fTlenseniinq.nl mmi JIÏ iïbjijorkmi de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 26 I Dinsdag 23 december 2008 PZC kijk ook op "Het is goed zo" Na s/ech ts een half iaar Zijn ze nu weer bij elkaar, be cirkel is rond Nu heb je de rust die je zonder pa niet vond. Na een korte aangrijpende ziekteperiode is rustig ingeslapen onze lieve moeder en oma Jo Moerings-Zirkzee weduwe van Kees Moerings *Alphen a/d Rijn, t Vlissingen, 11 juli 1931 22 december 2008 Oost-Souburg: Tonny Moerings Wilma Moerings-Huiszoon Talitha en Roland Ma i kei Vlissingen: Peter Moerings Margaret M'oerings-de Bruijne Pascal en Berber Jochem en Linda Abbey en Falco Monbulk (Aus.): Kees Moerings Jacqueline Moerings-Koelewijn Oost-Souburg: Joke Schout-Moerings André Schout Marvin Shanon Correspondentieadres: T. Moerings, Kromme Nieuwstraat 21 4388 EA Oost-Souburg Onze moeder en oma is opgebaard in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 24 december van 19:00 uur tot 19:30 uur. De afscheidsdienst zal gehouden worden zaterdag 27 december om 11:30 uur in de Parochiekerk van Onze Lieve Vrouwe aan de Singel te Vlissingen, alwaar ook gelegenheid tot afscheid nemen is vanaf 11:00 uur. Aansluitend zal om 13:00 uur de crematieplechtigheid plaats vinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent, als je mensen zie t, maar ze nie t ech t meer herken t, als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Op 21 december 2008 is Adrie Oosterom-Kransse rustig vertrokken naar haar Leen. Ze heeft lang op dit moment moeten wachten. Adrie is 95 jaar geworden. Wij hebben haar een goede reis gewenst. Barbara van den Elshoudt Jeanet Jansen van Rosendaal Haar vriendje Zano Wij danken alle verzorgenden en helpenden van de 'Merel' van zorgcentrum 'Randhof' te Goes voor de liefdevolle verzorging van Adrie gedurende de periode dat ze daar verbleef. Vooral de afgelopen week zijn ze Adrie en ons to tgro te steun geweest. Correspondentieadres: J.E. Jansen van Rosendaal Vrijlandstraat 44 4337 EC Middelburg De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 24 december om 14.30 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Celdeloozepad 20 te Soes. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot samenzijn in de condoléanceruimte van het rouwcentrum. Bedroefd delen wij U mee, dat de Heere van ons heeft weggenomen onze lieve zuster, schoonzuster, tante en oudtante wonend te Sint-Catharines Canada: Pieternella Leuntje Wagenaar-Dees in de leeftijd van 86 jaar. Krabbendijke: L.P. Sinke- Dees Papendrecht: P.A.Dees C.M.Dees-van Zweden Badhoevedorp: J.Dees-Prevo Krimpen aan den IJssel: M.de Zeeuw Mde Zeeuw- Dees Dordrecht: R.de Haas M.de Haas-Dees Kleinkinderen en achterkleinkinderen Maar ik vertrouw op Uwe goedertierenheid; mijn hart zal zich verheugen in Uw heil; ik zal den HEERE zingen, omdat Hij aan mij welgedaan heeft. psalm 13 vers 6 "Het is goed zo Na een periode van afnemende gezondheid is rustig ingeslapen mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Elisabeth Sara Kolijn echtgenote van Gilles Maas 24 december 1933 t 21 december 2008 Terneuzen: G. Maas Grijpskerke: Leen en Ada Terneuzen: Kees en Evelien Rens, Ivar, Chiel Terneuzen: )aap en Patricia Davey Zaamslag: Suzan en Martin Leiden: Joop en Jasmijn Correspondentieadres: Laan van Othene 65 4533 AJ Terneuzen Zaterdag 27 december zal er om 10.00 uur een rouwdienst worden gehouden in uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat te Terneuzen. Na de begrafenis is er in genoemd uitvaartcentrum gelegen heid tot condoleren. Indien u nog afscheid wilt nemen van moeder Maas, wordt u verzocht zaterdag om 9.45 uur aanwezig te zijn. Met diepe droefheid is door de HEERE op het aller onverwachts van onze zijde weggenomen onze innig geliefde zuster, schoonzuster en tante Elisabeth Sara Maas-Kolijn Met bewogen dankbaarheid, zullen wij haar altijd blijven herinneren, voor