het buitenland Train je Hersenen Zaalvoetballen in Goes en Vlissingen Lopen op Walcheren >S LEZERSEMTRA PZC Houd uw brein fris en jong PZC Woensdag 24 december 2Q08 47 Tennistalent Bernice van de Velde kent in Goes geen genade met Lianne de Jong. foto Dirk-Jan Gjeltema nanciële redenen niet lukt. We wil len dat de talenten de kans krijgen die ze verdienen en dus de toer nooien spelen die bij hun niveau passen." Maar Zuid-Amerika is wat anders dan Tsjechië en Slowakije. Voor de verre reis is er nog niet genoeg geld. „We zullen eerst weer met z'n allen om de tafel moeten gaan zitten", zei de Arnemuidse tennis- leraar. GOES - Veldvoetballers uit de Beve- landen en Walcheren hoeven zich ook tijdens de korte winterstop niet te vervelen. Vrijdag (tweede kerstdag) komen in Sportpunt Zee land te Goes liefst twintig veldvoet- balteams in actie tijdens de 38e edi tie van het Rabo Kerstzaalvoetbal- toernooi. Met die twintig teams is de organi serende voetbalvereniging 's-Heer Arendskerke het Vlissingse Emer- gotoernooi voorbij gestoken, waar door het grootste zaalvoetbaltoer nooi van Zeeland nu in Goes plaatsvindt. Ernergo brengt komen de zondag in Vlissingen achttien teams op de been. In Goes gaan SSV'65, FC Dauwendaele, Kloetin- ge, RCS en Goes als favorieten voor de eindzege van start. De an dere deelnemers zijn 's-Heer Arendskerke, Luctor, Heinkens- zand, Patrijzen, Lewedorpse Boys, Nieuwdorp, Wolfaartsdijk, Robur, Kapelle, Rillandia, Bevelanders, Co- lijnsplaatse Boys, Oostkapelle, De Meeuwen en Yerseke. Het toer nooi begint om 9:30 uur, de finale wordt vanaf 16.00 uur gespeeld. Het Emergotoernooi is inmiddels aan zijn vijftiende editie toe. Hier komen veldvoetballers, maar voor al erkende zaalvoetballers in actie. Zo komt FM Sranang, het hoogst spelende Zeeuwse zaalvoetbal team, in actie en ook Groene Ster, de winnaar van vorig jaar, is van de partij. De andere deelnemende ploegen zijn The Old Boys, WZP, Vergo Sport, PZC, Dauwendaele 1 en 2, Oud Walcheren, Mundus Ad vies, TSA, Milano, Zuidwest Ne gen, Uiterton, Thermo Products, lympaan, SC Baskensburg en Peter Christ. Het toernooi begint om 9.15 uur, de finale is om 16.20 uur. MIDDELBURG - Zeeuwse atletieklief- hebbers die de zware kerstmaaltijd willen wegwerken, kunnen vrij dag (tweede kerst) en zaterdag op Walcheren terecht. Vrijdag houdt atletiekvereniging Dynamica zijn traditionele Kerst- loop, over afstanden van 4 en 8 ki lometer. Ook wandelaars en nor- dicwalkers zijn hier welkom." Zij gaan om 10.30 uur op pad, de atle ten een half uur later. Het par koers gaat over het strand en on- derlangs de duinen. Start en finish en inschrijving zijn bij het Pannen koekhuisje Dishoek aan de Kaap- duinseweg. Een dag later staat de Aagtekerke- run op het programma. Deze loop met start en finish bij café Kodde (waar ook ingeschreven kan wor den) gaat over de afstanden 7,5 of 13,5 kilometer. Om de een of ande re reden is de Aagtekerkerun zeer populair onder het lopersvolk. Vo rig jaar kwamen 450 deelnemers over de finish. Gisteren waren al meer dan 300 atleten die hadden ingeschreven. De start is om 13.55 De Stene Brug te sterk voor De Heerenstraat RILLAND - De driebanders van De Stene Brug uit Goes waren in de derde divisie de bovenliggende par tij tegen De Heerenstraat. Het werd in Rilland 2-6. De enige winstpartij van De Hee renstraat kwam op naam van Kim- mo Pankow. Piet Koek, Edwin Ge luk en Alfred van den Dries won nen namens De Stene Brug. Crucq blijft trainer van De Meeuwen MIDDELBURG - Voetbalclub De Meeuwen uit Zoutelande en trai ner Hugo Crucq gaan ook komend seizoen met elkaar in zee. Crucq begint aan zijn tweede seizoen bij de zaterdagderdeklasser. De Meeuwen houdt de volledige technische staf intact: ook tweede trainer Ad Vermeulen en keepers trainer Adrie van Huizen blijven in functie. Henk Schouten blijft Duiveland trouw OOSTERLAND - Duiveland heeft zich ook voor het volgende voet balseizoen verzekerd van de dien sten van trainer Henk Schouten. Duiveland presteert onder leiding