Rabobank Walcheren/Noord-Beveland doet het anders! Ook in 2009 helpen wij graag initiatieven mogelijk maken. Het is tijd voor de Rabobank Rabobank Als bank heb je je maatschappelijke verantwoordelijkheden. Niet alleen nationaal, maar ook lokaal. Een prettige samenleving begint bij u in de straat, om de hoek. Vanuit het Coöperatiefonds geven we projecten een steuntje in de rug. Het coöperatief dividend is er dus voor onze samenleving, voor onze regio! Dat is nu coöperatief bankieren. En dat doen we graag! Rabobank Walcheren/Noord-Beveland investeerde in 2008 in diverse lokale projecten en initiatieven: Archipelschool Ravensteijn, nieuwe leesmethode Biljartvereniging Sint Laurens, aanschaf biljarttafel Boerderijenstichting Zeeland, Zeeuwse boerderij in Madurodam Brassband Crescendo Oostkapelle, uitbreiding (jeugd) opleidingen Bridgeclub Zoutelande, aanschaf Bridgemates De Kringloper Oost Souburg, aanschaf diverse benodigdheden Dorpsraad Oostkapelle, realisering JOP (JongerenOntmoetingsPlaats) EHBO vereniging Noord-Beveland, aanschaf AED EHBO vereniging Sint Laurens, aanschaf oefenpop Endura Toerclub Middelburg, materiaal jeugdafdeling Gem. Vlissingen/l'Escaut/Scheldemond, Cruyff Court Gem. Veere/jeugd van Koudekerke, aanleg speelveld Meulpad Gezamenlijke Ondernemers Noord-Beveland, uitgave toeristische gids Noord-Beveland Hervormde Gemeente Sint Laurens, aanpassing en vernieuwing interieur Hof ter Veste (Zorgstroom), aanleggen Jeu de Boulesbaan IJsclub Wissenkerke, ijsvogelhut voor kantine (koek zopie)/vogelaars/rustplaats voor fietsers en wandelaars KMPT Groei en Bloei, ondersteuning activiteiten jubileumjaar Korfbalvereniging-Fortis, bijdrage speeltoestel Korfbalvereniging Seolto, aanpassing clubgebouw Kunst- en Cultuurroute Midden-Walcheren, organisatie Kunstroute Kunstroute Zoutelande, bijdrage voor organisatie en drukwerk Muziektheater Het Bedrijf v/h, overzichtstentoonstellingen 'verborgen verwondering' Muziekvereniging Apollo Wissenkerke, jeugdplan Muziekvereniging Arnemuiden, bijdrage in inrichting voor nieuwe huisvesting Muziekvereniging Luctoret Emergo, jonge ledenprogramma Nederlands Studenten Orkest, organisatie concerten februari 2009 Noord-Bevelands Mannenkoor, aanschaf piano Ondernemersvereniging Colijnsplaat, informatie-/ publicatiebord Oranjevereniging Oostkapelle, container voor opslag PopXpres, realisatie Popeducatie Project'Het vergeten Bombardement', herdenking bombardement Middelburg Razzmatazz Muziekpodium Oost-Souburg, bijdrage jubileumprogramma Scoutinggroep Kazan de Wolfgroep, aanpassing veiligheid clubgebouw Sloeproeivereniging'Dolle pret', aanschaf 2e hands roeisloep Speeltuinvereniging de Murmelpit Kats, realisatie speelkasteel Sportvereniging Duo Grijpskerke, bijdrage voorair- tumblingbaan vooracro-gym St. Dorpsraad Meliskerke, AED in Meliskerke Stedelijke scholengemeenschap Scheldemond, bijdrage ontwikkeling boek 100-jaar Scheldemond Stichting 800 jaar Kats, bijdrage uitvoering ridderspel Stichting Aldegonde, realisatie boek over Walcheren en de laatste jaren van de oorlog Stichting Creatief Noord-Beveland, brochure aanbod cursussen Stichting d'Aegen, herstellen Tuin van Zeeland Stichting Denkkracht Braintapperij, realiseren debatplatform Stichting Dunya, organisatie cursussen Stichting Emergis (vriendendienst), 2-daagse basistraining jonge vrijwilligers Stichting Het Werkend Trekpaard, inrichting expositie Stichtingen/verenigingen Colijnsplaat, gezamenlijke opslagruimte/knutselplek Stichting Kunsteducatie Walcheren, Kunst- en cultuurdagen basisscholen Stichting Laatje horen!!!, ontwikkeling voorlichtings stripboek en verspreiding basisscholen Stichting Majoraat Campus de Ruyter, aanschaf computers Stichting Surant, training sociale- en sollicitatievaardigheden Stichting Lentekind, aanschaffen tillift Stichting Vrienden Gezinsvervangend tehuis De Spaier Zoutelande, opknappen kantoorruimte Stichting Vrienden van deTravalje, herplaatsing travalje in Kamperland Stichting Welzijn Middelburg, MAD-day opknappen speeltuin Nieuw en Sint Joosland Stichting Woondroom Middelburg, inrichting zorgappartement Stichting Zeekadetkorps Scheldemond, aanschaf reddingsvlotten Terra Madre Nederland, organisatie Slow Food Nederland Vereniging Winkelcentrum Vlissingen, energiezuinige sfeerverlichting Vereniging Zeeuwse Musea, inrichten centraal depot Covra Voetbal Combinatie Koudekerke, aanschaf AED Voetbalvereniging De Noormannen, bijdrage overkapping kantineterras Voetbalvereniging Domburg, aanschaf 2 dug-outs Voetbalvereniging Oostkapelle, implementatie voetbaltotaalplan Wandelroute Ter Reede/ KNBLO, picknicktafel voor minder validen bij wandelpaden Ter Reede Wijkvereniging 't Zand/Stromenwijk, bijdrage updaten speeltuin Zeeuwse Accordeonvereniging Concertina, proef-en gastlessen basisscholen Zeeuwse Kunstkring, organiseren diverse exposities Zomid Ondernemersvereniging Zoutelande, aanschaf AED apparaat www.rabobank.nl/wnb

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 40