PZC Woensdag 31 december 2008 I 1 9 Tel.: 0113-220440 Zeg Auto Adria, en heel Zeeland weet dat daarmee de Ford dealer in Goes wordt bedoeld. Het bedrijf heeft in dik een halve eeuw dan ook de nodige expertise opgebouwd en deelt deze tot op de dag van vandaag gul met zijn klanten. Een jaar geleden verruilde Auto Adria een vrij gedateerd bedrijfspand aan de Westhavendijk voor een geweldige locatie aan de Anthony Fokkerstraat. Daaraan voorafgaand werd de nieuwe showroom volledig aangepast aan de huisstijlvereisten van Ford. Ook werd een aparte showroom ingericht voor Bogaers Jaguar Goes, met wie Auto Adria nauw samenwerkt. De royale, op maat ontwikkelde verlichting en de ruimtelijkheid in beide showrooms springen direct in het oog. In plaats van 1 balie, heeft Auto Adria er 3: een centrale recep tie, een werkplaats- en een magazijnbalie. Daardoor kan de klant vlotter en adequater worden bediend, en voor al bedrijven stellen dat erg op prijs; tijd is geld, nietwaar. Wie even moet wachten kan plaatsnemen in het Ford Café, dat behalve in een geurige kop koffie of thee ook voorziet in kranten en (auto)bladen. Voor de jongste bezoekers is er een aantrekkelijke speelhoek. Maar het echte 'speelgoed' staat natuurlijk in de uitgestrekte showroom.Vorige week nog vond daar de feestelijke introductie plaats van het nieuwste model Ford Ka. En nu we het toch over deze bijzonder populaire auto hebben. Auto Adria heeft momenteel een leuke actie rond de speelse Ford Ka Cool Sound: voor de prijs van 8.995 euro heeft u er al een, rijklaar en voorzien van een ver bluffend aantal extra's. Veilig het winterse weer tegemoet? Met de winterhanden van Ford heeft u optimale grip op het weg dek, onder alle mogelijke barre omstandigheden. Auto Adria Anthony Fokkerstraat 77 4462 ES Goes Ron van der Jagt eir Erik Willemse, van de gelijknamige Suzuki-garage in Vlissingen, lieten naast hun bedrijf onlangs een spetterende autowasstraat bouwen. 40 meter lang is ie, en per uur kan hij zo'n 120 auto's verwerken Brandschoon rollen ze van de ketcingband, na een was- en poetsbeurt waai je U tegen zegt. Naast de wasstraat zijn niet minder dan 16 krachtige srofzuigstations ingericht, voor een grondige - en gratis! - poetsbeurt van het interieur. U heeft de keuze uit 4 programma's.'Tijdens de wasbeurt kunt u comfortabel in de auto blijven zitten. Eerst spuit een medewerker de auto rondom schoon. Dan rijdt u naar de kettingband. U laat de motor draaien en zet de auto in z'n vrij. Volledig automatisch legt u een parcours af langs allerhande spuit-, poets-, wax- en droogapparatuur. Diverse borstels van speciaal ontwik kelde textielhppen laten geen vierkanre centimeter van het auto-oppervlak onberoerd. In drie minuten rijd wordt zelfs de vuilste auto omgetoverd in een blinkende bolide, die praktisch droog van de band rolt. De wasstraat is aan de bestuurderskant voorzien van grote ramen - hij mag dan lang zijn,benauwend wordt hij nooit. De wasstraat is gebaseerd op de allernieuwste technieken en is zonder meer de topper onder de wasstraten. Milieuvriendelijk is hij ook: het gebruikte water wordt opgeslagen in een enorme onder grondse tank, en 79% daarvan wordt hergebruikt. Alle toegepaste was- en waxproducten worden verza meld eri integraal afgevoerd door een daarin gespecialiseerd bedrijf. Toyota De Jonge in Vlissingen had al een paar jaar behoefte aan meer ruimte, maar was ook hard toe F? aan een moderniseringsslag. Daaraan is de afgelopen maanden keihard gewerkt en op 20 december f werd het schitterende resultaat in gebruik genomen. Showroom, receptie en magazijn zijn volledig ver nieuwd. Ook" de werkplaats is grondig aangepakt. Er is een aparte ruime ruimte gecreëerd voor de bezoekers van de werkplaats, waar men kan wachten tot de auto klaar is. Alles komt volledig tegemoet aan de wensen van de klant en de medewerkers. Het totale vloeroppervlak van de showroom is ver groot tot ruim 1100 vierkante meter. Zelfs de occasions staan nu voor een belangrijk deel onderdak, in een aparte showroom van 300 vierkante meter. De nieuwe huisstijl van Toyota is binnen en buiten tot in detail doorgevoerd. De volledige lijn van Toyota staat te blinken in helder licht onder het meters hoge plafond. De auto's staan per genre gegroepeerd en de showroom is zodanig ingericht dat de klant vlot zijn weg vindt naar het type auto dat hij zoekt. De receptie, het hart van het bedrijf, is in het mid den van de showroom gepositioneerd. In de Werkplaats beschikt het monteursteam over de nieuwste apparatuur, een nieuwe technische ruimte en een aparte milieuruimte voor de opslag van de beno digde middelen. Al met al is een plezierige werkplek gecreëerd die schoon, netjes en gestructureerd is. Dat vertaalt zich in een hoge klanttevredenheidsscore; de klant kan bij Toyota immers altijd rekenen op optimale service. Nieuwsgierig geworden? Kom eens langs! Toyota De Jonge Industrieweg 23 4382 NA Vlissingen Tel.: 0118-410800 E: vlissingen@toyota-dejonge.nl www.toyota-dejonge.nl Super handig is de waspas van Van der Jagt Willemse, voor vlotte wasbeurten met flinke kortingen. Een kind kan de (auto)was doen! Van der Jagt Willemse Mercuriusweg 27 4382 NL Vlissingen Tel.: 0118-419051

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 13