Train je Hersenen Zaalvoetballen in Goes en Vlissingen Atleten naar Kerstloop en Aagtekerkerun LEZERSEKTRA PZC Henk Schouten blijft voetbalclub Duiveland trouw Spanje aast op WK voetbal 2018 Houd uw brein fris en jong S PZC Woensdag 24 december 2008 j 47 Clinic Van de Goolberg in Serooskerke middelburg - Atletiektrainer Toi- ne van de Goolberg is dinsdag 30 december te gast op de open dag van het deze maand te Seroosker ke (W) geopende FysioFitnéss De Driehoek. Van de Goolberg, ex-to patleet en onder meer voormalig atletiektrainer bij Feyenoord, geeft drie workshops: 10.30 uur voor voetballers, om 11.45 uur voor korf ballers en om 13.30 uur voor hard lopers. Crücq blijft trainer van De Meeuwen middelburg - Voetbalclub De Meeuwen uit Zoutelande en trai ner Hugo Crucq gaan ook komend .seizoen met elkaar in zee. Crucq, afkomstig uit Nieuwland maar te genwoordig woonachtig in Zoute lande, begint aan zijn tweede sei zoen bij de zaterdagderdeklasser. De Meeuwen houdt de volledige technische staf intact: ook tweede trainer Ad Vermeulen en keepers trainer Adrie van Huizen blijven. Hugo Sanchez coach van Almeria madrid - De Spaanse voetbalclub Almeria heeft Hugo Sanchez (50) aangesteld als coach. De voormali ge Mexicaanse international volgt Gonzalo Arconada op, die wegens de slechte resultaten werd ontsla gen. Almeria staat in de onderste regionen van de Premera Division. Sanchez voetbalde in het verleden voor Real Madrid. In 2006 werd hij bondscoach van Mexico, maar moest in maart vertrekken. Arsenal vier maanden zonder Fabregas londen - Arsenal kan de komende maanden niet beschikken over Ce- sc Fabregas. De aanvoerder van de Engelse club liep zondag bij de wedstrijd tegen Liverpool een scheur in een knieband op. Fabre gas liep de kwetsuur op in een duel met zijn landgenoot Xabi Al- onso. „Hij zal er drie tot vier maan den uit zijn, waarschijnlijk vier maanden", aldus trainer'Wenger. door Klaas Verspoor oosterland - Duiveland heeft zich ook voor het volgende voet balseizoen verzekerd van de dien sten van trïiner Henk Schouten. Bestuur en trainer verlengden gis teravond het lopende contract met één jaar. Een van de voorwaarden van zijn aanblijven was dat de hui dige spelersgroep minimaal intact blijft. Schouten is bezig aan zijn eerste seizoen in Oosterland en hij is na Zierikzee-trainer Marco Groene- veld de tweede trainer op Schou- wen-Duiveland die zijn contract heeft verlengd. Onder Schouten presteert Duiveland, vorig seizoen kampioen in de derde klasse, uit stekend in de tweede klasse van het zaterdagvoetbal. Hij staat met zijn ploeg bovenaan de ranglijst en is, door het winnen van de eerste periodetitel, al verzekerd van deel name aan de nacompetitie. goes - Veldvoetballers uit de Beve- landen en Walcheren hoeven zich ook tijdens de korte winterstop niet te vervelen. Vrijdag (tweede kerstdag) komen in Sportpunt Zee land te Goes liefst twintig veldvoet- balteams in actie tijdens de 38e edi tie van het Rabo Kerstzaalvoetbal- toernooi. Met die twintig teams is de organi serende voetbalvereniging 's-Heer Arendskerke het Vlissingse Emer- gotoernooi voorbij gestoken, waar door het grootste zaalvoetbaltoer nooi van Zeeland nu in Goes plaatsvindt. Emergo brengt komen