Familieberichten öabtjfBf) Overleden O mensenlinq.nl j 20 september 1933 27 december 2008 1 6 I Maandag 29 december 2008 PZC kijk ook op Colofon Familieberichten e-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 IP 26 december 2008 Geboren om voor altijd lief te hebben Thieme Henrik Wij noemen hem Thieme Martin Maranus Ariane Minnaar Broertje van Kayo Herenstraat 22 4331 JT Middelburg Dankbaar en blij zijn we met de geboorte van ons zoontje en mijn broertje Lourens William Sam 24 december 2008 Alexander. Marleen en Britt Mesu Bisschopstraat 22 4353 BP Serooskerke Er staat een ster aan de hemel en die schittert vpor jou. Rust zacht lieve Lara Medewerkers Toutenburg Leven is duiven, niet hoogmoedig maar moedig niet zorgeloos maar ook niet onbezorgd, telkens geslagen en toch ongebogen ontgoocheld en bedroefd maar ook blij en weer moedig. Dit heet levensmoed. Met verdriet, maar ook in bewondering voor de wijze waar op zij haar ziek zijn heeft gedragen, delen wij u mede dat I zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder en oma Johanna Catharina Bijleveld-de Kok ~Ans~ weduwe van Hendrik Karei Bijleveld i Vlissingen f Goes Anke en Hans Nico en Henrieke An ja Sylvia Correspondentieadres: Anke en Hans Hüber-Bijleveld -> Westsingel 142 4461 DR Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 31 december van 11.45 tot 12.15 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, zal aansluitend om 13.00 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er van ongeveer 14.00 tot 15.00 uur gelegenheid tot condoleren in het Grand- Café van 't Spiegeltheater, J.V. Sprengerlaan 6,4335 SJ Middelburg. Jan We gunnen je je rust Maar het verdriet is oneindig Kapelle: Opa en Oma Joosse Delft: Rien ri3iezelinge: Tineke en Kuno Tim en Beth Joskaen Bianca Evan en Ruby Kapelle: Jan en Christine Nina Ellen Geheel onverwacht is overleden onze leider van Robur E3 Jan Boonman en vader van E3 speler Robbert We wensen Ann, Robbert, Nikki, Ivan en verdere familie veel sterkte toe. S.V. ROBUR GOES Lieve Nikki We zijn heel erg geschrokken van het bericht dat jouw papa is gestorven. Wat erg voor jou, voor Robbert, Ivan, mama en andere mensen die van hem houden. We willen jou graag helpen Je groepsgenootjes Janet, Thomas H., Carlos, Romy, Jurrien, Matthijs, Marijn, Melanie, Amber, Liam, Mika, Thomas W. en Bas. De juffen Carla, Marleen, Els en meester Frans van school De Kring, groep 05 Met ontzetting en verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Jan Boonman vader van onze leerling Robbert en oud-leerling Nikki. Onze gedachten gaan uit naar Ann, Robbert, Nikki, Ivan en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte toe bij dit grote verlies. Algemeen bestuur stichting Prisma, medezeggenschapsraad, ouderraad en team van de Holtkampschool, Goes Goes, 27 december 2008 Wij zijn erg geschrokken van het plotselinge overlijden van Jan Boonman papa van ons klasgenootje Robbert. Wij wensen Robbert en zijn familie de komende tijd veel sterkte toe. Leerlingen groep 6A Juf Mariëlle, juf Anne en meester Peter Leerlingen en ouders Holtkampschool Goes, 27 december 2008 Jan Boonman Geschokt en verdrietig hebben wij het overlijden vernomen van de vader van onze jeugdspeler Robbert We wensen Ann, Robbert, Nikki en Ivan en de familie heel veel sterkte toe het zal stil zijn langs de lijn" spelers, begeleiders en ouders van ROBUR E3 En blader terug als de zomer voorbij is in een rijk prentenboek. Verdrietig om haar heengaan, maar dankbaar voor haar lange rijke leven te midden van ons allen, geven wij u ken nis dat is overleden onze lieve en