Familieberichten fTlensen .inq.nl 18 I Maandag 22 december 2008 PZC kijk ook op Nog midden in het leven, nog zoveel te geven. Idee en plannen te over, in één keer voorbij. Krijn, voor ons was je een kei, enig in je soort, wij zetten ons leven in jouw nagedachtenis voort. Wij hebben met verdriet in ons hart afscheid moeten nemen van Krijn Krijnsen Luc en Nel Minnaard Johnny en Angeliek Emiel, Jordy Jan en Claudia Chantal, Noah Jolanda en Marcel Krabbendijke, 20 december 2008 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze geliefde neef Krijn Krijnsen echtgenoot van Corrie Krijnsen-Kopmels Wij wensen Corrie en de verdere familie veel kracht en sterkte in dit grote verlies. Uit aller naam Familie Boone Psalm 121: 1 Onze sterke, lieve vader, opa en overgrootopa Jan Cornelis Hamelink weduwnaar van Adriana Engeltje van Hermon Zaamslag, 5 maart 1919 Goes, 20 december 2008 is overleden. Ank Blaasse-Hamelink Wim Blaasse Jan Hamelink Klazien Hamelink-de Nooijer Alice Joosse-Hamelink Kees Joosse Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Plein 14 4472 AV 's-Heer Hendriks kinderen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 23 december van 15.00 tot 16.00 uur in Zorgcentrum "Randhof", 's-Heer Elsdorpweg 18. kamer 222. Ook kunt u afscheid nemen op woensdag 24 december van 10.30 tot 10.45 uur in de kerk van de Protestantse Gemeente, "Oostei-kerk", Bergweg 88 - ingang J.D. van Mellestraat te Goes. Aansluitend vindt de afscheidsdienst plaats om 11.00 uur. Na de dienst is er tot 13.15 uur gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. De begrafenis zal, in familiekring, plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Wissenkerke. Voortleven in de harten die achter blijven, is niet sterven. Heden is toch nog onverwachts van ons heengegaan, mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader Jan Willem Hendrikse in de leeftijd van 77 jaar. Janny Hendrikse-van de Schelde Kinderen Kleinkinderen Ac h terkl ei n kinderen Vlissingen, 19 december 2008 Correspondentie naar: W.J. Hendrikse, Rozestraat 6,4695 HK Sint-Maartensdijk -fan hield erg van bloemen zeen bezoek aan huis- De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, zal plaatsvinden, woensdag 24 december om 13.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand is er gelegenheid tot afscheid nemen van 12.45 tot 12.55 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Vaste Rots van mijn behoud Hij was een man van de polderhij had de polder lief. Bedroefd, maar dankbaar voor de vele jaren die wij mochten beleven, geven wij u kennis dat op 94 jarige leeftijd plotseling is overleden onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Jan Jacobus Jakobsen sinds 21 februari 2006 weduwnaar van Leuntje Jakobsen-Willemse Meliskerke t Zoutelande 30 november 1914 20 december 2008 Westkapelle: Jan en Nel Jakobsen Jaap en Rina Jakobsen Biggekerke: Ko en Jannie Jakobsen Anneke Jakobsen Eindhoven: Lenie en Jan de Ridder Middelburg: Jopie en Jan Konraad Tanny en Ruud van Bekkum Biggekerke: Koos en Adrie van Rooijen Betsie en David Stroo Bram en Ineke Jakobsen Johan Jakobsen Adri en Carla Jakobsen Magda en Danny van Wittene Klein- en achterkleinkinderen Deurlostraat 8 4374 BJ Zoutelande Vader is thuis, waar u afscheid kunt nemen dinsdag 23 december van 16.00 tot 17.00 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 24 december om 11.00 uur in de Dorpskerk te Biggekerke. Deze zal geleid worden door Ds. P. Boekesteijn. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Biggekerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Dorpshuis, Schuitvlotstraat 8 te Bigge kerke. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn erg verdrietig dat onze Opa Jakobsen is overleden. Linda en Eric - Nadia, Yoran Jeroen en Cynthia - Bram, Inez Rutger en Karin - Fausto Vivian Frank en Angré Suzanna en Mark - Abe Hugo Iris en Bart Eva Leon ie en Steven Maarten en Wendy Jan-Paul Heieen en Waldo - Roos Anna-Marie Michiel en Hannekin - Lisa, Daan Rebecca en Paul - Julia, Amélie Esther en Bas Claudia en Arjan Martijn en Ketlin Reinier en Angelique Desi Tess Joris en Fay- Anne en Timme Zoutelande, 20 december 2008 Heden overleed onverwacht onze geliefde broer en oom Jan Jacobus Jakobsen in de ouderdom van 94 jaar. Zoutelande: ErMaljaars-Jakobsen Vlissingen: M. van Leerzem-Jakobsen Neven en nichten 20 december 2008 De warmte van je ogen het geluk van je liei'e lach de wijsheid van je rimpels tekenen van dag tot dag. Alles wat je ons hebt gegeven, zorg, liefde, wijsheid en kracht, dragen we ons verdere leven mee, dag en nacht. Met verbijstering en ongeloof hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve mama, oma en overgrootmoeder Johanna van Welsum-van Eijzeren weduwe van A.T. van Welsum in de leeftijd van 84 jaar. Riet t en Maarten Hans Annet en Remco Belana Lenie en Peter Nills Tonny en Wouter Marco en Cora Angus Myrthe Mellanie en Edwin Giovannie Danillio Nel en Leo Willem en Karin Daphne Remco 19 december 2008 Schoolstraat 4 4371 AV Koudekerke De crematieplechtigheid zal geschieden op woensdag 24 december a.s. om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid bestaat de mogelijkheid om de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Geen bezoek aan huis Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ons bereikte het droevige bericht dat mijn zus en onze tante Jo van Eijzeren weduwe van A. Th. van Welsum is overleden. Wij wensen onze neven en nichten veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Goes: L.F. van Maelsaeke-van Eijzeren Neven en nichten Kleinepier, van Maelsaeke, Koene en Boogaard Heden overleed onze geliefde zwager en oom Jan J. Jakobsen op de leeftijd van 9L jaar. J. Allaart J. Allaart-Willemse Neven en nichten 20 december 2008 Bedroefd geven wij u kennis dat na een langdurige, ernstige ziekte, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn lieve man, onze lieve, zeer zorgzame vader en opa Gerard Cornelis Meeuwsen in de leeftijd van 69 jaar. Kruiningen: N.C.H. Meeuwsen-Nelisse Yerseke: Henk Meeuwsen Elna Meeuwsen-Slabbekoorn Gertjan Lydia Nelleke Lisanne Yerseke: Jaap Meeuwsen Josephine Meeuwsen-Broere Marilyn Yvonne Arne Wilmer Kruiningen: Johnny Meeuwsen Middelharnis: Anja Albregts 20 december 2008 Molen lmeet 37 4416 BX Kruiningen De rouwdienst wordt woensdag 24 december om 10.00 uur gehouden in het verenigingsgebouw Hansweertsestraat- weg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen Geen bezoek aan huis Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 78