Oysïiüde/] 1 6 Maandag 22 december 2008 PZC kijk ook op m fngfis0nLlnq.nl Colofon Familieberichten e-mail p2cfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 Wie in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten, vernacht in de schaduw des Almachtigen. Ik zeg tot de Here: Mijn toevlucht en mijn vesting, mijn God, op wie ik vertrouw. Psalm 91: 1 en 2 Hoewel zijn gezondheid langzaam achteruitging is, toch op een moment dat wij het niet verwachtten overleden mijn man, onze vader en opa Marinus van Antwerpen echtgenoot van Cornelia Sara Meeuwse in de leeftijd van 87 jaar. 's-Gravenpolder: C.S. van Antwerpen-Meeuwse Zierikzee: Huib en Carla van Antwerpen Marco en Sarah Dennis en Eveline Stefan en Diana Kollum: Ria van Antwerpen Harm-lan 20 december 2008 Kerkhoekstraat 19 4431 AM 's-Gravenpolder De afscheidsdienst wordt gehouden woensdag 24 december om 13.45 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Voor aanvang van de dienst is er van 13.15 tot 13.40 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in het Rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Enige en Algemene Kennisgeving Heden overleed nog plotseling mijn man, onze vader, schoonvader en opa Klaas van den Berg Vlissingen, 25 juli 1931 f Vlissingen, 21 december 2008 M.P. van den Berg-Schrier Leony en fan Tineke; Marco Vredehoflaan 232 4382 CJ Vlissingen Mijn man is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg daar is gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 23 december van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden woensdag 24 december om 09.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Het is oed zo Na een periode van afnemende gezondheid is rustig ingeslapen mijn lieve vrouw, onze moederen oma Johanna Maria Sophia Denayère-van Beek j Hoofddorp, t Vlissingen, i 7 september 1929 19 december 2008 L.J. Denayère Adri en Dickie Linda en Ivo Arriënne Thea en Chris Stefan Dennis Ron en Christiane Wendy Daphne Kanaalstraat 54 4388 BN Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op dinsdag 23 december van 12.15 tot 12.45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen. Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Daarna zullen wij haar om 13.00 uur gedenken tijdens een samenkomst in de aula van het uitvaartcentrum. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Molenweg te Oost- Souburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemd uitvaartcentrum. Een arm om je heen als je moe bent en koud een mens die je troost en die veei van je houdt een hand op jouw hand als je niet durft te gaan de stem die je roept als je eenzaam blijft staan Soms zie je even in je leven zomaar iets van God. Bedroefd, maar dankbaar dat h aar een verder lij den bespaard is gebleven, stellen wij u in kennis dat is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Klazina Dekker-Kleinepier echtgenote van Joos Dekker *Zoutfelande t Middelburg 24-mei 1931 20 december 2006 Middelburg: J. frekker Ina en kien Jakobsen-Dekker Ruth en Raoul Jannes en Marjolijn Eva Correspondentieadres: Singelweg 26a, 4333 RJ 5int Laurens Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 22 december van 15.30 tot 16.30 uur in het uitvaartcentrum aan de Bachweg 2 te Middelburg. De uitvaartdienst zal gehouden worden op dinsdag 23 december om 12.45 uur in de Oostkerk, Oostkerkplein te Middelburg. Aansluitend om 14.00 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in "Het Bolwerk", Verwerijstraat 51 te Middelburg. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Mijn leven is geweest wat korter dan ik had verwacht. Maar desondanks veel mooie dingen meegemaakt en dus sterf ik als een gelukkig mens. Onze jaren samen waren, ondanks het verdriet, vol geluk en liefde. Hou van jou, altijd. I '11 share my love with you, for a lifetime and more Tot ons verdriet is overleden mijn innig geliefde man, onze vader en opa Henri Emile F re der ik Friesen Harry Arnhem, 20-11 -1952 Zierikzee, 20-12-2008 Cora Friesen-Reijngoudt ludith en Erik Khadija Frank Dorien en Chris Leon Rick Chiel Roggenplaat 36 4301 WX Zierikzee De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren woensdag 24 december van 16.00 tot 17.30 uur in het Multifunctioneel Centrum, De Huijbertstraat 35 te Zierikzee. Heden overleed na een ernstige ziekte onze zus, schoonzus en tante Klazien Dekker-Kleinepier in de leeftijd van 77jaar. De familie: K. Kleinepier A.. Kleinepier-Brasser A. Kerkhove-Kleinepier M. v/d Driest-Kleinepier J. v/d Driest P. de Nooijer-Kleinepier B. de Nooijer K. van Vaardegem-Kleinepier J. van Vaardegem J. Kleinepier Neven en nichten Middelburg, 20 december 2006 Het gras verdort, de bloem valt-af, maar het woord van God houdt eeuwig stand Wij zijn heel bedroefd dat na een ernstige ziekte is overleden onze schoonzus en tante Klazina Kleinepier echtgenote van J. Dekker in de leeftijd van 77jaar. Middelburg: J. Dekker-Marijs Kapelle:T. Dekker-de Kam Yerseke: C. Dekker-de Koeijer Nieuw en St. Joosland: A. Dekker-Siereveld Sint Laurens: N. Dekker-de Groot Meliskerke: W. Dekker-Maljaars Grijpskerke: J. Dekker-Maljaars Grijpskerke: P. Dekker J. Dekker-Moens Grijpskerke: W. Dekker H. Ridderbos Breda: J. Huisken-Dekker H. Huisken Neven en nichten 20 december 2006 Ons bereikte het droevige bericht dat na een langdurige ziekte is overleden onze gewaardeerde medewerker Harry Friesen Wij denken met dankbaarheid en respect terug aan de jaren dat hij zich als leerkracht voor de openbare basisschool Duiveland heeft ingezet. We zullen Harry missen. Wij wensen Cora, zijn kinderen, en overige dierbaren veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur, directie en medewerkers Stichting Obas'e Zierikzee, 20 december 2008 "Heer, herinner u de namen van hen die gestorven zijn..." (LB 273) Na een dappere strijd tegen een meedogenloze ziekte is overleden Harry Friesen echtgenoot van onze juf Cora Friesen-Reijngoudt We wensen Cora, kinderen en naaste familie toe dat ze in de liefde van mensen de nabijheid van God mogen ervaren. Namens bestuur en MT van Radar, Vereniging voor PCO Schouwen, C.P van Damme Een leven kwam tot rust in de palm van Gods hand. Na een langdurige periode van ziekte is overleden, de man 'van onze collega en onze juf, Cora Friesen-Reingoudt Harry Friesen Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Cora en de familie. Collega's, leerlingen, ouders, MR en OR. pcbs "Jan Wouter van den Doelschool" Zierikzee Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Bedroefd geven wij u kennis dat sneller dan verwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, vader en opa Dolf de Muijnk echtgenoot van Rina Boeije St.Kruis, 27 maart 1925 Terneuzen, 14 december 2008 OostburgRina de Muijnk-Boeije Kinderen en kleinkinderen Familie de Muijnk Familie Boeije Q. van Uffordweg 9 4501 KM Oostburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. "Ikga het zeggen... Met veel verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Harry Friesen leerkracht van onze kinderen en collega binnen ons team "Je hebt het gezegd. Harry bedankt. Wij wensen allen heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Team en kinderen Medezeggenschapsraad Ouden-aden Openbare Basisschool Duiveland Nieuwerkerk en Sirjansland Gerard Oele directeur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 44