u
komen bij elkaar in kerstsfeer
61 media
o
b
media@wegener.nl
024-3650570
'Een soort Gouden Kooi met Man bijt Hond-gasten'
Michael Abspoel, het stemgeluid van Man bijt hond
PZC
Woensdag 24 december 2008
06:35 Rich kids: Cattle
drive 07:20 Little house
on the prairie 08:15 The
bold and the beautiful
08:35 Trauma centrum
09:00 David Maasbach
09:55 Best of Home-
shopping 12:55 Accor
ding to Jim 13:25 Peter
Pan: Terug naar Nooit-
gedachtland 14:40 The
preacher's wife 17:00
World Magic Awards
2007
07:00 Teleshop 7: Car
tracks 08:00 Return to
the Batcave:The mis
adventures of Adam
and Burt 09:30 Als je
begrijpt wat ik bedoel
11:00 Business class
12:15 A Christmas ca
rol 13:50 The man who
saved Christmas 15:25
The princess bride 17:05
Don't tell mom the ba
bysitter's dead
07:00 Teleshop 8: Tel
Sell 17:10 Oprah Win
frey show
07:00NET5Clubkids
07:45 Hotel 08:15 Born-
2Cook 08:45 Related
09:35 SamenWonen
10:05 TekTVShop 11:05
Astro TV 13:10 Safari
13:25 ER 14:15 Related
15:05 NET 5 Clubkids
16:00 Hotel 16:35 Born-
2Cook 17:05 Ready stea
dy cook 17:55 ER
09:50 JETIX: Kinderpro
gramma's, met onder
meer Phineas Ferb,
Monster Buster Club,
A kind of magic, Total
ly spies, Famous 5, Kim
Possible, Casper's haun
ted Christmas, Yin Yang
Yo, Pokémon Battle
Frontier, The replace
ments, A kind of ma
gic, Famous 5, Phineas
Ferb
o
o
18:30 The Santa Clau
se, familiekomedie
18:55 Bill Ted's excel- 18:05 LookingCood,
lent adventure, lifestyleprogram-
filmkomedie ma
18:50 The Christmas
blessing, filmdra-
18:00 Politieachtervol-
gingen, serie re
portages
18:15 My wife and kids,
comedyserie
18:40 According to Jim,
comedyserie
19:05 Het zonnetje in
huis, comedyserie
19:35 Dr. Phil, talkshow
19:05 Will Grace, co
medyserie
19:30 T/ick Treat,
candidcamerashow
19:35 Friends, comedy
serie
20:30 Harry Potter and 20:30 Major league, 20:30 All you need is 20:30 While you were 20:00 Freddie, comedy-
the Prisoner of filmkomedie love kerstspecial, sleeping, romanti- serie
Azkaban, avontu- kerstspecial sche komedie 20:30 Navy SEALS, ac-
renfilm tiefilm
22:30 Pandora's box,
thriller
22:00 De liefdesmake
laar, realitypro-
gramma
22:30 As the world
turns, soapserie
22:30 Law Order:
Special Victims
Unit, dramaserie
22:40 The final cut, thril
ler
23:10 Santa baby, film
komedie
23:20 Oprah Winfrey
show(h)
23:25 Law Order:
Special Victims
Unit, dramaserie
00:50 Happy Hour
00:25
RTL Poker: World
00:10
Teleshop 8
00:15
Smaken verschil
00:35
Friends (h)
Poker Tour
00:11
Sneak preview
len (h)
01:00
Nachtprogram
01:25
Teleshop 7
02:00
KamasutraTV
00:40
Will Grace
mering
01:26
Nachtlounge
05:30
Car tracks
01:10
Nachtprogram
02:00
Poker after dark
03:00
Sneak preview
mering
02:45
Nachtprogram
05:30
Car tracks
04:00
Hart van Nederl.
mering
00
vo
IsJ
vo
IO
to
O
to
u>
b
o
n
heeft een marathonuitzending die
van start gaat in de nacht na 1\vee-
de Kerstdag (00:20 uur), en tot za
terdagmiddag door gaat.
"Bekende gezichten uit het pro
gramma zoals de Veerkampjes,
Lammert en IJzeren Hein Auke
Visser, logeren gezamenlijk in een
huis. Michael Abspoel, het beken
de stemgeluid van Man bijt hond,
omschrijft de uitzending als: Een
soort Gouden Kooi met Man bijt
Hond-gasten".
