Kremlin is als de dood voor opstand van autohandelaren Livni bezweert einde van Hamas in Gaza KRAS.NU m 89 Taxichauffeur vervoert dode 4/5 dgn TEUTOBURGERWALD Zie www.kras.nl/73611 vanaf vanaf ANALYSE 3/4 dgn BERGISCHES LAND Aankomst: vr. van 2/1 t/m 27/3 Verblijf in Best Western Parkhotel Vel- bert* gelegen in een groot park. Met haar historische kern biedt Velbert u veel gezel ligheid. U vindt hiero.a. Schloss Hardenberg. Ook een bezoek aan Düsseldorf behoort tot de mogelijkheden. Prijs p.p. o.b.v. 2 personen. Zie www.kras.nl/17761 Zie www.kras.nl/17741 Aankomst: ma. en vr. van 2/1 t/m 27/3 Verblijf in het sfeervolle Golden Tulip Schwag- hof**** gelegen in een bosrijke omgeving Breng zeker een bezoek aan Lemgo, een uitzonderlijk mooie stad met talloze monumenten! Ook de gezellige Altstadt van Bielefeld is een echte aanrader. Prijs p.p. o.b.v. 2 personen. Zie www.kras.nl/73632 Golden Tulip Schwaghof 4/5/7/8 dgn ERTSGEBERGTE Aankomst: vr. en za. van 2/1 t/m 28/3 Verblijf in Hotel Wilder Mann**** gelegen in het historische centrum van Annaberg- Buchholz. Breng zeker een bezoek aan de 3 zilvermijnen en de St. Annenkerk! Profiteer nü van onze 8=7 actie, 8 dagen boeken en slechts 7 dagen betalen! Prijs p.p. o.b.v. 2 personen. Zie www.kras.nl/17742 4/5 dgn BERLIJN Aankomst: ma. en vr. van 2/1 t/m 30/3 Verblijf in het NH Berlin/Potsdam**** gelegen op ca. 20 automin. van Potsdam en ca. 30 automin. van Berlijn. Breng zeker een bezoek aan het park Sanssouci in Potsdam. Ook de Brandenburger Tor en Checkpoint Charlie zijn aanraders! Prijs p.p. o.b.v. 2 personen. Zie www.kras.nl/17502 van, Aankomst: ma. en vr. van 2/1 t/m 27/3 Verblijf in het sfeervolle Haus Keuthen*** rustig gelegen in het centrum van Ellering- hausen. U verblijft hier o.b.v. All Inclusive, d.w.z. inclusief ontbijt, pickmcklunch, 3-gangen- diner en drankjes van 18.00 - 21.00 uur. Prijs p.p. o.b.v. 2 personen. Zie www.kras.nl/17512 BOEK ONLINE of bel 0900-9697 i5cPm a 4/5/6/7/8 dgn SAKSEN Russen zwaaien in Vladivostok met de vlag van Japan, het land van waaruit zij veel auto's importeren. TAIPEI - Een Taiwanese taxichauf feur heeft een dag lang rondgere den in Taipei met een lijk in de bij- rijdersstoel, meldde een Taiwanese tv-zender zaterdag. De chauffeur had woensdagavond een drugsverslaafde vriend opge pikt om hem naar een bekende te brengen. Tijdens de terugrit ge bruikte de passagier drugs en raak te daarop buiten bewustzijn. De chauffeur dacht dat zijn vriend ingedut was, reed naar huis en liet hem slapen. Toen de man de vol gende ochtend nog steeds sliep, be sloot de taxichauffeur toch maar door te werken. Hij pikte klanten op en bracht hen naar hun bestem ming. Pas 's avonds kreeg hij door dat zijn vriend dood was en reed hij naar de politie. Die betwijfelt of de man niet eerder heeft ge merkt dat zijn maat dood was. Jeruzalem - De Israëlische minis ter van Buitenlandse Zaken, Tzipi Livni, heeft gisteren bezworen het bewind van de beweging Harnas in de Gazastrook te beëindigen wanneer zij premier wordt. „Israël en mijn regering maken er een strategisch doel van het bewind van Hamas in Gaza ten val te brengen", aldus Livni. Daar gebrui ken we 'militaire, economische en diplomatieke middelen' voor. In februari zijn er parlementsver kiezingen in Israël. Livni leidt de Kadima-partij die nu de meeste stemmen in het parlement heeft. Palestijnen zijn vrijdag na een be stand van een halfjaar weer begon nen projectielen op Israël af te schieten. Een hoge Israëlische offi cier zei dat een militaire inval in de Gazastrook vrijwel onafwend baar is geworden. Bij een raketinslag in Israël werd gisteren een Thaise gastarbeider ge raakt. Volgens sommige bronnen raakte hij slechts lichtgewond bij de aanval, terwijl andere bronnen meldden dat de man is omgeko men. Israëlische gevechtshelikopters heb ben gisteren de Gazastrook be stookt. Zaterdag was bij een Israëlische luchtaanval op de Gazastrook al een lid