Familiebericht mensenlinq.nl 18 I Maandag 29 december 2008 PZC 'De Heer is mijn Herder' Psalm 25 Bedroefd maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend is, na een veelbewogen leven van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en over- j grootmoeder Pieternella van Dijke-Rottier Pie weduwe van C.M. van Dijke f 1990 eerder weduwe van A. de Regt t 1947 Schore, 50 oktober 1920 t Kapelle, 27 december 2008 Onze dank gaat uit naar dr. de Jong en het personeel van zorgcentrum 'Cederhof. Janny Lawalata-de Regt )an Lawalata Adri de Regt Corry de Regt-de Regt Leunie Nijsse-de Regt Wim Nijsse Corrie de Buck-de Regt André de Buck Wilma van Dijke Ruud van Nus Betty Sinke-van Dijke Jan Sinke Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: f Betty Sinke, Biezelingsestraat 90,4421 BV Kapelle Onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgroot- I moeder is thuis opgebaard. I De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden I gehouden op woensdag 31 december om 13.00 uur in de 'Ontmoetingskerk'. Biezelingsestraat 67 te Kapelle. Voor- I ganger is ds. B. de Jong. Voorafgaand aan deze dienst is er van 12.30 tot 12.45 uur f in de bijgebouwen van de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de teraardebestelling plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. I Hierna is er gelegenheid tot condoleren en ontmoeting in I de bijgebouwen van voornoemde kerk. Liever geen bloemen. Indien u geen kaart heeft ontvangen, gelieve dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. 1' Groot was haar liefde Groot het gemis Mooi de herinneringen die oma achterliet. Met liefde herdenken wij onze oma Pie, we zullen haar missen. Jonnan en Sanne, Lisa en Sofie Ella en Patrick, Elenah Mathilde en Gavin, Laura Arlène en Carlo Jeanine en Arno Jaco en Miranda Maarten en Anita Elma en Joris Lize Willemien Feike en Lesley Joppe Bente en Walter Anne en Martin Bas en Linda Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Pieternella van Dijke-Rottier Bets Rottier-Bondergem Truus van de Velde-de Jonge Kees en Bep Rottier-Boone Jaan van de Vrie-Rottier Neven en Nich'ten Kapelle 27 december 2008 Als je moeder sterft en je vader langgeleden hoop je dat je haar liefde erft. want kind zijn, is dart verleden. Ondanks al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd nu moeten opgeven. Vol dankbaarheid voor al haar goede zorgen en liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Maria Elizabeth Provoost Sinds 11 augustus 1987 weduwe van Francois Jacobus van Hal Nieuwvliet, 22 juni 1927 f Brugge, 27 december 2008 Sluis: Gerrit en Iris van Hal-van Hee Robin en Marloes Ineke en Patrick Karina Gerben St-Kruis: Tonny en Lidwien van Hal-Buijsen Karin Eline en Menno Suzanne en Paz Maarten St-Kruis: Suzan en Arnold Scheppers-van Hal Anne Ard Gaaiperswei 1 15 4527 HD Aardenburg Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van Coensdike, Thuiszorg, Dr. A. Devriese en de verpleeg kundigen van CAPD AZ St-Jan te Brugge. De rouwdienst, gevolgd door de teraardebestelling, zal worden gehouden op woensdag 51 december 2008 om 14.00 uur in de Hervormde Kerk te St-Kruis. Deze zal geleid worden door Ds. J. Bijman. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestelling in de kerk. Zij, die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. We zullen je missen Molleke Onverwacht is in alle rust van ons heengegaan onze lieve moeder en oma Johanna Petronella Emilia Kouijzer-van der Zande weduwe van Walter Kouijzer in de leeftijd van 76 jaar. Frank Inge en Alan Fabian Lotje Marc Kim Zierikzee, 27 december 2008 Krepelstraat 10 Correspondentieadres: 1. de Keijzer-Kouijzer Rietgors 24 3831 HL Leusden De plechtige uitvaartdienst zal gehouden worden vrijdag 2 januari om 10.30 uur in de St. Willibrorduskerk, Hoge Molenstraat 86 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraaf plaats "St. Barbara" aan de Grachtweg te Zierikzee, omstreeks 11.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Parochiecentrum, Mosselstraat 4 te Zierikzee. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. "Soms moet je afscheid nemen van mooie mensen. En daar was jij, 'Ma' er één van." Met veel verdriet nemen wij afscheid van ma, onze schoon moeder, oma en overgrootoma. Jannetje Kloet-Brons sinds 14 juli 1983 weduwe van Leendert Kloet Nijkerk, 22 juni 1922 Zierikzee, 26 december 2008 Noordgouwe, Elly Kooman-Kloet Wim Kooman Marcel en Macarena Stefan en Daniëlle Bergen op Zoom, Addie Kloet Mieneke Kloet-van der Heide Rebecca en Ayhan Ceyda Erik en Chantal Kloetinge, Leo Kloet Sanny Kloet-Huiser Ilse en Bas Elles en Ralf Noordgouwe, Evert Kloet Cora Kloet-Salij Jeroen en Lisanne Linda Zierikzee, Jeannette Praet-Kloet Leon Praet Robert en Eva Eline en Sander Vlissingen, Harry Kloet Klara t Alex Koen Vlissingen, Tineke en Eric Rutger Correspondentieadres: Elly Kooman-Kloet, Kloosterweg 4,4317 AL Noordgouwe Gelegenheid tot condoleren maandag 29 december van 19.00 tot 20.00 uur in het mortuarium aan de Koning Gustaafweg 2 te Zierikzee. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden dinsdag 30 december om 11.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er alsnog gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een langzaam achteruitgaande gezondheid is 26 december 2008 op 86-jarige leeftijd van ons heengegaan onze schoonzuster en tante Janny Kloet-Brons weduwe van Leendert Kloet Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar voor de goede herinneringen die zij bij ons achterlaat, zullen wij haar in liefde en dankbaarheid blijven gedenken. Namens allen, Fam. Kloet Zierikzee, 26 december 2008 Ik ben de opstandingen het leven wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestoiven. Johannes 11.: 25 Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor mij betekend heeft, geef ik u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van mijn geliefde zus Pieternella Menke-Brouwer weduwe van Nicolaas Menke in de hoge leeftijd van bijna 97 jaar. Goes: M.C. Scheele-Brouwer 27 december 2008 - Zorgcentrum Randhof"kamer 21 's-Heer Elsdorpweg 18 Correspondentie-adres: J.C. Kloet Zaagmolenstraat 44,4461 BM Goes Mijn zus is opgebaard op haar kamer in "Randhof", waar gelegenheid is om afscheid van haar te nemen dinsdag 30 december van 19.00 uur tot 19.30 uur. De afscheidsdienst, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden vrijdag 2 januari om 13.1 5 uur in de aula van "Monuta", op de algemene begraafplaats -Goes, Geldeloozepad 30. Aansluitend zal de begrafenisplechtigheid plaatshebben op de begraafplaats aldaar. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren en samenzijn in genoemde aula. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bloemen. Diepgetroffen zijn wij door het overlijden van onze organist Jaap van Oostenbrugge Met dankbaarheid denken we terug aan de vele jaren dat hij met zijn orgelspel de kerkdiensten opluisterde. We wensen dat zijn familie en vrienden in hun verdriet troost van God mogen ervaren. Kerkenraad en college van kerkrentmeesters van de Protestantse Gemeente Breskens

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 20