Familieberichten Dankbar utèi ris». 24 I Maandag 22 december 2008 PZC kük ook op 0 (H9nS9nlinq.nl Veilig in Jezus' armen Na een zorgend leven is overleden Marina Johanna Boot-Viergever sinds 1989 weduwe van Jan Boot St. Annaland, f Haamstede, 28 maart 1908 21 december 2008 In haar hadden wij een moeder, oma en tante, waar we veel van hielden. Zij heeft veel voor ons betekend Bentley (Canada), Ina en Kees Boot Scharendijke, Ma Landman Burgh-Haamstede, Gerda en Jaap Mol Driehuis, Jan en Clari de Visser kleinkinderen neven en nichten Scharendijke, Mientjeen Wim Kloet Haamstede, Allévo "Duinoord" Correspondentieadres: Klaproos weg 5 4328 JX Haamstede De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden woensdag 24 december in de "Bethlehemkerk", Bethlehem- plein te Scharendijke, aanvang 13.50 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Scharendijke, omstreeks 14.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Putmeet",'Ingridstraat 32 te Scharendijke. Geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde. Heden is zacht en kalm, voor ons allen veel te vroeg, overleden mijn lieve vrouw, onze liefste moeder en allerliefste oma Anna Dijkman-van Dijke echtgenote van M.O. Dijkman 8 januari 1938 t 21 december 2008 te Oosterland te Haamstede Maarten Jolanda Isabelle Nienke Davida Marco Merel Roos Willem Alexanderstraat 1 4328 CC Burgh-Haamstede Woensdag 24 december is er van 15.00 tot 16.30 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van de Gereformeerde kerk, Platboslaan 1 te Haamstede. De begrafenis zal volgens de wens van Annie in besloten familiekring plaatsvinden. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. "Ik heb je lief zo lief' Lieve Ma Dank u wel Je dochters, Jolanda en Davida Tot ons verdriet is overleden onze zuster, schoonzuster en tante Annie Dijkman-van Dijke Vlaardingen, J. van Dijke C. van Dijke-Hammer Zierikzee, H. van Dijke L. van Dijke-Schot Nichten en neef Burgh-Haamstede, 21 december 2008 Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Annie Dijkman-van Dijke echtgenote van Maarten Dijkman We wensen Maarten, Jolanda, Davida, Marco en kinderen en verdere familie veel sterkte met hef verwerken van dit grote verlies. Vlissingen, Cora en Piet Quaak-Dijkman Burgh, Leo en Riet Dijkman-Baars Haamstede, Rini en Marian Dijkman-Steenstra Neven en nichten Burgh-Haamstede, 21 december 2008 Dat allen, die de Heere vrezen, nu zeggen, dat Zijn goedertierenheid in der eeuwigheid is. Psalm 118:4 Na een lang leven hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze onvergetelijke moeder en oma Frederika van der Zande-van Zeist Rotterdam t Bruinisse 19 januari 1912 20 december 2008 Bruinisse, J. van der Zande Apeldoorn, Rien van der Zande Marieke Evelien Bruinisse, Hans van der Zande Nel van der Zande-Koppert Mariëtte en Roel Karin Zierikzee, Marcel van der Zande Rita van der Zande-de Oude Arjan en Patricia Noëlle, Tim Carola Allévo "In 't Opper" Dr. de Kockstraat 13, kamer 1.22 4311 EK Bruinisse De rouwdienst zal gehouden worden D.V. woensdag 24 december in het "Stiltecentrum" van "In 't Opper", aanvang 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraaf plaats "Molenhof aan de Molenweg te Bruinisse. omstreeks 11.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het "Stiltecentrum". Geen bloemen Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum "In 't Opper" voor de goede en liefdevolle verzorging. Je handen, ze waren zo vaardig en krachtig. Nu liggen ze stil, wit en onmachtig Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die hij achterlaat, geef ik u kennis, dat plotseling van mij is heengegaan mijn lieve, zorgzame man Han Jeremiasse in de leeftijd van 71 jaar. Rie Jeremiasse-van den Bos Goes, 20 december 2008 Van de Spiegelstraat 21A, 4461 LJ U kunt afscheid van Han nemen op woensdag 24 december van 11.00 tot 11.10 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend wordt de afscheidsbijeenkomst gehouden om 11.15 in bovenvermelde aula. