0 (Tlensenynq.nl rijfifjLjjürfcw) het einde van een misverstand. Ook zonder A/lonuta- verzekering verzorgen wij uw uitvaart. üaróbsiufóirm Monuta^ Familieberichten mathifda wisse ^T?<Wisse 32 I Woensdag 24 december 2008 PZC kijk ook op Giel Faas Nooit meer samen fietsen Nooit meer naar Limburg of de Veluwe Nooit meer samen een hapje eten Nooit meer We zullen je missen. Wij wensen Lia en de kinderen veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Reggie en Mariëtte, Wim en Ria Met veel verdriet hebben we afscheid genomen van onze lieve vriend Giel Faas De herinnering blijft. We wensen Lia, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe voor de komende moeilijke tijd. Breskens: Cees en Swas den Exter Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze vriend Giel Faas Wij wensen Lia, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Adrie en Mientje de Gardeijn Hannes [in herinnering] en Koos Keijmel Tonny en Elly van de Luijster Cees en Hannie Dingemanse Ronny en Mary Corijn Benny de Lavoir Bernhard en Elly Ingels Nico en Marlies de Baerdemaeker Aad en Annelies Oosterlee Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van Giel Faas Wij wensen Lia, Marielle en Marcel, lacco en Patrice en de kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden van korfbalvereniging B.K.C. Breskens Het bestuur van v.v. Breskens hebben kennisgenomen van het overlijden op 60-jarige leeftijd van de heer Machiel Faas Giel Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop Giel zich in het algemeen heeft ingezet voor de v.v. Breskens. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen, kleinkinderen en overige familieleden veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Bestuur en leden van de v.v. Breskens De Heere kent degenen, die de Zijnen zijn. Met droefheid delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster, tante en oudtante Catharina Jacoba Meeuwse-Schouwenaar sinds 1 oktober 1981 weduwe van Gilles Meeuwse tante Kaatje in de leeftijd van 89 jaar. J.C. Zandee-Schouwenaar Marie en Adrie Rinus en Leida May Jan en Adrie lohan en Gonny Catrien en Rinus Teuni W. Schouwenaar-Versprille Marja en Eldert Bram en Karin Achterneven en -nichten Krabbendijke, 22 december 2008. Correspondentieadres: M.J. Zandee, Kruisbessestraat 49,4413 DA Krabbendijke. De rouwdienst wordt gehouden op D.V. zaterdag 27 december 2008 om 1 3.30 uur in één der zalen van de Ger. Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er in de zaal van de kerk vanaf 13.00 uur gelegen heid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Wij zijn het personeel van Nieulande en van de dagverzorging Het Trefpunt zeer erkentelijk voor de goede verzorging. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze dierbare zus, schoonzus en tante Koos Koens- Voet Wij wensen Frans, Ingeborg en Peter heel veel sterkte toe. Fam. Voet Lieve oma, je genoot met volle-teugen. Dat zal ieder van ons zich heugen. Ook voor ons waren die bezoekjes fijn. Dat is nu voorbij en dat doet pijn. Bedroefd geven wij u kennis dat toch nog onverwachts is overleden onze lieve Oma Boogert Jaco en Rian Bas, Rens, Lieke Marleen en Joop Robbert, Madeion Peter Gilles en Marjan Nicky, Jessie Els en Ben Dorien, Vera Hans en Ilona Janice, Denise Bruinisse, 22 december 2008 Nellie en Leo Gerlinde, Jesse, Mees Lenie en Jaco Robin, Richelle, Lindy Ineke en Leunis Michel, Joeri, Dylan Hannie en André Joleine, Jorg, Mas Marianne en Peter Finn Jan en Joanne Helma en Justin Nog onverwachts is overleden onze geliefde nicht Neeltje Cornelia Boogert-Bal Familie M.A. Steenpoorte Heden ontvingen wij het'droeve bericht dat op 21 december jl is overleden op 93-jarige leeftijd, de heer K.B. Hogerland De heer Hogerland was oud voorzitter en erelid van onze vereniging. Bestuur v.v. Zierikzee Heden namen wij kennis van het overlijden van ons erelid K.B. Hogerland Vele jaren heeft hij zich ingespannen voor onze vereniging, waar we met dankbaarheid aan terugdenken. Bestuur en leden S.V. Renesse Renesse, december 2008 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Han Jeremiasse Wij zullen zijn aanwezigheid en grote betrokkenheid bij de biljartsport in Zeeland enorm missen. Stichting Driebandenpromotie Zeeland Goes, 23 december 2008 Wij zijn diep getroffen door het plotselinge overlijden van onze trouwe medewerker aan de wereldbeker driebanden te Sluiskil Han Jeremiasse Wij wensen de naaste familie alle sterkte toe. Bestuur en medewerkers van de Stichting BEST De tsunami in Thailand 26-12-2004 In lieve herinnering Monique Boonman en Wim Snoodijk Wij missen jullie nog iedere dag Rinus Jo Boonman Mart Jacqueline Holtrop Twan, Maike Betrokkenheid en kwaliteit in de uitvaart overledenenzorg uitvaartver: Tel. 0113 217060 Mob. 06 24650772 Fax. 0113 218373 E-mail info@overledenenzorg.net www.overledenenzorg.net uitvaartverzorging Tel. 0113 259966 Fax. 0113 259647 E-mail info@uitvaartwisse.nl www.uitvaartwisse.nl Kijk op rnonuta.nl of bel 0800-023 05 50. Veel terug in herinnering en getild door de tijd, omringd door lieve mensen, na het overlijden van onze zus, schoon zus en tante Jacqueline Boonman-Goossens Wij willen u allen heel hartelijk bedanken. Familie Goossens Familie Boonman 's Heerenhoek, december 2008 uicvaarcwlnkel geopend op afspraak info@ultvaartinzeeland.nl 0113 214291 06 10730321 www.uicvaartinzeeland.nl Hiermee betuigen wij u onze welgemeende dank voor uw hartelijke blijk van deelneming en medeleven na het over lijden van onze lieve broer, zwager en oom Willem de Vos Een speciaal woord van dank gaat uit naar doktoren en verzorging van afdeling Woonhuizen, Emergis te Kloetinge. J.W.L. Meijer-de Vos H.J. Meijer Annemarie en Bert, Eline L.M. de Vos Oudelande, december 2008 VERZORGING Peter Butler Voor een foeróoonlijbe begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 34