3 ip tmi ii ct n c* tn fn fïlenspn Jnq.nl Colofon Familieberichten üv^rJede/j 28 I Woensdag 31 december 2008 PZC kijk ook op Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail P2ctamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl te! 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Tot ons verdriet is overleden onze geliefde schoonzuster Pieternella van Dijke-Rottier 's-Gravenpolder: J. de Regt Dronten: L. de Regt-Rottier Nooit zal je meer in je tuin lopen waar ieder gewas en iedere plant getuigde van je zorgzame hand. Niet te begrijpen, niet te bevatten. We hadden net nog fijn gepraat. Het noodlot lijkt niet in te schatten. Wat is het toch snel... te laat... Dankbaar dat zij niet verder meer hoeft te strijden, maar verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat is overleden mijn onvergetelijke moeder, schoonmoeder en onze lieve oma Catharina Rebecca Flipse-Münze Marina Sinds 4 februari 2005 weduwe van Kees Flipse. Den Haag, 10 juli 1943 t Middelburg, 28 december 2008 Edwin en Bernadette Rowan Joeri Correspondentieadres: Koekoeksdonk 9 5467 DA Veghel Marina is opgebaard iri rouwcentrum 'Middelburg', Buiten- hovelaan 1Aldaar is er gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 2 januari 2009 van 12.00 tot 12.30 uur. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. De Directie en Management van Fokker Services maakt met pijn in het hart hekend dat op 29 december 2008 onze medewerker Harry Kooien op 59-jarige leeftijd is overleden. Harry was vanaf 9 augustus 1965 in dienst in onder meer de junctie van Tijdschrijver, Medewerker Personeelszaken, Groepsleider Personeelszaken en Personnel Data Controller. Harry onderscheidde zich al deze jaren als een hartelijke gedreven en sociale collega. Harry was al. geruime tijd ziek, maar wist tot op het laatste moment altijd de moed en de kracht te vinden om door te blijven gaan. Door zijn nooit aflatende levenslust is zijn overlijden toch onverwacht snel gekomen. Het verlies van Harry, als fijn en loyaal mens is voor veel collega's en ex-collega's enorm. We zullen Harry missen en wensen Wies en de kinderen alle sterkte toe in het dragen van dit verlies. Directie en Medewerkers Fokker Services Verdrietig geven we kennis van het overlijden van onze geliefde vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Anthonij de Fouw weduwnaar van Geertruida Maria Nelisse in de gezegende ouderdom van 91 jaar. Wij danken iedereen die hem in zijn laatste levensjaren extra aandacht, zorgen vriendschap heeft geschonken. Kats: J.C. de Fouw Goes: C.M. van der Heijde-de Fouw A.J. van derHeijde Goes: Marcel en Sigrid Elin 29 december 2008 Noordlangeweg 11 A, 4485 AN Kats Onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op woens dag 31 december van 16.00 tot 16.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 2 januari om plm. 14.45 uur op de Algemene Begraafplaats te Kats. Voorafgaand zal er een rouwdienst worden gehouden in het 'Nieuw Zeelandhuis', naast de N.H. Kerk te Kats. Indien u de rouwdienst wilt bijwonen verzoeken wij u om 14.00 uur aanwezig te zijn in het 'Nieuw Zeelandhuis'. Na de begrafenis is er aldaar gelegenheid de familie te condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze zwager, oom en oud-oom Anton de Fouw Familie Nelisse Neven en nichten Kamperland, 29 december 2008 Verder van de wereld weg elke dag een beetje dichter naar de hemel toe elke dag een treetje. Toon Hermans Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen, hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze bijzondere vader, schoonvader en onvergetelijke opa Cornelis van der Meule Kees echtgenoot van Willy Florusse in de leeftijd van 79 jaar. Breskens: Willy van der Meule-Florusse Jersey City U.S.A.: Loura en Joe Sophia Terneuzen: Margriet en Fred Kevin Brennan Joyce Cherèl Breskens: René en Pascale Maartje Iris Gijs Rotterdam: Dennis en Liselotte Skeet 29 december 2008 Tulpenstraat 5 4511 GH Breskens De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden vrijdag 2 januari om 14.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c,Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. f Als een licht op mijn pad zijt Gij mij voorgegaan O FIERE mijn leven lang. Naar Psalm 119 Wij zijn dankbaar, dat verder lijden hem bespaard is gebleven, maar tot ons intense verdriet is toch nog plotse ling van ons heengegaan, mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Johannes Mol Johan echtgenoot van C.M. Mol-van den Berge Hansweert 12 april 1938 Middelburg 29 december 2008 Middelburg: Corrie Mol-van den Berge Anja en Adri Bimmel-Mol Ar jon Ruben Ella en Kees 't Hart-Mol Corné Annelie lolanda en Richard Drost-Mol Celina Yvonne Maarten Correspondentieadres: Sportlaan 6,4332 TM Middelburg Johan is thuis, alwaar gelegenheid is tot afscheidnemen op donderdag 1 januari van 15.00 tot 17.00 uur. De dankdienst wordt gehouden op vrijdag 2 janauri om 10.30 uur in de Hofpleinkerk, Hofplein 13 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Geen bloemen Zij die geen rouwbrief hebben oriwangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Gij legt Uw hand op mij Geborgen in de ruimte van Gods liefde Na een periode van achteruitgaande gezondheid nemen we met verdriet afscheid van onze lieve broer, zwager en oom )ohan Mol Wilhelminadorp: Quinten Mol Adrie Mol-Begthel Kapelle: Marie bij de Vaate-Mol Henk bij de Vaate Middelburg: Adrie Mol neven en nichten Velig in Jezus armen Na een periode dat zijn gezondheid steeds verder achter uitging, nemen we met verdriet afscheid van onze lieve schoonzoon, zwager en oom Johannes Mol Onze gedachten zijn bij Corrie en haar (klein-)kinderen. C. van den Berge Rinus en Ditty Maatje Rina Kees en Corrie Willie en Ad Adrie en Janny Marco neven en nichten Tot ons groot verdriet overleed na een ernstige ziekte, toch nog onverwacht, mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en opa Frederik Schoonakker in de leeftijd van 85 jaar. P.M. Schoonakker-Zwartepoorte Cees Schoonakker t Riet en Fons Van Gossum-Schoonakker Kirsten en Johan Dagmar Ewout Jaapje Schoonakker t 30 december 2008 Allévo "Borrendamme", kamer 115 Scheldeslraat 2 4301 VCZierikzee Zaterdag 3 januari zal er een afscheidsbijeenkomst worden gehouden in de Groene zaal van "Borrendamme", aanvang 10.00 uur. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 78