fïlensen inq.nl t Colofon Familieberichten JlifflBUfiJ ÜVBr iBÜBfl 4 P 28 I Woensdag 24 december 2008 PZC kijk ook op Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl - 22-12-08 Dolblij en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon en mijn broertje Sem Reinaldo, Anita en Demi van Gessel Mezehof 1 4451 BX Heinkenszand Onze lieve Valerie Frederique zijn geboren op 20 december 2008 Jeroen, Ilonka Marit van Hese-Hannewijk Burg. van Lierestraat 30 4436 AL Oudelande Slijterij-Wijnhandel Dominicus Voorstad 23 - Goes Hartelijk bedankt voor de onvergetelijke dag en voor alle vriendschap in deze 50 jaar. Een Gezegende Kerst en Voorspoed in 2009 toegewenst. Rienus en Leis Bimmel - Torenstraat 42 4356BH Oostkapelle Geen vijand vrees ik, als Gij bij mij zijt tranen en leed zijn zonder bitterheid waar is, o dood, uw schrik, graf waar uw eer? Meer dan verwinnaar blijf ik in den Heer Omringd door de mensen die haar het meest nabij waren, is in alle rust overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Geertrui Verstraten-de Ruijter sinds 1983 weduwe van Augustinus Abraham Verstraten in de gezegende leeftijd van ruim 91 jaar. David Verstraten - in herinnering - Janny Verstraten-Overdulve - in herinnering - Rinus Verstraten - in herinnering- TemeuzenTruus Tollenaar-Verstraten Frans Tollenaar - in herinnering- ZaamslagJenny en Pim de Ridder-Verstraten ZaamslagHeieen Verstraten TerneuzenAarnout en Truus Verstraten-Huijssen KoewachtBram en Anjo Verstraten-de Vries Klein- en achterkleinkinderen Zaamslag, 22 december 2008 Corr.adres: A.A. Verstraten, Kortenaerlaan 17 4535 BV Terneuzen De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op zater dag 27 december om 10.30 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Rank", Zaagstraat 2. Onze dank gaat uit naar het personeel van "De Molenhof" voor de uitstekende en liefdevolle verzorging. Niets ter wereld kan een mens vervangen van wie men heeft gehouden Selma Lagerlof Geheel onverwacht werd uit het leven dat hem zo dierbaar was, van ons weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame pa en mijn onvergetelijke opa Jan Feijtel in de leeftijd van 71 jaar Yerseke: Mies Feijtel - Steketee Marjan en Jaap Beenakker - Feijtel Michelle Antwerpen, 22 december 2008 Dahlialaan 53 4401 GZ Yerseke De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdag 27 december om 14.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren vanaf 15.15 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zo midden in het leven nog zoveel te geven Tot ons groot verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Jan Feijtel Kloetinge: Jo en Wim (in herinnering) Deurlo-Feijtel Wemeldinge: Ko en Mientje Feijtel-Oostdijk 's Gravenpolder: Tinie (in herinnerring)en Jo Hoekman Wemeldinge: Gre en Simon Adriaanse-Feijtel Oostkapelle: Wim Feijtel Neven en nichten Heden bereikte ons het droevige bericht dat voor ons onverwacht is overleden onze voorzitter Jan Feijtel Zijn inzet voor onze duivenvereniging zullen we nooit vergeten. We wensen Mis en de kinderen heel veel sterkte toe. Namens P.V. de Noordster Yerseke, 22 december 2008 Ik zal de halmen niet meer zien Ie bin ommers niks as een vlaege mist noch binden ooit de volle schoven die a even opkomt en zó wee oplost maar doe mij in den oogst geloven waarvoor ik dien... jakobus 4:14b) (A. Roland Holst) Bedroefd, maar dankbaar voor wie zij is geweest, heb ik afscheid genomen van mijn moeder. Het leven nog lang niet moe, maar moe van het leven, heeft zij rust gekregen. Adriana Johanna Geertruida Harthoorn - Jaantje - sinds 15 september 1977 weduwe van Cornells de Jonge Wemeldinge, 31 mei 1913 -1 Kapelle, 22 december 2008 Jan de Jonge Mijn dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Cederhof, voor de goede en liefdevolle verzorging. Schoorkenszandweg 29 4431 PH 's-Gravenpolder Gelegenheid om afscheid van haar te nemen woensdag 24 december van 19.00 tot 19.30 uur en zaterdag 27 december van 10.00 tot 10.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 27 december om 11.00 uur in de Ned. Hervormde kerk te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in hel rouwcentriim te 's-Graven polder gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve schoonzuster en onze tante laantje Harthoorn Weduwe van C. de Jonge Nisse: J.A. Harthoorn-van IJzerloo Neven ep nichten 22 december 2008 Sterk van lichaam en geest tot in het laatste uur, is heden temidden van haar dierbaren vredig van ons heengegaan onze zorgzame moeder, oma en overoma Jannie Walraven-de Hamer sinds 24 september 1973 weduwe van Hein Walraven in de leeftijd van 93 jaar. Schoorl: Rinus en Corry Annet t Carolien Henk en Yvonne fan, Sanne Rilland: Kees en Roos Rilland: Jan en Willy Jeanet Eddy" 22 december 2008 Huize de Vliedberg 17a. Rilland Correspondentieadres: Haltestraat 80 4411 NH Rilland Gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 27 december van 10.00 tot 10.15 uur in kerkgebouw 'De Levensbron', Valckenisseweg 12 te Rilland. Aansluitend zal om 10.30 uur de afscheidsplechtigheid worden gehouden in de zaal van bovengenoemde kerk, waarna om pim. 11.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Na de begrafenis is er in bovengenoemde zaal gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Wij hebben bedroefd kennisgenomen van het overlijden van mevrouw A. Dijkman-van Dijke (moeder en schoonmoeder van onze collega 's Davida Dijkman en Marco Bij de Vaate Onze gevoelens gaan uit naar haar familie. Wij wensen hen veel sterkte en kracht bij het verwerken van dit grote verlies. Directie en medewerkers DPP Vastgoed Groep B.V., Zierikzee Na een lange ziekte-periode, die ze met veel wilskracht gedragen heeft, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht is overleden onze lieve vrouw en moeder Koos Koens- Voet facoba Maria) 4 februari 1944 t 22 december 2008 Ovezande: Frans Koens Vuren: Ingeborg en Peter Ovezande: Michel (in liefdevolle herinnering) Plataanweg 5 4441 AM Ovezande De uitvaartdienst wordt gehouden zaterdag 27 december om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna om 12.00 uur de crematie plechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Koos hield van rozen. Met ontroering laten wij weten dat in vertrouwen op Gods beloften van ons is heen gegaan onze schoonzus en tante Johanna Dekker-Maljaars Echtgenote van Adam Dekker Geboren Meliskerke, Overleden Centreville Canada, 30 maart 1931 19 december 2008 Middelburg Middelburg 's-Heer Arendskerk Arnemuiden Arnemuiden Sint Laurens Sint Laurens Grijpskerke Chris Dekker tin herinnering) Nel Dekker-Klaasse Rinus Dekker Francien Dekker-de Nood Mien Dekker-Dekker (in herinnering) Pau Dekker Lein Dekker (in herinnering) Jan Dekker Joke Dekker-de Later Rie de Later-Dekker Han de Later (in herinnering) Han Dekker Hanny Dekker-van de Gruiter Dien Boone-Dekker Ko Boone (in herinnering) Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 30