de welgemeende betrokkenheid en liefde die zij voor ons gezin heeft gehad. Wij bidden onze zwager en oom, met zijn kinderen en klein kinderen, veel sterkte en kracht toe. Zaamslag: Joop en Elly Kolijn-Klaassen Terneuzen: Ab en Jeanette Dieleman en kinderen Waterlandkerkje: Jacco en Eline de Nood en kinderen Magrette: Krijn en Lianne Steendijk en kinderen Terneuzen, 21 december 2008 Bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van mijn schoonzus en onze tante Lies M.A. Hoekman-de Jonge Anneke en Ron Annemarie en André Kees en Bep Sjaak en Madeion Els en John en de kinderen Met een glimlach vloog ze achter de sterren haar dierbaren tegemoet. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijk heid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heen gegaan onze lieve tante Bep Elisabeth Maria Louisa Klaassen Zij overleed op 17 december 2008 in de leeftijd van 95 jaar. Joke Klaassen Renée Klaassen André en Hermien Klaassen-Idzerda Dirk en Francien Guequierre-Francke WZC De Blide, Alberdingk Thijmstraat 1Terneuzen Correspondentieadres: Kromme Nieuwegracht 41 A, 3512 HE Utrecht De begrafenis heeft in kleine kring plaatsgevonden op maandag 22 december 2008 op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat te Terneuzen. Mare 1 I Met opgeheven hoofd neem jij je besluit Marleenmag het wereldse licht uit? Het is tijd alles is nu goed, vredig en mooi Eindelijk verlost uit dit lichaam die zieke vleselijke kooi Nu zweef jij door de tunnel naar het helle licht Ondanks de strijd ben ook jij voor die rottende ziekte gezwicht Maar je geest leeft voort in veler hart en ziel Onbesuisd en impulsief maar dat is waar menigeen voorviel Val me lastig, laat me huilen van verdriet Want berouw van alles wat we samen gedaan hebben heb ik niet. S.M. Party I Heden bereikte ons het droevige bericht van het plotselinge overlijden van onze gewaardeerde vrijwilliger de heer Han Jeremiasse Als vrijwilliger heeft Han zich met veel liefde en plezier ingezet voor de bewoners van Zorgcentrum Randhof. We wensen zijn echtgenoot Rie veel kracht bij het verwerken van dit grote verlies. Wij zullen Han enorm missen. Medewerkers, bewoners, vrijwilligers Zorgcentrum Randhof Directie Zorggroep Ter Weel Heden is zeer plotseling overleden onze jachtvriend Krijn Krijnsen Dat de Heere Corrie ondersteune met dit zware verlies. Jachtcombinatie Waarde en Kruiniiigen Met droefheid hebben wij kennisgenomen varrhet overlijden van Irma Bachet Zij was sinds 2004 een zeer gewaardeerde vrijwilliger in woon- en zorgcentrum Rustenburg. Wij zijn haar dankbaar voor haar inzet voor onze bewoners en wensen allen die Irma lief hebben veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Raad van bestuur en medewerkers ZORGSTRQOM Heden overleed na een ernstige ziekte onze zus, schoonzus en tante Klazien Dekker-Kleinepier In de leeftijd van 77jaar. De familie: J. de Vos K. Kleinepier A. Rleinepier-Brasser A. Kerkhove-Kleinepier M. v/d Driest-Kieinepier J.v/d Driest P. de Nooijer-Kleinepier E3. de Nooijer K.. van Vaardegem-Kleinepier J. van Vaardegem J. Kleinepier Neven en nichten Middelburg, 20 decern ber 2.00b De leegte en het gemis zijn bij ons achtergebleven na het overlijden van mijn lieve man Levinus Adriaan Luteijn Fien Voor het medeldven en steun in deze moeilijke tijd wil ik iedereen hartelijk bedanken. Dit heb ik bijzonder op prijs gesteld. Bedankt voor alle lieve brieven, kaarten, telefoon tjes, bloemen en een luisterend oor. Renesse, december 2008 Alie Bijholt Voor uw blijken van medeleven, ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man Izaak Timmerman betuig ik u mijn oprechte dank. Willie Timmerman-Korshuize Goes, december 2008 In herinnering 23-12-2004 23-12-2008 Hannie Waarom jij? Kees Kinderen en kleinkinderen u itvaa rtverzorgi ng Vraag vrijblijvend ons informatiepakket aan. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 60