Eerste kerstdag: Nederland 1, Hello Good
bye kerstspecial, 20.15 uur; Kerst met Jo
seph en Evita, 21.05 uur. Nederland 2:
Chalet Chantal, 20.15 uur. Tweede kerst
dag: Nederland 1, Kerstconcert Frans
Marianne, 20.20 uur. Nederland 2: Man
bijt Hond marathon, 00.15 uur. Neder-
land 3: Top 2000 A gogo, 19.30 uur; Ran
king the Stars 20.25 uur
De bewoners van het in kerstsfeer gehulde Man bijt hond-huis. foto GPD
OVERIGE
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu
18:20 Weer
18:23 Nu aan tafel
18:33 De kunstkeet
18:45 "Regioned
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Winterbeelden. 10:00
Protestantse eredienst. 11:00
Eucharistieviering. 12:00 Urbi
etorbi. 12:35 Kerstboodschap
door Z.M. de koning. 12:50
Het journaal. 13:15 Het weer.
13:20 Man bijt hond. 13:45
Zoo days. 14:10 Thuis. 14:40
Ballykissangel. 15:30 Kerst
concert op het paleis. 16:40
De rode loper. 17:00 Moeders
mooiste. 17:35 Buren. 18:00
Het journaal. 18:10 De rode
loper. 18:35 Blokken. 19:00
Het journaal. 19:30 Man bijt
hond. 19:55 Het weer. 20:00
Thuis. 20:35 Windkracht 10:
Koksijde rescue. 21:20 Kop
pen. 21:50 De slimste mens ter
wereld. 22:40 Het journaal laat.
23:01 KENO-uitslagen. 23:02
Het weer. 23:05 Schone schijn.
23:55 Man bijt hond. 00:20 De
rode loper.
België 2
07:00 Symfollies. 07:10 Kleine
Einsteins. 07:35 Mickey Mouse
clubhuis. 08:00 Samson en
Gert. 08:25 Missy Mila. 08:35
Lazytown. 09:00 Casper's
haunted Christmas. 10:25
Pat Stan. 10:30 Mama
Mirabelle. 10:40 Abrakodabra.
10:55 Disney Phineas and
Ferb. 11:10 Chinees voor mij.
11:15 Zombie hotel. 11:40
Lolmops. 11:50 Oggy en de
kakkerlakken. 12:00 Karrewiet.
12:10 De pretroulette. 12:30
W81 7.12:45 Miss in de
modder. 13:10 Disney's The
emperor's new school. 13:30
Mega Mindy. 14:00 Onbekend.
14:45 Samson en Gert. 15:10
Mama Mirabelle. 15:25
Lazytown. 15:50 Mega Mindy.
16:15 Abrakodabra. 16:30
De ongelofelijke avonturen
van Kika Bob. 16:40 De 5.
17:05 Disney's The emperor's
new school. 17:30 Missy Mila.
17:40 Pat Stan. 17:45 Ge
orge van de jungle. 18:00 Chi
nees voor mij. 18:10 Karrewiet.
18:20 Amika. 18:35 Lolmops.
18:45 En daarmee basta! 19:00
Carl2.19:20 Karrewiet. 19:30
Shoebox zoo. 19:59 CANVAS.
20:00 Terzake en jaaroverzicht.
21:05 Wildcard Tanzania.
21:35 Het besluit. 22:30 In
the wake of the Belgica. 23:25
Johnny Cash's.America.
RTBF1
07:10 Doorlopende herhaling.
09:25 C'est du Beige. 09:55
Le vrai miracle de Noël. 11:30
Comme chez moi. 11:59 Table
des terroirs. 12:03 Questions
d'argent. 12:05 Les feux de
l'amour. 12:50 Weerbericht.
12:55 Questions d'argent.
13:00 Nieuws. 13:35 Weerbe
richt. 13:45 Concert de Noël
au Palais. 14:45 Un fiancé pour
Noël. 16:30 Everwood. 17:20
Siska. 18:30 Le 6 minutes.
18:35 Weerbericht. 18:45
Au quotidien. 19:20 Chaud
devant. 19:21 Weerbericht.
19:30 Nieuws. 20:13 Weer
bericht. 20:15 Signé taloche.
22:00 La planète blanche.
23:21 Questions d'argent.
23:25 La clef de champs. 23:50
50° nord - Best of.
RTBF2
09:00 Les niouzz. 09:10 Teken
films. 09:50 Minuscule. 10:00
Culte protestant. 10:55 Messe.
11:55 Urbi-Orbi. 12:42 Ques
tions d'argent. 12:43 Plus belle
la vie. 13:15 Minuscule. 13:20
Tekenfilms. 14:00 Minuscule.