zorgzame moeder, oma en klein omaatje Neeltje Clarijs-Quakkelaar weduwe van Cornells Clarijs Yerseke, 17 september 1919 -1 Goes, 27 december 2008 Greet en Dirk de Jong-Clarijs Ellen en Jan WillemFloris Niels en Lisette Hilda en Piet Le Clercq-Clarijs René en Mya, Rick, Jo, Lena Mar greet en Jacco, Suze, Sam Rien en Ans Clarijs-Dankaert Joost en Michelle Tim Alexandra en Erick, Joshua Jet en Pepijn Loes Onze dank gaat uit naar de Thuiszorg, het Gasthuis en in het bijzonder de Palliatieve zorg van 'Ter Valcke', voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Mastgat 36, 441 7 CL Hansweert De afscheidsdienst zal worden - gehouden woensdag 31 december om 10.00 uur in dorpshuis Kaj Munk, School straat 5 te Hansweert, waarna aansluitend gelegenheid is tot condoleren. Na de condoleance zal de crematie in besloten kring plaats vinden. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heel verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn lieve zus en tante Neeltje Clarijs-Quakkelaar Wij wensen de familie veel sterkte toe de komende tijd. Sien de Koster-Quakkelaar Corrie en Coen Vermaire Met veel verdriet nemen we afscheid van onze zwager en oom Jan Castel Wil en Piet Willem Henk en Chin Kevin Wim en Miranda Kimberley Jeffrey Bij ieder afscheid valt een traan omdat je iemand moet laten gaan waar je zo aan bent gehecht verdriet dat is een groot gevecht. Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons heeft omringd, maar ook dat hem langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het plotselinge en veel te vroege overlijden van Johannes van Dam Hans JoHans Amsterdam 20 augustus 1951 Vlissingen 28 december 2008 echtgenoot van Addy van Dam-Engberts vader van Wouter van Dam Paul Krugerstraat 43 4382 MB Vlissingen Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid van Hans te nemen op woensdag 31 december van 13.00 tot 14.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zullen wij hem om 15.00 uur gedenken in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Daarna is er gelegenheid tot samenzijn en herinneringen delen in de ontvangkamer van het crematorium. Hans hield van bloemen maar een gift op Giro: 26000 van het KWF Kankerbestijding zou hij zeker op prijs gesteld hebben. Hans van Dam Al is een herinnering verleden, zij zal altijd blijvend zijn. Zo zullen wij aan Hans denken, als een goede buurman, die wij waardeerden en erg zullen missen. Onze gedachten zijn bij Addy en Wouter. Harm en Janny Swiers Hans, Katrien en Daphne Dekker Rust zacht Tannie Eijke van Es Echtgenote van ons erelid Hennie Wij wensen Hennie en familie veel sterkte toe. Leden en bestuur v.v. Hansweertse boys Na jarenlange prettige samenwerking is van ons heen gegaan H. Fenijn bestuurslid viscooperatie. namens het bestuur coöperatie W.E.B Breskens En niemand zal meer leed doen, En niemand heeft meer pijn. God leerde hen liet lied om eeuwig vrij te zijn. Overleden onze lieve broer, zwager en oom Gerrit van der Graaf echtgenoot van Ans van der Graaf-Woudenberg 13-1-1928 127-12-2008 Piet v.d. Graaf t Joop v.d. Graaf t - Annie van der Graaf-Los Bert v.d. Graaf - Tine v.d. Graaf-Gieséler f Betsy Kik-v.d. Graaf-Adrie Kik t Leen v.d. Graaf t - Corien v.d. Graaf-Onvlee Fie v.d. Graaf t Clasien v.d. Graaf Neven en Nichten Correspondentieadres: Mw. C.C.N. van der Graaf Putwei 7 4464 BT Goes Bedroefd zijn wij om het heengaan van ónze lieve nicht E.J. Josiasse-Ventevogel Wij wensen Gerrit, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. W. Verstraate-van Sluijs P. Verstraate en kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 32