen aan haar te delen in restaurant De Tropen, Damplein 27 te Middelburg. Een herinnering in liefde is een herinnering die altijd blijft. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, delen wij u, met verdriet in ons hart, mede dat is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en oma A 6 januari 1957 30 december 2008 Adrie Prince Dennis Vincent Stefan Orlando Wij bedanken een ieder die aan haar verzorging heeft bijgedragen. J.C. Mathiasstraat 21 4336 CT Middelburg Lia is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Aldaar is er gelegenheid om afscheid van haar te nemen op zaterdag 3 januari 2009 van 10.00 tot 10.30 uur. Aansluitend zal om 11.00 uur de afscheids bijeenkomst van Lia worden gehouden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Moe gestreden na een jaar van hoop en onzekerheid is toch nog onverwachts overleden onze schoonzus en tante Onze gedachten gaan uit naar Adri, Dennis, Vincent en Stefan. Lia Rust zacht. Jan, Corrie, Detlef en Sven Prince Een stil ontroeren, Een lieve herinnering, Geborgen in ons hart. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze schoonzus en tante Frans en Nel Prince Kinderen en kleinkinderen Geheel onverwachts is van ons heengegaan, mijn schoonzoon, onze zwager en oom echtgenoot van in de leeftijd van 51 jaar. 31 december 2008 Wij wensen Margret en de kinderen heel veel sterkte toe met dit zware verhes. Vlissingen: G. Caljé A.W. Caljé-Davidse t N.A. Louws-v.d Berg Tilburg: Wim Caljé Hanneke Bin Klazienaveen: Johan Caljé Jeannette Caljé-Oosting Laura en Lisette Goirle: Wilco Caljé Yvette Caljé-Lockefeer Sander en Thomas

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 30