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Verdrietig zijn wij om het plotselinge heengaan van onze zwager Han Jeremiasse We zullen je erg missen. Oss: Chris en Rie van den Bos-Nieuwenhuizen Waarde: Jasper en Nelliet Bom-van den Bos Waarde: Jaap en Koosf Cijsouw-van den Bos Wemeldinge: Truus en Ko de Bourgraaf-van den Bos Geleen: Willy van den Bos Harry Jacobs We wensen Rie heel veel sterkte met dit verlies. Bedroefd, maar met dankbaarheid voor alle liefde, zorg en aandacht die wij van hem mochten ontvangen geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze geliefde broer, zwager en oom Krijn Gerard Krijnsen in de leeftijd van 71 jaar. Waarde: Corrie Krijnsen - Kopmels Arnhem: Janny Schouwenaar - Krijnsen Piet Schouwenaar Assen: Peter en Annina Debora, Hannah Giesbeek: Jacqueline en Fulco Kirsten Goes: Matty Krijnsen 20 december 2008 Kerkweg 50 4414 AD Waarde Krijn is thuis opgebaard, alwaar dinsdag 23 december van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid is tot condoleren. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W.F. van de Woestijne, wordt D.V. woensdag 24 december om 14.00 uur gehouden in de Hervormde kerk te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er in het Dorpshuis, Mauritsstraat 4/6 gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van onze Ome Han We zullen hem en zijn gevoel voor humor missen. We wensen tante Rie veel sterkte met dit verlies en zullen er altijd voor haar zijn. Marlies en Jan Peter en Jacqueline Huib en Karen Piet Marjon en Eric Anita en Wim Diana en Martin Astrid en Joris Achterneven en -nichten Verslagen en verdrietig moeten wij geheel onverwachts afscheid nemen van onze beste en hulpvaardige neef Han Jeremiasse Wij wensen zijn vrouw Rie en verdere familie veel troost en kracht toe. Goes: Hans Jeremiasse Nellie Jeremiasse-Kole Kees Jeremiasse (in herinnering) Cobie Jeremiasse-Allewijn Wolfaartsdijk: Dick Jeremiasse Liesbeth Vogel Goes, 20 december 2008 Wij zijn heel erg verdrietig omdat, voor ons geheel onverwacht, is overleden onze moeder, schoonmoeder en oma Helena Emelie Maerman sinds 8 oktober 1965 weduwe van Jurrien Kuipers Hontenisse 3 oktober 1919 t Vlissingen 20 december 2008 Vlissingen: Yvonne en Ewald van der Borgt-Kuipers Nadia Jean-Pierre Zoë, Jayda Pieter en Andry Storm Marcel en Janet Kuipers-van der Linden Sabrina en Levi Daphne, Krisli Mitchell Correspondentieadres: Strandweg 2 4382 AK Vlissingen De gezongen uitvaartdienst zal worden gehouden op dinsdag 25 december om 14.15 uur in de Onze Lieve Vrou- wekerk, Singel 106 te Vlissingen. Aansluitend zal de plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, om 16.00 uur plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid nodigen wij u uit voor een informeel samenzijn in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Onverwachts overleed onze gewaardeerde en spontane buurman Han Jeremiasse De buren van de "Stadspoort" Goes. Ton en EikeWillems Hans en Corrie Mosselman Frans en Ella Pekaar Arda Blom Connie Geleijnse Peter Butler Goes, 20 december 2008 V p Onze dankbaarheid gaat uit naar u die medeleven hebt betoond -door uw aanwezigheid, kaarten en telefoontjes- na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man, onze papa, opa en overgrootopa Cornelis Vinke Cees Het heeft ons getroffen te ondervinden dat hij bij zo velen een plekje in het hart heeft. Dit biedt ons troost en geeft ons kracht verder te gaan. Madeleine Vinke - van Meenen Kinderen, klein en achterkleinkinderen Middelburg, december 2008.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 84