de zondag in Vlissingen achttien teams op de been. In Goes gaan SSV'65, FC Dauwendaele, Kloetin- ge, RCS en Goes als favorieten voor de eindzege van start. De an dere deelnemers zijn 's-Heer Arendskerke, Luctor, Heinkens- zand, Patrijzen, Lewedorpse Boys, Nieuwdorp, Wolfaartsdijk, Robur, Kapelle, Rillandia, Bevelanders, Co- lijnsplaatse Boys, Oostkapelle, De Meeuwen en Yerseke. Het toer nooi begint om 9.30 uur, de finale wordt vanaf 16.00 uur gespeeld. Het Emergotoernooi is inmiddels aan zijn vijftiende editie toe. Hier komen veldvoetballers, maar voor al erkende zaalvoetballers in actie. Zo komt FM Sranang, het hoogst spelende Zeeuwse zaalvoetbal team, in actie en ook Groene Ster, de winnaar van vorig jaar, is van de partij. De andere deelnemende ploegen zijn The Old Boys, WZP, Vergo Sport, PZC, Dauwendaele 1 en 2, Oud Walcheren, Mundus Ad vies, TSA, Milano, Zuidwest Ne gen, Uiterton, Thermo Products, Tympaan, SC Baskensburg en Peter Christ. Het toernooi begint om 9.15 uur, de finale is om 16.20 uur. middelburg - Zeeuwse atletieklief- hebbers die de zware kerstmaaltijd willen wegwerken, kunnen vrij dag (tweede kerst) en zaterdag op Walcheren terecht. Vrijdag houdt atletiekvereniging Dynamica zijn traditionele Kerst loop, over afstanden van 4 en 8 ki lometer. Ook wandelaars en nor- dicwalkers zijn hier welkom. Zij gaan om 10.30 uur op pad, de atle ten een half uur later. Het par koers gaat over het strand en on- derlangs de duinen. Start en finish ên inschrijving zijn bij het Pannen koekhuisje Dishoek aan de Kaap- duinseweg. Een dag later staat de Aagtekerke run op het programma. Deze loop met start en finish bij café Kodde (waar ook ingeschreven kan wor den) gaat over de afstanden 7,5 of 13,5 kilometer. Om de een of ande re reden is de Aagtekerkerun zeer populair onder het lopersvolk. Vo rig jaar kwamen 450 deelnemers over de finish. Gisteren waren al meer dan 300 atleten die hadden ingeschreven. Het langste traject loopt van Aagte tekerke via Westhove en de bos sen van De Manteling naar het strand en weer terug naar Aagte- kerke. E)e start is om 13.55 uur. madrid - Spanje overweegt zich sa men met Portugal kandidaat te stellen voor het wereldkampioen schap voetbal in 2018. De voorzitter van de Spaanse voet balbond, Angel Maria Villar, heeft dit gisteren gezegd. Hij bestempel de vorige maand bij zijn herverkie zing de kandidatuur van Spanje voor he toernooi als zijn grote doel. Nederland en België hebben zich ook samen kandidaat gesteld voor de organisatie. Daarnaast is er interesse van onder meer Mexi co, de Verenigde Staten, Japan, En geland, Rusland en Australië. uit KORFBAL Goes. Regiotoernooi C- en D-teams. C-teams (-14 jaar): 1. Alblasserwaard, 2. Zeeland, 3. Zuid-Hollandse Eilanden, 8. Zeeuws-Vlaande- ren. Geselecteerd voor districtsteam Zuid-West: Sanne Oostinga, Lennart Hoogen- boom (beiden Swift), Rachel Verhagen en Lars van Iwaarden (beiden Fortis). D-teams (-12 jaar): 1. Zeeland, 2. Alblasser waard, 3. Zuid-Hollandse Eilanden, 6. Zeeuws-Viaanderen. Geselecteerd voor dis trictsteam Zuid-West: Dylan Gillissen, Gijs Gil lissen (beiden Swift), Kim Rijnberg (Fortis) en Emiel Hoefkens (Ondo). TENNIS Goes. Nationaal ranglijsttoernooi. Mannen- enkelspel, tweede