Zaamslag loopt wederom tegen Bart Cornelissen matchwinnaar Zege voor voor Axel in duel met Luctor'88 Dauwendaele z Arjan Hamelink van Zaamslag (groen shirt) rukt op naar het doel van Nieuw-Lekkerland, maar zijn inzet zal door de doelman worden gekeerd. Zijn ploeg genoot Peter Dieleman kijkt toe. foto Peter Nicolai 30 Maandag 22 december 2008 PZC Malagic zet er een punt achter bij Zaamslag zaamslag - Omer Malagic is met onmiddellijke ingang gestopt als voetballer van Zaamslag. Hij zegt zijn werk in de ploegendienst en privé-omstandigheden niet langer met voetbal in de eerste klasse te kunnen combineren. Malagic ontkent dat zijn besluit te maken heeft met de mindere resul taten van Zaamslag en het feit dat hij weinig speelt. Cadzand behaalt punt tegen Wemeldinge MIDDELBURG - Cadzand en Wemel dinge hielden aan een gelijkop- gaand duel een punt over: 1-1. De bezoekers kwamen na de rust op voorsprong via Rens Kole, waar bij het de scheidsrechter ontging dat er uit een corner hands werd gemaakt. Cadzand kwam op gelij ke hoogte nadat een vrije trap van Peter Nieskens op de lat belandde en Philip Keymel in de rebound alert reageerde. Zwaarbevochten gelijkspel voor CPC VLissiNGEN - In de eerste klasse van het zaterdagvoetbal sleepte GPC Vlissingen een punt uit het vuur tegen Achilles Veen: 1-1. De bezoekers kwamen voor de rust op voorsprong via Sjoerd Booms. Tien minuten voor tijd kreeg GPC een felbetwiste straf schop na een vermeende overtre ding op Björn Ronde. Danny Bo mer benutte het buitenkansje voor de thuisploeg. Duiveland blijft aan kop na ruime zege oostkapelle - Door een 7-3-zege bij Oostkapelle blijft Duiveland koploper van de zaterdag-tweede- klasse. De bezoekers bogen voor de rust een 2-0-achterstand om in een 3-2-voorsprong. De Oostkap- pelse goals waren van Kevin Ver boom (e.d.), Anton Kruit en Harold Vermeulen. Ronald Zwa ger, Barry Steenpoorte, Dennie le Comte (allen 2x) en Leen IJzelen- berg scoorden voor Duiveland. Nieuwdorp onderuit op veld van Oranje Wit NIEUWDORP - In een van beide kan ten matige wedstrijd verloor zater dag-tweedeklasser Nieuwdorp met 2-0 bij Oranje Wit. Na de rust brachten doelpunten van lohn Sleiffer en Rob,van der Veer de ploeg uit Dordrecht de overwinning. Door het verlies staat Nieuwdorp samen met Seol- to op een gedeelde laatste plaats op de ranglijst Beide ploegen heb ben 9 punten uit 13 wedstrijden. Maas en Meerman verlengen hun contract middelburg - Zowel GPC Vlissin- gen als Oostkapelle gaat volgend seizoen verder met dezelfde trai ner. Zaterdag-eersteklasser GPC ver lengde het contract met André Maas, die in Vlissingen bezig is aan zijn eerste seizoen. Huib Meer man gaat een jaar langer door bij zaterdag-tweedeklasser Oostkapel le. Hij begint dan aan zijn derde seizoen bij de Walcherse ploeg. Hontenisse bouwt score van gestaakte wedstrijd nog verder uit. VLISSINGEN - Axel doorbrak giste ren een slechte reeks door met 1-0 het inhaalduel in Heinkenszand te gen Luctor'88 te winnen. Eerder werd verloren van RIA W. en Hon tenisse en was er een gelijkspel te gen Patrijzen. Door die resultaten was Axel afgezakt naar de zesde plaats in de vierde klasse van het zondagvoetbal. Hontenisse versloeg Breskens met 3-0. In de resterende vijfentwintig minuten van het eerder door sneeuwval gestaakte duel bouw den de Oost Zeeuws-Vlamingen de score nog verder uit. Luctor'88-Axel 0-1: De wedstrijd had weinig om het lijf. Beide ploe gen speelden ver onder hun kun nen en van enige lijn was geen sprake. Het begin was niettemin spectaculair. Al na vier minuten kreeg Axel een vrije trap op de punt van het strafschopgebied. Bart Cornelissen krulde de bal op het doel van Luctor '88. Doelman Ron Tempelaar het de bal los die vervolgens in het doel hobbelde. Tempelaar kreeg twee minuten la ter de kans om zijn fout goed te maken. Niels Gommers torpedeer de lohny Nieuwdorp in het straf schopgebied. Strafschop, oordeel de scheidsrechter Van de Putte. Tempelaar zette zich als vaste penaltynemer achter de bal. Zijn inzet werd door collega-doelman Tonny van der Veen knap gestopt. Het spel verhardde en scheidsrech ter Van de Putte moest alle zeilen bijzetten om het duel in goede ba nen te leiden. Hij zorgde met zijn optreden voor hopen ergernis. Het had blijkbaar zijn weerslag op de spelers die voetbal met veel balver lies en de nodige misverstanden etaleerden. Het enige wapenfeit van Luctor '88 was een hoekschop van Rutger van Rossem op de lat. Axel liet zich meeslepen en haalde niet het niveau dat bij de ploeg past. Hontenisse-Breskens 3-0 (res tant van eerder bij 2-0 gestaakte wedstrijd): Een verdiende zege voor de thuisploeg die meer door drongen leek van het belang van deze wedstrijd dan de bezoekers. Jeroen Verschuren scoorde de eni ge treffer van de dag. Door dit re sultaat deelt Hontenisse nu samen met Breskens de tiende plaats op de ranglijst en is er weer aanslui ting met de middenmoot. Axel wint na twee verliespartijen en een gelijkspel weer eens. De Zeeuws-Vlamingen verslaan Luc tor'88 met 1-0. Hontenisse ver slaat Breskens met 3-0. MIDDELBURG - Door de negende sei zoenszege, de ploeg van trainer Ge rard de Nooijer klopte op eigen veld Kapelle met 5-1, staat Dau wendaele stevig op de tweede plaats in de derde klasse A van het zaterdagvoetbal. Na het inhaalduel bedraagt de achterstand op koplo per Veere met nog negen competi tieduels te gaan slechts drie pun ten. Rillandia slikte thuis een 3-1-neder- laag tegen Colijnsplaatse Boys. Het betekende alweer de zevende ver- liespartij van het seizoen voor de Bevelandse ploeg. Dauwendaele-Kapelle 5-1 (4-0): Si- grel Burnet 1-0, Jaap de Kroo 2-0, Si- grel Burnet 3-0, Jasper Leuvelink 4-0, Santos Bodhana Manuel 5-0, Ferdi Til- roe 5-1 Rillandia-Colijnsplaatse Boys 1-3 (0-0): Pascal Hoogerheide 0-1 (straf schop), Michiel van der Weele 0-2, Hu- seyin Dogan 1-2, Sander Sallet 1-3.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 46