van Schouten uitstekend in de za terdag-tweede klasse. De ploeg sta^t bovenaan en is door het win nen van de eerste periodetitel al minimaal verzekerd van deelname aan de nacompetitie. UIT KORFBAL Goes. Regiotoernooi C- en D-teams. C-teams (-14 jaar): 1. Alblasserwaard, 2. Zeeland, 3. Zuid-Hollandse Eilanden, 8. Zeeuws-Vlaande- ren. Geselecteerd voor districtsteam Zuid-West: Sanne Oostinga, Lennart Hoogen- boom (beiden Swift), Rachel Verhagen en Lars van Iwaarden (beiden Fortis). D-teams (-12 jaar): 1. Zeeland, 2. Alblasser waard, 3. Zuid-Hollandse Eilanden, 6. Zeeuws-Vlaanderen. Geselecteerd voor dis trictsteam Zuid-West: Dylan Gillissen, Gijs Gil lissen (beiden Swift), Kim Rijnberg (Fortis) en Emiel Hoefkens (Ondo). TENNIS Goes. Nationaal ranglijsttoernooi. Mannen- enkelspel, tweede ronde: M. de Jong-Z. Zijls tra 6-3 6-1, M. Pierot-J. Heijman 6-2 6-2, I. Noorlander-L. van der Linden 3-6 7-6 6-2, M. Bloem-R. Elsink 6-4 6-3, M. van der Goes-Y. Eb- binghaus 6-3 6-7 6-2, N. Reijnders-F. Koning 5-7 6-2 7-5, R. Pluk-M. Trampe 6-4 6-2, F. Clausing-N. de Morée 6-4 6-2. Vrouwenenkel spel, tweede ronde: S. van Hartingsveldt-M. Martens 6-1 6-1, M. Viveen-L. Guijt 6-4 6-1, B. van de Velde-L. de Jong 6-0 6-1, A. Luijpen-M. de Bakker 6-3 6-0, S. van der Sar-J. Wikkerink 6-0 6-1, L. van Riet-E. van Berlo 6-0 6-1, L. van Tiggelen-C. van der Linden 6-2 6-3, A. van der Meet-V. van Berlo 6-1 6-3. Goes. ZuidWest Lease Kersttoernooi. HE4: R. van der Wel-P. Boot 6-3 6-4, J. Lievense-T. Ie Clercq 7-5 7-5. HE5: T. van Gool-B. Belajou- za 6-4 7-5, M. van Woerkom-M. Stroosnijder 6-2 6-4, P. van Hoeve-R. Ars 6-4 6-3, D. van Seeters-A. van de Vrie 6-4 7-5. DE3: M. van Ballekom-K. Goudt 6-2 6-4. DE4: J. Boeding-E. Ie Clercq 7-5 7-5. DE5: K. van Beers-E. Ie Cler cq 6-2 6-4. DE6: K. de Nooijer-T. Gideonse 6-3 3-6 7-6, N. van de Zande-L. van Ederen 6-4 7-6. HD6: N. Samijn/E. Vermeulen-H. Almekinders/R. Almekinders 6-2 6-2. GD5: M. de Leeuw/R. de Leeuw-E. de Water/C. de Wa ter 3-6 6-2 7-6. Kapelle. Cees Kole Sjoemeltoernooi. HD1/2/3: E. Gideonse/J. yan Loon-J. Pijpelink/M. Wisse 9-3. HD6: J. Dagevos/D. de Kock-J. Kuzee/C. Oosterlee 9-2. HD7: J. Helgers/J. van Rumste-F. Bolle/K. van Stel 6-3. DD6: K. van Sabben/S. van Sabben-C. Paauwe/B. Vervuren 7-5, L: Clement/C. Hoo- gerwerf-C. van de Pas/R. Veerhoek 7-2, M. Koole/S. Visser-M. Kole/I. van 't Westeinde 7-4. DD7: W. Maas/L. Rbodhart-M. Hoondert/W. Polderdijk 7-5. GD6: I. van Hekke/P. de Waard-L. Bustraan/D. Vriese 7-3, M. Rentmeester/R. van Steenbergen-I. Bakker/D. Bakker 5-4. GD7: J. Berks/A. de Jon- ge-C. Middelhoven/A. Kant 6-5, C. Boersma/J. Jansen-T. van den Dries/R. Clausing 7-4. voor meer uitslagen zie www.pzc.nl Het is mogelijk om dagelijks een paar snelle oefeningen uit te voeren die uw geheugen trainen en zorgen dat u alert en vitaal blijft. Ook kunt u een compleet trainingsprogramma volgen waarbij de computer iedere dag een aantal oefeningen uitzoekt. Met de Brain Test volgt u wekelijks de vorderingen. Als extra hersenkraker kunt u ontelbare Sudoku en Kakuro puzzels maken. Adviesprijs 35,99 Lezersprijs 17,95 1 exclusief verzendkosten 4,95 Meer informatie en bestellen ikbestelsnel opwww.pzc.nl/webwinkel De levertijd is 5 werkdagen. U kunt ook de bon invullen. De levertijd is dan 10 werkdagen. Bij vragen over uw bestelling of levering belt u met de klantenservice: 0900-2021352 0,45 per gesprek). Het is helaas niet mogelijk om uw bestelling telefonisch of per email door te geven. BON TRAIN JE HERSENEN BOX Hierbij bestel ik(aantal) x de Train je Hersenen box a 17,95* VOORLETTERS VOORNAAM OM Ov GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Wegener NieuwsMedia BV om eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/G1R0REKENING exclusief verzendkosten van €4,95. Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. Tram je Hersenen box, Postbus 130,8200 AC Lelystad. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www pzc.nl treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 63