14:05 Tekenfilms. 15:45 C'est
pas sorcier. 16:10 lei bla bla.
16:11 Tekenfilms. 17:40 Air
de familie. 17:50 Un gars, une
fille. 17:55 Toute une histoire.
18:55 Plus belle la vie. 19:20 La
pire semaine de ma vie. 19:50
Beursberichten. 20:00 Les nou-
veaux explorateurs: Les papous
a Paris. 21:45 Noël autour du
monde. 22:45 Le 12 minutes.
22:59 Beursberichten. 23:03
Weerbericht. 23:06 KENO.
23:10 Un fiance pour Noël.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:00 Hotel
Trubble. 10:30 The slammer.
11:00 Pinky and Perky 11:15
Frankenstein's cat. 11:25
Christmas in Peterborough:
Christmas day eucharist. 12:25
The Santa Clause II. 14:05 The
two Ronnies Christmas show.
14:50 Nieuws en weerbe
richt. 15:00 Top of the pops
Christmas special. 16:00 The
Queen. 16:10 Shark tale. 17:30
Wallace Gromit in The curse
of the were-rabbit. 18:45
Nieuws en weerbericht. 19:00
Doctor Who. 20:00 Strictly
come dancing Christmas spe
cial 2008.21:00 EastEnders.
21:30 Wallace and Gromit: A
matter of loaf and death. 22:00
EastEnders. 22:30 The Royle
family. 23:30 Blackadder rides
again.
BBC 2
07:00 Balamory. 07:20 Tel-
etubbies. 07:45 64 Zoo Lane.
08:00 Boogie Beebies. 08:15
Lazytown. 08:40 Postman Pat.
09:00 ChuckleVision. 09:15
The likeaballs. 09:25 Diddy
Dick and Dom. 09:30 The life of
mammals. 10:30 Wainwright's
walks. 11:00 My fair lady. 13:45
Oklahoma! 16:00 Hansel and
Gretel from the Royal Opera
House. 18:00 The truth about
Christmas carols. 19:00 Maes
tro - The inside story. 20:00
Blackadder's Christmas carol.
20:50 The Queen's Christmas
message. 21:00 Dad's army.
21:30 Dragons' den around the
world. 22:30 Top gear. 23:30
Casanova.
Duitsland 1
07:15 Dieses Nichts ist mehr
als etwas. 07:45 Feivel, der
Mauswanderer. 09:00 Tages-
schau. 09:03 Pumuckl und sein
Zirkusabenteuer. 10:30 Drei
Haselnüsse für Aschenbrödel.
12:00 Tagesschau. 12:10
Buddenbrooks - Making of
zum Kinostart. 12:25 Kauf
direinen bunten Luftballon.
14:00 Tagesschau. 14:05
Tischlein deck dich. 15:05
König Drosselbart. 16:05 Frau
Holle. 17:05 Tagesschau. 17:15
Oliver Twist. 19:15 Vaterchen
Don: Ein russischer Mythos.
20:00 Tagesschau. 20:10
Weihnachtsansprache des Bun-
desprasidenten. 20:15 Pilawas
grofêes Marchenquiz. 22:45
Tausendundeine Nacht. 23:30
Tagesschau. 23:43 Das Wetter
im Ersten. 23:45 Codename:
Medizinmann.
Duitsland 2
07:30 Tomte Tummetott und
der Fuchs. 08:00 Pettersson
und Findus. 09:10 Aschenput-
tel. 10:40 heute. 10:45 Katholi-
scher Weihnachtsgottesdienst.
12:00 Urbi etOrbi. 12:30 Die
Top 10 des Himmels. 13:40
heute. 13:45 Lanz, Lichter und
der Bernina-Express. 14:00
Karl May: Old Shatterhand.
15:55 Karl May: Winnetou
und Shatterhand im Tal der
Toten. 17:20 heute. 17:25
Sterne über Madeira. 19:00
heute. 19:07 Weerbericht.
19:08 Weihnachtsansprache
des Bundesprasidenten. 19:15
Dunkle Schönheit Hallstatt.
19:30 Das Kind, das Jesus hiel?.
20:15 Rosamunde Pilcher:
Vier Jahreszeiten. 22:45 heute.
22:50 Das Geheimnis von St.
Ambrose. 00:20 heute. 00:25
Karl May: Old Shatterhand.
