opzegaienst Familieberichten y (Tl0nsenlinq.nl iïlensenlinq.nl _ia_ 20 I Maandag 29 december 2008 PZC kijk ook op Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent, als je mensen ziet, maar ze niet echt meer herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Bedroefd om haar heengaan maar met een dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in zorg centrum "De Vurssche" van ons is heengegaan, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Pieternella Wilhelmina Hamelink weduwe van Johan Riemens in de leeftijd van 75 jaar. Muro de Alcoy;Wim en Nicole Amsterdam: Natascha en Peter Axel: Inge en Niki Lisa Terneuzen: Cliff en Anja Familie Hamelink Familie Riemens Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum "De Vursschevoor de liefdevolle verzorging. Axel, 26 december 2008 Correspondentieadres: Beatrixstraat 54 4571 VN Axel Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 30 december van 19.00 tot 19.30 uur in Rouwcentrum Monuta, Roosevelt- laan 6, Terneuzen. De rouwdienst zal gehouden worden op woensdag 31 december om 11.00 uur in de Protestantse Kerk, Louisa- straat 43, Sluiskil. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de Algemene begraafplaats te Sluiskil. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze dierbare oma Oma Riemens Natascha en Peter Inge en Niki Lisa Cliff en Anja Axel, 26 december 2008 Anneke was gewend om voor anderen te zorgen, he t viel haar zwaar om zelf verzorgd te worden. Veel te vroeg en veel te snel moesten wij afscheid ne men van mijn lieve, onvergetelijke vrouw, onze zorgzame moeder en oma, onze lieve vriendin Antonia Hendrika Tabak-van Bemmel Anneke Eindhoven, 5 februari 1951 Terneuzen, 27 december 2008 Terneuzen: Gerrit Tabak Westdorpe: Mirjam van Rooijen en Marco Dehulsters Johan, Xanne en Ursula Terneuzen: Esther en Hardy Meijer-van Rooijen Stein en Char/o tte Terneuzen: Huibert van Rooijen Terneuzen: Lydia en Arno Boer-van Rooijen Jasper, Martijn en Daniël Terneuzen: Paul en Yvonne Stof fijn Rubin en Cas Anneke werd de laatste maanden bijgestaan door dokter M.A.H. Maenhout en de dames van Thuiszorg Zorgsaam. Hiervoor zijn wij hen veel dank verschuldigd. Akkerwindelaan 27 4537 CH Terneuzen gerrittabak@zeelandnet.nl Gelegenheid tot afscheid nemen in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen, op vrijdag 2 januari a.s. van 12.00 tot 12.20 uur. Vervolgens begint in de Opstandingskerk om 12.30 uur een herdenkingsdienst, die wordt geleid door mevr. T. Rijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat 28B te Terneuzen. Na afloop van de begraf enis is er gelegenheid tot condo leren in de Opstandingskerk. Anneke hield van gele en blauwe bloemen Liever geen rouwkleding, op haar verzoek Ook als u geen rouwkaart heeft ontvangen, bent u van harte welkom om samen met ons afscheid te nemen van Anneke. Dag lieve Oma We zullen je missen. Dikke kus en knuffel van Johan, Xanne en Ursula Stein en Charlotte Jasper, Martijn en Daniël LieveTess, dapper prinsesje van ons beiden ook de dood zai ons niet scheiden In gedachten zal je altijd bij ons zijn het leven met jou was zo fijn Ook door je ziekte was je niet uit het veld te.slaan Het is nu voorbij, jouw oneerlijke strijd de hebt ons altijd veel vreugde gebracht Jess, lief meisje, slaap nu maar zacht Tot ons groot verdriet hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve dochter, zusje, kleindochter, achterklein dochter en nichtje Teee de Putter 11 oktober 2006 Terneuzen t 27 december 2008» Biervliet Dennie en Angelique de Putter-de Milliano Poos t Opa en Oma de Putter-Scheele Tante Pianne en Oom Raymond David Klaske Oom Adrie Overopa Scheele Opa en Oma de Milliano-de 5utter Tante Carolien en Oom Benny Jelle Drieweg en weg 5 4521 GV Biervliet Vrijdag 2 januari 2009 om 10.00 uur willen we Tess herdenken in de parochiekerk Maria Onbevlekt Ontvangen, Noordstraat 46 te Biervliet. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Voor zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, graag deze adver tentie als zodanig beschouwen. In een zee van liefde geboren Op golven van verdriet gestorven Een schok ging in augustus door kantoor. Het dochtertje van Angelique en Dennie was ernstig ziek. Zoveel ongeloof in het begin, zoveel onmacht. Daarna veel medeleven en vooral hoop. Als goede ouders hebben jullie echt alles gedaan wat in het mogelijke lag. Maar helaas, hebben wij nu kennis moeten nemen van het overlijden van het dochtertje van onze collega, Angelique en Dennie Tess de Putter We wensen Angelique, Dennie, opa's en oma's, familie en vrienden heel veel sterkte met dit zware verlies. We hopen dat jullie het verlies een plaats kunnen geven in jullie hart en willen jullie zoveel als mogelijk, steunen in de komende moeilijke tijd. Directie en collega's van Schipper Accountants Terneuzen, 27 december 2006> Geheel onverwachts is overleden, mijn vadpr, schoonvader en onze opa Karei de Ronde 11 mei 1953 23 december 2008 Baarsdorp Oostvoorne ('s Heer Abtskerke) Goes: Rob en Janneke de Ronde Wessel Lieke Fam. R. de Ronde Beukenstraat 151,4462 TS Goes De crematie heeft reeds plaatsgevonden. "en het stof weerkeert tot de aarde, zoals het geweest is en de geest weerkeert tot God, die hem geschonken heeft Prediker 12:7 Met dankbaarheid voor zijn leven en alles wat hij ons gaf, nemen wij nu afscheid van onze lieve vader, opa, broer en vriend Willem Schouwenburg in de leeftijd van 78 jaar. Thailand: Dorien Nakatsukasa-Schouwenburg Mark Nakatsukasa Luke en Brooke Anneke Seth Plans Purmerend: David Schouwenburg Annie Schouwenburg-VIaanderen Jeroen Bram Paul Almere: Gosien Petersen-Schouwenburg Borssele: Janna de Bue Borssele. Plein 8 Correspondentieadres: J. de Bue, Plein 37 4454 AV Borssele De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op woensdag 31 december om 11.00 uur in de "Maartenskerk" te Baarland. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid om afscheid van Wim te nemen van 10.15 tot 10.45 uur in de consistorie van de kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Begraaf plaats van Baarland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Kleine Toren van Baarland", aan de Nieuweweg 3. Verdriet is de tol die je betaalt, als je afscheid moet nemen van diegene waar je van houdt. Na een moeitevolle tijd is de wens vervuld van mijn liefste vriend en maatje Wim Schouwenburg in de leeftijd van 78 jaar. Borssele: Janna de Bue-Ruster Piet de Bue t Rijswijk(NB): Sjaak en Anneke de Bue Marianne Marcella Goes: Kees en Tineke de Bue Rosan llvan Selina Joram In het Licht van de Kerstnacht Yertoren wij onze goede vriend Wim Schouwenburg In dankbare herinnering, Ruud Melles, Tineke Hommes, Andries Steketee Nisse, 28 december 2008 Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 22