t Familieberichten fI1ensenlinq.nl 30 I Woensdag 24 december 2008 PZC kijk ook op Met moed en kracht heb je drie lange maanden gestreden Al wilde je niet opgeven, toch ben je van ons weg gegleden Met harten vol liefde en verdriet moeten we je nu laten gaan Altijd zullen de warme herinneringen aan jou blijven bestaan Rijk is het leven dat we samen in jaren hebben opgebouwd Ultiem de gevoelens van geluk, maar nu wordt gerouwd Stil zijn we voor jou op dit moment van het leven Terug in gedachten en blij met wat je ons hebt gegeven Een vrouw vol trots en liefde, een mens van deze tijd, mijn dotje en partner voor het leven, onze zorgzame moeder en allerliefste oma Janny Vahlenkamp-Landman 21 maart 1947 122 december 2008 Kapelle Berend Goes Erwin&Dionne Kevin Daphne Kaylee Den Haag Arthur Saskia Timo Sam Max Correspondentieadres: Vroonland se weg 25 4421 BW Kapelle De afscheidsdienst zal plaatsvinden op zaterdag 27 december 2008 om 15.00 uur in de Hervormde Kerk aan het Kerkplein te Kapelle. De dienst zal worden voorgegaan door ds. L. C. P. Deventer. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de voornoemde kerk. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Janny houdt van witte bloemen In je hart leven mensen die daar helemaal thuis zijn en die daar blijven wonen, zelfs als ze hier niet meer zijn. Ik zal je missen zus Janny Lies van Koeveringe-Landman Jan van Koeveringe en kinderen Achter iedere traan schuilt een mooie herinnering. Lieve "tante" Janny rust zacht Ons medeleven gaat uit naar Berend, kinderen en kleinkinderen. Rob (t), Jeanne, Carola, Hans, Jessica, Frank, Marlin, Sam en Joris Diepgetroffen zijn wij door het overlijden van onze lieve vriendin Janny Vahlenkamp Wij wensen Berend en familie heel veel sterkte. Goes: Johan en Joke Ruissen Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve buurvrouw Janny Vahlenkamp We wensen Berend, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Gonnie en Joop Almekinders Ida en Adrie van Liere Koos en Bas Oele Jacqueline en Rob Schieman Erna en Piet Verhey Els en Ary van Zwet Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Janny Vahlenkamp-Landman Wij wensen Berend, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Namens alle medewerkers van BERIVA en EGO2 Ons bereikte het droevige bericht dat toch nog onverwacht is heengegaan ons gewaardeerde lid Jan Marinus Vermaire jan was jarenlang lid van de maandagmiddaggroep 't Zwin van de Bridge Groep West Zeeuws Vlaanderen. Wij wensen Suus, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Bestuur en leden Bridge Groep West Zeeuws Vlaanderen Oost burg, 20 december 2008. Re pijn, V v< Al voor je geboorte was je dood, nog veilig geborgen in je moeders schoot. Bijna de volle tijd hadje volbracht, maar tevergeefs hebben we op je gewacht. We hadden zoveel met je prille leven en je zoveel Hef de willen geven. He t moch t nie t zo zijn, waarom zullen we nooit weten we kenden je nog niet, maar zullen ie nooit vergeten. Eerst bracht je geluk, nu een vreselijke maar we houden van je en je zult altijd in onze gedachten zijn. Een grote droom, een klein wonder. Voor ons ben ie en blijf je, altijd heel bijzonder. bemi 19 december 2008 119 december 2008 Sander en Wilma de Nooijer-Dingemanse Bereklauw Erf 24 4341 KJ Arnemuiden We hebben Demi in familiekring naar haar laatste rust plaatsje op de begraaf plaats in Arnemuiden gebracht. Met grote blijdschap keken we uit naar je komst, maar met veel verdriet moeten we afscheid ne'men van ons lief kleindochtertje, nichtje en achterkleinkindje bemi de Nooijer Kees en Gr ie Dingemanse Salomon en Cobi de Nooijer Mirjam en André Opa de Nooijer Opa en oma Davidse Margriet en Roy Jan Opa en oma Dingemanse Opa Poortvliet Arnemuiden, 19 december 2008 Lieve