van de Al Aqsa Martelaren brigades gedood, zo meldden de met de Fatah-beweging verbon den Martelarenbrigades. Het was de eerste dode in de Gazastrook sinds Harnas het bestand met Is raël werd geëindigd. Alle reizen zijn exclusief reserveringskosten a 17,50 per boeking (verplicht). waarom zou je verder zoeken Duitsland boekt u bij KRAS.NL! Want u vindt nergens anders een completer en voordeliger aanbod van reizen naar Duitsland. Wat dacht u van een verblijf in het prachtige Sauerland? Of gaat u liever naar het veelzijdige Saksen? Ook het Teutoburgerwald is een echte aanrader! KRAS.NL heeft het allemaal. Lees snel verder of kijk op www.kras.nl/duitsland Economische ontevreden heid is voor premier Poetin en president Medvedev ge vaarlijker dan betogingen vóór meer democratie. Er kan veel veranderen in minder dan een jaar tijd: be gin maart werd Dmitri Med vedev nog met sovjetachtige meer derheid verkozen tot president van Rusland, dat een stabiel en welvarend land leek te zijn gewor den. De oorlog tegen Georgië zette president Medvedev en premier Poetin nog steviger op het zadel van hun tandem. Rusland liet zich werelwijd weer kennen als een grootmacht waarmee niet viel te spotten. Degenen die dat binnens lands nog wel waagden, de club 'Een Ander Rusland' van dissident Gari Kasparov, werden nauwelijks serieus genomen. Nog geen jaar later gaan overal in Rusland autohandelaren de straat op om te protesteren tegen de im portheffing die de regering zal Aankomst: ma., vr., za. zo. van 3/1 t/m 30/3 Verblijf in het Pentahotel Chemnitz**** gelegen op de groene Schlossberg. Breng zeker een bezoek aan de 800 jaar oude stad Chemnitz! Profiteer nü van onze 8=7 actie, 8 dagen boeken en slechts 7 dagen betalen! Prijs p.p. o.b.v. 3 personen. door Joost Bosman doorvoeren op de invoer van bui tenlandse auto's. De kredietcrisis heeft met name de fragiele Russi sche auto-industrie getroffen en Poetin wil de eigen productie zo veel mogelijk beschermen. Vol gens de actieleiders is het nog maar het begin van een hele reeks prijsverhogingen die eraan komt. Rusland zag het afgelopen decen nium zijn economie flink groeien doordat de olie- en gasopbreng sten bleven stijgen. De Russische middenklasse kon zich daardoor na de financieel-economische in eenstorting van eind jaren negen tig weer opvallend snel herstellen. En dat de democratische verwor venheden onder ex-president (en nu premier) Poetin onder druk kwamen te staan, daar kon je de gemiddelde Rus de straat niet voor opkrijgen! Zolang de wel vaart bleef stijgen, kregen te elitai re en radicale figuren als Kasparov geen poot aan de grond. Maar nu de de kredietcrisis de beurs van de Russen dreigt te.tref fen, loopt de populariteit van Poe tin en Medvedev gevaar. Daarom zal het Kremlin zenuwachtiger worden van de demonstraties die gisteren in onder meer Moskou, Tomsk en Vladivostok plaatsvon den dan die van de onsamenhan gende clubjes die voor meer vrij heid betogen. Tekenend was dat de autoriteiten heel schamper de den over de betogingen. 'Er waren meer journalisten dan demon stranten' en 'ze dansten wat om een kerstboom', luidden de com mentaren van lokale politiechefs. In Moskou werd volgens het Russi sche persbureau Interfax een poli tiemacht van maar liefst 1200 man achter de hand gehouden. Vorig jaar november al voorspelde Kasparov de ineenstorting van het Poetin-regime binnen toen en twee jaar. We zijn nu ruim een jaar verder en de eerste economi sche ontevredenheid begint zich af te tekenen. Volgens Kasparov nog een jaar te gaan, of minder. Aankomst: ma., za. zo. van 3/1 t/m 30/3 Verblijf in het comfortabele Fair Resort Hotel**** gelegen aan de historische 'Klassikerstrasse'. U verblijft hier o.b.v. All Inclusive, d.w.z. inclusief ontbijt, lunch, diner en gratis drinken tijdens diner. Prijs p.p. o.b.v 2 personen. PZC Maandag 22 december 2008 Supervoordelig! Person

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 9