Discovery
07:40 Brainiac. 08:30 Biker
build-off: Indian Larry rides
again. 09:20 Die Ludolfs. 10:15
Ultimate biker challenge:
Czech Republic. 10:40 Over-
haulin'. 11:35 Discovery planet
earth: Fixing carbon. 12:30
How do they do it?: Halogen
Mufflers Locks. 13:00 How do
they do it?: Airbus Chainsaw.
13:25 World's toughest tribes:
Trawlermen. 14:20 Smash lab:
Runaway trailer. 15:15 Survi
ving Alaska. 16:10 American
chopper: On the road - Europe.
17:05,17:35 Wheeler dealers:
Golf. 18:05 Miami Ink: Yoji's
initiation. 19:00 Mythbusters:
Supersized myths. 21:00
Alaska's great race: Iditarod.
22:00 One way out. 23:00
Overhaulin'. 00:00.Really big
things.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
11:59 National Geographic
Channel. 12:00 Animal in
spectors. 12:30 Animal house.
13:00 Food lovers guide to the
planet: Coming to Italy. 13:30
More amazing moments. 14:00
Earth investigated: Pyramids.
15:00 Anncient megastruc-
tures: The Colosseum. 16:00
Anncient megastructures: The
great pyramid. 17:00 Anncient
megastructures: Chartres
cathedral. 18:00 Pompeii
uncovered. 19:00 Demolition
squad: Shipyard. 19:30 Herod's
lost tomb 20:30 Bible unco
vered: Lost cities. 21:30 Bible
uncovered: Search for Noah.
22:30 Bible uncovered: Secret
code of Revelations. 23:30
Gospel of Judas.
TMF
09:00 De videotheek. 10:00,
10:30 Valerio duikt onder.
11:00 Reaction repeat Wed
nesday. 12:00 TMF NL. 13:00
10 X. 14:00 De videotheek.
15:00serveert. 15:30 Your
superchart. 16:30 Reaction.
17:30 Clipkennis. 18:00 Your
superchart top 100 2008 (73
- 54). 20:00 Your superchart.
21:00 serveert. 21:30 De
videotheek. 22:00 TMF Dance.
23:00 De videotheek. 00:00
Midnight.
MTV
15:55 Cribs car edition. 16:20
Cribs UK marathon. 19:30
Cribs whips, rides and dubs ma
rathon. 19:55 Cribs marathon.
TV 5
08:00 Canadees nieuws. 08:25
Alerte terre. 08:30 Escapade
gourmande. 09:00 TV5Monde
I'info. 09:05 Jardins et loisirs.
09:30 Chroniques d'en haut.
10:00 TiVi 5.10:50 Des chiffres
ét des lettres. 11:15 Tout le
monde veut prendre sa place.
12:00 TV5Monde l'info. 12:05
A la Di Stasio. 12:30 Plus belle
la vie. 13:00 Rumeurs. 13:20
Rêves d'hötels. 13:30 Belgisch
nieuws. 14:00 Sous le soleil.
15:00 Vu du ciel: La terre
n'appartient pas a l'homme,
c'est l'homme qui appartient a
la terre. 16:00 Nieuws. 16:30
Questions pour un champion.
17:00 Panique dans l'oreillette.
18:00 Nieuws. 20:25 25ème
image. 20:30 Frans nieuws.
21:00 Astérix et les vikings.
22:20 Bonbon au poivre.
23:00 Nieuws. 23:10 Afrikaans
nieyws. 23:20 Zwitsers nieuws.
23:50 La boite a musique de
Jean-Franqois Zygel.
Eurosport
08:30,09:00,09:30 WATTS.
10:00,10:30 Formule 1: The
Factory. 11:00,12:00 Schans
springen. 13:00 Biatlon. 14:00,
14:30 WATTS. 15:00,16:00
Schansspringen. 17:00 Cham
pions League klassiekers. 18:00
Remi Christmas. 18:30,19:00,
19:30 WATTS. 20:30 Boksen.
22:00,23:30 Autosport.
CNN
08:30 World sport. 09:00 CNN
today. 09:30 World business
today. 10:30 Weather FX.
11:00 Larry King. 12:30 World
sport. 13:00 World news Asia.
14:00 World news. 15:00 Vital
signs. 15:30 World business
today. 16:00 Your world today.
17:30 World sport. 18:00 Your
world today. 19:30 Vital signs.
20:00 Business international.
21:00 World news Europe.
22:00 BackStory. 22:30 World
sport. 23:00 World news
Europe. 00:00 leder heel uur
CNNI World News, tenzij
anders vermeld.