bemi we hadden je zo graag leren kennen! We wensen je papa en mama en opa's en oma's veel sterkte toe. Ooms en tantes, neven en nichten Familie Davidse Arnemuiden, 19 december 2008 Jullie gr o te droom Zo welkom Zo mooi Zo bijzonder Het heeft niet zo mogen zijn. Jullie moeten nu verder, zonder bemi Wij wensen Sander en Wilma en familie sterkte toe. Ooms en tantes Familie Poortvliet Familie Dingemanse Neven en nichten 19 december 2008 Dag lief zonnetje Je verdween ach ter de wolken Dag lief zonnetje Je ben t nu een ster Geboren om afscheid te nemen. Verdrietig hebben we kennisgenomen van het overlijden van bemi de Nooijer Dochter van onze collega Wilma en haar man Sander. Wij wensen Wilma, Sander en familie veel sterkte toe. We leven met jullie mee. Collega's van Dikkertje Dap en Knotje Kinderopvang de Bevelanden Bedroefd hebben we kennisgenomen van het overlijden van bemi de Nooijer Dochter van onze medewerker Wilma de Nooij Sander en verdere f Kinderopvang de Bevelanden >ii er. Wij wensen met Wilma, Sander en verdere familie veel sterkte toe. Hoe moet ik je dood bewenen Je volgen op je laatste tocht Armzalig hoopje as Zwevend tussen hemel en aarde Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet mogen winnen. Op dinsdag 23 december 2008 is overleden mijn lieve man, onze pa en "bijna" opa Jozef Franciscus de Wael Sjef in de leeftijd van 64 jaar Adrie de Wael Diane en Paul 9? Dennis Correspondentieadres: Oudekamerseweg 24 4451 NC Heinkenszand Sjef is thuis opgebaard alwaar gelegenheid tot afscheid- nemen op vrijdag 26 december a.s. van 18.00-21.00 uur. De eucharistieviering zal worden gehouden op zaterdag 27 december om 9.30 uur in de Heilige Blasiuskerk, Kerkdreef 4, Heinkenszand, waarna wij Sjef naar het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg zullen begeleiden. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Weinig woorden passen bij zoveel verdriet en pijn. Laat deze kleine woorden een gebaar van medeleven zijn. Sjef de Wael Familie De Koster neefjes en nichtjes Eenmaal zal ik je weer ontmoeten, eenmaal kom ik bij jou terug. Lang zal het niet duren, want de tijd die gaat zo vlug. Na een lang leven van zorg, aandacht en interesse voor allen die hem dierbaar waren is, na een ziekbed van drie weken, van ons heengegaan onze bijzondere vader, schoonvader en opa Arie Jakob Verwest sinds 25mei2008 weduwnaar van Geertruida Krina Verwest-Kooman in de leeftijd van 96 jaar. 0)pa genoot van het leven. Jaap (in herinnering) Ankie en Cees Olvira en Arie Sandra, Edwin en Jessy Casper. Lisanne, Esmée Joke en Ad Jochem en Chantal Jasmijn en Quincy 22 december 2008 Cederlaan 9 (kamer 14), 4421 BZ Kapelle Correspondentieadres: Overschiese Kleiweg 677C, 3045 LL Rotterdam De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 27 december om 11:00 uur in de N.H. Kerk, Kerkplein, te Kapelle. Aansluitend zal om ongeveer 12:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Indien wij vergeten zijn u een rou wbrief te zenden dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. En toch telkens weer ?ullen we je tegenkomen. Zeg nooit: Het is voorbij. Slechts je lichaam werd ons ontnomen, niet wie je was en ook niet wat je zei... Heden overleed thuis in zijn eigen vertrouwde omgeving, na een kortstondige ziekte, omringd door allen die hem lief waren mijn lieve man, onze lieve pa, opa en broer Johannes Prijs John echtgenoot van Gonny Prijs-Verbeke Hij overleed in de leeftijd van 69 jaar. Hoek: Gonny Prijs-Verbeke Hoek: Marc en Peggy Prijs-Claus Maxime 's Gravenhage: Rob en Judith Prijs-Hoeing Bram Vierpolders: Aad Prijs 22 december 2008 Clivialaan 23,4542 CJ Hoek Wij zullen, zoals John het wilde, in besloten kring afscheid van hem nemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 82