03 fTlensen .nl J *3$ Alle overlijdensberirt uit de krant Zoeken, Vinden, Reageren fTlensen .inq.nl D-llMlifiiilliirlM Mensenlinq.nl is de site voor overlijdens berichten van het PZC. Op de site staat veel informatie over alles wat met het onderwerp overlijden te maken heeft. 30 I Woensdag 31 december 2008 PZC kijk ook op Het laatste beetje is nu op De kaars leek bijna eindeloos Maar is nu stil gedoofd Een fijne herinnering blijft achter... Met een verdrietig gevoel om haar heengaan, maar met een bevrijdend gevoel dat haar lijden nu voorbij is, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoon moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Hendrika Tona van der Weele sinds 1982 weduwe van Roeland Dirk Steur Colijnsplaat Kamperland 12 april 1912 30 december 2008 Kamperland: Nel Verburg-Steur )an Verburg Kamperland: Addy Steur Dordrecht: Clary Vogelaar-Steur Leen Vogelaar t Kamperland: Erica Steendijk-Steur Piet Steeridijk Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van "Allévo voor de jarenlange liefdevolle verzorging. Jacobastraat 24a 4493 BT Kamperland We nemen afscheid van haar op zaterdag 3 januari om 10.00 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Na een lange periode van lijden is overleden onze geliefde zuster, schóonzuster, tante en oudtante Hendrika Tona Steur-van der Weele inde leeftijd van 96 jaar. Namens de familie: M. Hoveijn J.J. van der Weele-van Koeveringe A. Wiskerke-van der Weele E. de Metsenaere-Pladdet N. van Driel-van der Weele A.van der Weele en M.E. van der Weele-de Vrieze Neven en nichten Wissenkerke, 30 december 2008 We gunnen je rust al is vol droefheid ons hart je te zien lijden, niet kunnen helpen was onze grootste smart. Intens verdrietig, maar dankbaar voor wat hij ons heeft geschonken, delen wij u mede dat na een moeizame laatste levensfase van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorg zame vader en opa Petrus de Weert -Piet- Woensdrecht Kruiningen 28 januari 1934 27 december 2008 Th.E. de Weert-Buijens Ingrid Jansen-de Weert Jan lansen Stefanie André Peter Bobby Fahrenheitstraat 14a 4416 DC Kruiningen De crematie heeft naar zijn uitdrukkelijke wens in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar Dr. Risseeuw en de medewerkers van Allévo voor de goede zórgen. Voor de hartverwarmende belangstelling, de bloemen, de vele kaarten, brieven, telefoontjes en bezoeken tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, zorgzame vader en opa Gerrit Beekman willen wij u oprecht bedanken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zo velen geliefd was. D.M. Beekman-Polfliet Saskia en René Esther en Paul Fay 's Heer Abtskerke, 31 december 2008 Hartelijk bedankt voor de vele kaarten, felicitaties en cadeau's die wij mochten ontvangen n.a.v. ons 12 1/2 jarige huwelijk. fan Carla en Tommy Bosters-Berrevoets sMBmisér' mÊmk: "Good friends are hard to find, harder to leaveand impossible to forget t 31-12-1998 31-12-2008 Anthony de Groot —CBS crew— AFCA— Goes-Noord— Lems, Klaas, Guus, Naomi, Serge, Pascale. Siciliani, Clifton, Raymond, Gerold, Salvador, Rosanno, Rodney, Leonard, Martijn, Stefan, Edwin, Clarence, Guno, Stille, Deepack, Milton, Cliff, Davy, Sergei, Afzal. 31-12-2005 Rietje 31-12-2008 Voor altijd in mijn leven. Wim ERZORGING Peter Butler Voor een peróoontijhe begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Alle familieberichten uit het PZC kunt u vinden op Mensenlinq.nl. U kunt er familieberichten opzoeken en bekijken. Ook kunt u een persoonlijk bericht voor de nabestaanden achterlaten of een kaartje sturen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 90