ronde: M. de Jong-Z. Zijls tra 6-3 6-1, M. Pierot-J. Heijman 6-2 6-2, I. Noorlander-L. van der Linden 3-6 7-6 6-2, M. Bloem-R. Elsink 6-4 6-3, M. van der Goes-Y. Eb- binghaus 6-3 6-7 6-2, N. Reijnders-F. Koning 5-7 6-2 7-5, R. Pluk-M. Trampe 6-4 6-2, F. Clausing-N. de Morée 6-4 6-2. Vrouwenenkel spel, tweede ronde: S. van Hartingsveldt-M. Martens 6-1 6-1, M. Viveen-L. Guijt 6-4 6-1, B. van de Velde-L. de Jong 6-0 6-1, A. Luijpen-M. de Bakker 6-3 6-0, S. van der Sar-J. Wikkerink 6-0 6-1, L. van Riet-E. van Berlo 6-0 6-1, L. van Tiggelen-C. van der Linden 6-2 6-3, A. van der Meet-V. van Berlo 6-1 6-3. Goes. ZuidWest Lease Kersttoernooi. HE4: R. van der Wel-P. Boot 6-3 6-4, J."tievense-T. Ie Clercq 7-5 7-5. HE5: T. van Gool-B. Belajou- za 6-4 7-5, M. van Woerkom-M. Stroosnijder 6-2 6-4, P. van Hoeve-R. Ars 6-4 6-3, D. van Seeters-A. van de Vrie 6-4 7-5. DE3: M. van Ballekom-K. Goudt 6-2 6-4. DE4: J. Boeding-E. Ie Clercq 7-5 7-5. DE5: K. van Beers-E. Ie Cler cq 6-2 6-4. DE6: K. de Nooijer-T. Gideonse 6-3 3-6 7-6, N. van de Zande-L. van Ederen 6-4 7-6. HD6: N. Samijn/E. Vermeulen-H. Almekinders/R. Almekinders 6-2 6-2. GD5: M. de Leeuw/R. de Leeuw-E. de Water/C. de Wa ter 3-6 6-2 7-6. Kapelle. Cees Kole Sjoemeltoernooi. HD1/2/3: E. Gideonse/J. van Loon-J. Pijpelink/M. Wisse 9-3. HD6: J. Dagevos/D. de Kock-J. Kuzee/C. Oosterlee 9-2. HD7: J. Helgers/J. van Rumste-F. Bolle/K. van Stel 6-3. DD6: K. van Sabben/S. van Sabben-C. Paauwe/B. Vervuren 7-5, L. Clement/C. Hoo- gerwerf-C. van de Pas/R. Veerhoek 7-2, M. Koole/S. Visser-M. Kole/I. van 't Westeinde 7-4. DD7: W. Maas/L. Roodhart-M. Hoondert/W. Polderdijk 7-5. GD6: I. van Hekke/P. de Waard-L. Bustraan/D. Vriese 7-3, M. Rentmeester/R. van Steenbergen-I. Bakker/D. Bakker 5-4. GD7: J. Berks/A. de Jon- ge-C. Middelhoven/A. Kant 6-5, C. Boersma/J. Jansen-T. van den Dries/R. Clausing 7-4. voor meer uitslagen zie www.pzc.nl Het is mogelijk om dagelijks een paar snelle oefeningen uit te voeren die uw geheugen trainen en zorgen dat u alert en vitaal blijft. Ook kunt u een compleet trainingsprogramma volgen waarbij de computer iedere dag een aantal oefeningen uitzoekt. Met de Brain Test volgt u wekelijks de Vorderingen. Als extra hersenkraker kunt u ontelbare Sudoku en Kakuro puzzels maken. Adviesprijs 35,99 Lezersprijs 17,951 exclusief verzendkosten 4,95 Meer informatie en bestellen bestelsn: opwww.pzc.nl/webwinkel De levertijd is 5 werkdagen. U kunt ook de bon invullen. De levertijd is dan 10 werkdagen. Bij vragen over uw bestelling of levering belt u met de klantenservice: 0900-2021352 0,45 per gesprek). Het is helaas niet mogelijk om uw bestelling telefonisch of per email door te geven. BON TRAIN JE HERSENEN BOX Hierbij bestel ik(aantal) x de Train je Hersenen box a 17,95* VOORLETTERS VOORNAAM OM Ov GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Wegener NieuwsMedia BV om eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK/GIROREKENING HANDTEKENING exclusief verzendkosten van €4,95. Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. Train je Hersenen box. Postbus 130,8200 AC Lelystad. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon yan de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 75