Politiek overleeft Landsbanki-drama Thuis in.... Hypotheken Verzekeringen Pensioenen Uurdienst voor fietsvoetveer V.A. 2 STUKS NU ALLES HALVE PRIJS! W PZC Dinsdag23 december2008 [25 WESTKAPELLE - Het is vaste prik in de kerstvakan tie: zaalvoetbal in Westkapelle. Gisteren hebben 81 jongens en meisjes in de leeftijd van vijf tot en met twaalf jaar het tegen elkaar opgenomen tijdens het Zaalvoetbalkersttoernooi van voetbal vereniging De Noormannen. „We hebben het nooit geteld, maar ik schat dat dit zo ongeveer de 25e keer is. We zijn er rond 1980 mee begon nen en het is tot nu toe elk jaar gehouden", zegt André Toutenhoofd van De Noormannen. De deelnemers zijn jeugdleden van De Noorman nen, maar ook kinderen die niet zijn aangesloten bij de voetbalvereniging mogen meedoen. De Noormannen hopen door het toernooi, nieuwe le den te werven. foto Ruben Oreel Stationsstraat 2-4, 4331 JB Middelburg Tel.: 01 18 - 615151 www.donrisicobeheer.nl BRESKENS - De schepen van het fietsvoetveer tussen Vlissingen en Breskens worden in de periode van 12 januari tot 2 februari onder worpen aan een regulier onder houd. In die periode vaart het veer maar een keer per uur. Het fietsvoetveer vertrekt vanuit Vlissingen in deze periode elk uur om vijf minuten voor het hele uur. Vanuit Breskens is het vertrek om vijf minuten voor het halve uur. Veolia en de provincie verwachten dat de dienstregeling vanaf 2 fe bruari weer normaal is. In de va kantieperiode van 22 december tot en met 2 januari geldt eveneens een uurdienst. SAUER OONK NO TARISSEN Ons kantoor kent rond de feestdagen de volgende gewijzigde openingstijden: Woensdag 24 en woensdag 31 december sluit ons kantoor op 15.00 uur. Vrijdag 2 januari 2009 is ons kantoor de gehele dag GESLOTEN. Graag zijn wij u in het nieuwe jaar op maandag 5 januari vanaf 08.45 uur weer van dienst. Wij wensen u van harte hele goede feestdagen. Kjjk voor meer informatie op: www.sauerenoonk.nl door Frank Balkenende GOES - Politiek gezien is het Goese Landsbanki-debacle als een nacht kaars uitgegaan. Een onafhankelijk rapport van het Bureau Integriteit Nederlandse Gemeenten (BING) pleitte bestuurders en ambtenaren vrij. Ook was er niet in strijd ge handeld met interne financiële re gels. Kortom, er is twaalf miljoen euro (mogelijk) kwijt, maar de raad heeft geen zwaard in handen om koppen te laten rollen. Gelokt door de hoogste rente (5,31 en 5,5 procent) parkeerde Goes dit jaar twee maal geld bij de Neder landse poot van de IJslandse bank Landsbanki Islands. Op 23 juli ging het om acht miljoen euro, op 25 september om vier miljoen euro. Begin oktober zeeg de bank als een kaartenhuis ineen. Enkele raadsleden morden giste ren, ook PvdA-raadslid Gerard Heerebout. Hij vond het vreemd dat niemand op de afdeling Finan ciën alarmerende berichten in de vakpers oppikte en dat een ambte naar op eigen houtje twaalf mil joen euro kon wegzetten, zonder ruggespraak met de gemeentesecre taris of wethouder Sophie van 't Westeinde (WD, Financiën). Heerebout vond dat er wel onzorg vuldig is gehandeld en dat de be stuurlijk verantwoordelijke wet houder Van 't Westeinde het boe tekleed dient aan te trekken. De PvdA had een motie in de tas zit ten, maar liet die onberoerd, toen bleek dat verder niemand het Van 't Westeinde lastig zou maken. Op zich verklaarbaar, want het BING-rapport biedt daarvoor te weinig munitie. GESLAAGD WÊÊÊÊÊÊÊÊ Ilona Binnerts uit Middelburg - zij is oudleerlinge van de CSW- is aan de Universiteit van Tilburg af gestudeerd aan de opleiding Com municatie- en Informatieweten schappen, met als afstudeerrich ting bedrijfscommunicatie en digi tale media. Twee gewonden bij ongeluk in Vlissingen VLISSINGEN - Op de Koudekerkse- weg in Vlissingen zijn bij een onge luk gistermiddag rond 12.30 uur twee personen lichtgewond ge raakt. Een 19-jarige automobilist uit Vlissingen en een 41-jarige au tomobiliste uit diezelfde plaats botsten op elkaar. De toedracht is volgens de politie nog niet duide lijk. De man liep een hoofdwond op, de vrouw pijnlijke spieren. Kerstavond La Strada met Erik van den Berge GOES - Muziekcafé La Strada viert kerstavond met singer-songwriter Erik van den Berge en zijn band The Crappy Dogs. Van den Berge won in 2001 de Grote Prijs van Zuid-Holland en in 2004 de Zeeuwse Belofte. Van den Berge noemt zijn muziek zelf stampende straatblues, fans gaven hem de bij naam 'de Bob Dylan van Zeeland'. Het optreden in La Strada begint om tien uur, de toegang is gratis. Meisjes aangehouden voor stelen van broek MIDDELBURG - In een jeanswinkel in de Lange Delft in Middelburg zijn gistermiddag twee 19-jarige meisjes aangehouden wegens dief stal. De twee, afkomstig uit Nijme gen en het Schotse Glasgow, had den in de paskamer de labels van de broek gehaald en de broek in een tas gestopt. Een medewerkster betrapte ze echter. De meisjes zijn overgedragen aan de politie. Zakkenroller besteelt vrouw in Middelburg MIDDELBURG - In het centrum van Middelburg is gistermiddag een 37-jarige vrouw uit Arnemuiden het slachtoffer geworden van een zakkenroller. Toen ze bij een winkel aan de Lan ge Delft wilde afrekenen, bemerk te ze dat de rits van haar handtas open stond. Haar portemonnee, met daarin wat geld en pasjes, bleek te zijn ge stolen. Openingstijden gemeente Middelburg rond de feestdagen De balies van de gemeente Middelburg zijn op woensdag 24 en woensdag 31 december tot 16.00 uur open. Op vrijdag 2 januari zijn de loketten gesloten. Maandag 5 januari zijn de gemeentelijke balies vanaf 09.30 uur open. Wijziging ophalen huisvuil Vanwege de feestdagen zijn er wijzigingen in het ophalen van huisvuil. - Het huisvuil van donderdag 25 december wordt op woensdag 24 december opgehaald; - Het huisvuil van vrijdag 26 december wordt op maandag 29 december opgehaald; - Het huisvuil van donderdag 1 januari 2009 wordt op vrijdag 2 januari opgehaald. Wij vragen u het huisvuil voor 07.00 uur aan te bieden. UITVERKOOP! Winter 2008 m.u.v. de lammy coats, Wolford en Armani jeans NU: Koopjeshoek met diverse MERKEN: €50,- €75,- €100,- DELSCHER Grote markt 11-13 Goes 0113 227607 Openingstijden: di. t/m za. 9.30 uur tot 17.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 27