Fammebericrif O (Densentinq.nl Overleden 24 1 Dinsdag 23 december 2008 PZC kijk ook op Colofon Familieberichten e-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 22-12-08 Dolblij en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon en mijn broertje Sem Vaste rots van mijn behoud Bedroefd, maar met fijne herinneringen en dankbaar dat ze zolang bij ons was, geven wij u kennis dat toch nog onverwachts is overleden onze lieve, zorgzame moeder en oma Neeltje Cornelia Boogert-Bal sinds 1989 weduwe van Jan Boogert 25 april 1918 t 22 december 2008 te Oosterland te Bruinisse Jan Boogert Dineke Boogert-de Jonge Mieneke van der Have-Boogert Jan van der Have Rinus Boogert Jo Boogert-van der Maas kleinkinderen en achterkleinkinderen Bruinisse, Allévo "In 't Opper" Correspondentieadres: Van de Abeelestraat 1 4507 BM Oosterland De rouwdienst zal D.V. zaterdag 27 december gehouden worden in de "Jodocuskerk" van de Hervormde gemeente te Oosterland, aanvang 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland, omstreeks 11.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in dorps huis "Oosterhof", St. Joostdijk 27 te Oosterland. We zijn de medewerkers van "In 't Opper" dankbaar voor de liefdevolle verzorging van onze moeder en oma. Plotseling is overleden onze geliefde zuster, schoonzuster, tante en vriendin Neeltje Cornelia Boogert-Bal A.M. Bal M.P. Bal-de Visser A.E. Boogert-van Dijke Neven en nichten A.L. Bouwman-van der Reest Oosterland, 22 december 2008 Een echte vriendin is van ons heengegaan die wetenschap is moeilijk te bevatten Verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze lieve vriendin, nicht, tante en buurvrouw Annie Dijkman-van Dijke Haamstede, Betsy en Maarten Hanse Marcel en Rineke Eljo en Marco Stephanie en Erik Thom Joanne en Ronald Daphne Joran Burgh-Haamstede, 21 december 2008 Bedroefd zijn wij door het heengaan van Annie Dijkman-van Dijke Wij wensen Maarten, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte met dit groot verlies. Wij zullen haar missen. Cocky en Jaap Bij de Vaate Rene en Marjolein Stijn, Ftoemer, Jasper Zeer bedroefd hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van Jo de Nooijer Wij wensen de familie heel veel sterkte toe.' Rinus Braam en alle medewerksters van de Brandpit Veilig in Jezus' armen, veilig aan Jezus' hart Daar in zijn teer erbarmen, daar rust mijn ziel van smart. Diep bedroefd om haar heengaan en vol bewondering voor de manier waarop zij haar lange ziekte heeft gedragen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Johanna Dekker-Maljaars Echtgenote van Adam Dekker in de leeftijd van 77 jaar. Long Settlement: Adam Dekker Chris Dekker Tracey Mills: Nelien Hartley-Dekker Jim Hartley Rick en Traci Thomas Royalton: Dineke Sijtsma-Dekker Andre Sijtsma Jesse Andrew Emma 19 december 2008 3719 Route 550, Long Settlement Canada Stilletjes ben je heengegaan stilletjes zul je altijd bij ons zijn. Weer samen met pa, wie had dat gedacht? Maar waarom zo snel, waarom zo onverwacht? Bedroefd geven wij u kennis dat thuis in haar slaap rustig is overleden onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Martina Bakker-Dees sinds 6 april 2008 weduwe van Pieter Cornelis Bakker Axel, 29 oktober 1927 t Axel, 20 december 2008 Axel: Martien en Corrie Bakker-den Beer Edwin en Neeltje Mirjam en Marco - Yenthe Terneuzen: Ko en Joke Bakker-Breur Björn Axel: Jannie en Mark Verpoorte-Bakker Natascha Yorick Axel, De Weistede 23 Corr. adres: Generaal Maczekstraat 13 4571 XL Axel Dinsdag 23 december is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 24 december om 14.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Indien u nog geen rouwkaart heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Heden bereikte ons het droevige bericht, dat onverwachts is overleden onze zwager Marinus van Antwerpen Wij wensen Corrie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte in de komende tijd. Uit aller naam: M.E. Meeuwse Zorgcentrum Poelwijck 's HeerArendskerke Met ontroering laten wij weten dat in vertrouwen op Gods beloften van ons is heen gegaan onze schoonzus en tante Johanna Dekker-Maljaars Echtgenote van Adain Dekker Geboren Meliskerke, Overleden Centreville Canada, 30 maart 1931 19 december 2008 Middelburg Chris Dekker (in herinnering) Nel Dekker-Klaasse Middelburg Rinus Dekker Francien Dekker-de Nood 's-Heer Arendskerk Mien Dekker-Dekker Pau Dekker Arnemuiden Lein Dekker (in herinnering Arnemuiden Jan Dekker Joke Dekker-de Later Sint Laurens Rie de Later-Dekker Han de Later (in herinnering) Sint Laurens Han Dekker Hanny Dekker-van de Gruiter Grijpskerke Dien Boone-Dekker Ko Boone (in herinnering) Neven en nichten Jij was onze rots in de branding. Wel verloren, maar niet vergeten. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader, schoonvader en opa Machiel Theo Faas Giel echtgenoot van Lia Faas-Gernaert in de leeftijd van 60 jaar. Breskens: Lia Faas-Gernaert Breskens: Jacco en Patrice Murron, Sharon Breskens: Mariëlle en Marcel Maura, Fenna 4511 BL Breskens, 21 december 2008 Steenoven 2 Giel is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg, alwaar gelegenheid tot afscheid nemen is op dinsdag 23 december van 19.00-19.30 uur. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 27 december om 15.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het crema torium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve opa, Nooit meer samen ravotten Nooit meer samen lezen Nooit meer snoepjes van je krijgen Nooit meer samen naar de kaoje Nooit meer een dikke kus Nooit meer Wat zullen we je missen! Je meisjes x x x Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, schoonbroer en oom Giel Wat zullen we je grappen, sterke verhalen en liefde missen. Mimi en Jan Albregtse-Faas Vera en Theo Stephan en Brenda, Leah Lenny en Henri Ina en Robbie Robin en Sussanne Mark Bep (in herinnering) en Jan v/d Broecke-Faas Bram en Marleen Jan Sam Raquel Vera en Edgard Eliza Jan-Willem Michaël Wind, zon en zee, nemen onze gedachten mee. Lieve Giel rust zacht. Ad, Silvia, Kelly, Jessalyn Micha, Saskia, Amy, Guusje Alexander, Hendrien, Tess, Mira Ivo, Ingeborg, Mitchell We wensen Lia, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Intens verdrietig en vol bewondering voor de wijze waarop hij met zijn ziekte is omgegaan, moeten wij afscheid nemen van Machiel Faas Giel Giel was 20 jaar een trouwe, betrokken collega, de herinnering aan de prettige samenwerking zal in onze gedachten blijven. Wij wensen Lia, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Marianne, Peter, Cees, Edgar, Gerard. Jaap, Hannes, Jerry, Linda, Maarten, Marianne, Mario, Tonny, Peter, Piek en Ineke, Andre en Mirjam Cruson Coatings B.V.., Breskens Geen visserijfeesten meer voor Giel! Na zo'n 20 jaar actief te zijn geweest als lid van het Comité nemen we afscheid van een van ons. We wensen de familie, vrienden en kennissen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Comité Visserijdagen Breskens

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 68